Skocz do zawartości

Zdjęcie
Video

Aria Pro II MAC-DLX / Bon Jovi - Runaway Solo

• Zaloguj się
4 odpowiedzi na ten temat

#1 HIOB

• HIOB
    Gaduła
  • z:Łuków

Napisany 27.04.2022 - 18:25

Dziś chciałbym zaprezentować Wam gitarę japońskiej marki Aria Pro II. Model Mac został wykonany w fabryce w Chinach. Jest to instrument typu superstrat. 32.png32.png

Dawno nie miałem takich wyścigowych wioseł w rękach, więc ponownie wróciłem wspomnieniami do 80's i debiutu zespołu Bon Jovi. Solo do tego singla zagrał Tim Pierce. 32.png

Instrument do testów dostarczył Music Info z Krakowa. 32.png

Jak Wam się podoba gitara i test?
:)

#2 sever

• sever
    Nie gram bo piszę na Forum

Napisany 27.04.2022 - 19:32

Test jak zwykle dobry, a gitara no cóż, nie moje klimaty ;) Ale z pewnością wielu się spodoba. 

• HIOB lubi to

#3 HIOB

• HIOB
    Gaduła

Napisany 27.04.2022 - 23:16

Test jak zwykle dobry, a gitara no cóż, nie moje klimaty ;) Ale z pewnością wielu się spodoba. 

Moje też, ale lubię nowe zabawki ;)
Dzięki za komentarz!!!

#4 Johness

• Johness
    Weteran
  • z:północy

Napisany 27.04.2022 - 23:30

Tak jak napisałeś to instrument dla początkujących, prawidłowo ustawiona i strojąca powinna zadowolić młodych adeptów sztuki. Ja oprócz prawidłowo ustawionej menzury itp. wymagam od instrumentu brzmienia, którego tu nie usłyszałem. Przetworniki brzmią bardzo przeciętnie i mam wrażenie że mikrofonują, poza tym grają bardzo wąskim pasmem. No ale czego chcieć od budżetowego instrumentu. Teścik fajny i postarałeś się bardzo żeby zachęcić do jej kupna i pewnie gdybym zaczynał swoją przygodę z gitarą to przyjrzał bym się jej bliżej. 

• HIOB lubi to

Grupa OUT - Blues & Rock

#5 HIOB

• HIOB
    Gaduła

Napisany 28.04.2022 - 08:36

Tak jak napisałeś to instrument dla początkujących, prawidłowo ustawiona i strojąca powinna zadowolić młodych adeptów sztuki. Ja oprócz prawidłowo ustawionej menzury itp. wymagam od instrumentu brzmienia, którego tu nie usłyszałem. Przetworniki brzmią bardzo przeciętnie i mam wrażenie że mikrofonują, poza tym grają bardzo wąskim pasmem. No ale czego chcieć od budżetowego instrumentu. Teścik fajny i postarałeś się bardzo żeby zachęcić do jej kupna i pewnie gdybym zaczynał swoją przygodę z gitarą to przyjrzał bym się jej bliżej. 

Rzadko w tej półce cenowej są lepsze pickupy niż takie stockowe od producenta. 
Pickupy były dość wysoko ustawione, myślałem czy by ich nie obniżyć, ale wolałem nie ruszać już.

Wielkie dzięki za komentarz :) 

Also tagged with one or more of these keywords: video

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników