Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jam of the month - April 2021 (Mini Pee Wee /Josh Smith)

• Zaloguj się
51 odpowiedzi na ten temat

#1 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 14:34

Solo do comiesięcznego podkładu od jam track central, w tym miesiącu bardzo interesujący podkład blues/funky:

https://www.youtube....h?v=Z5NxUm3Oy5g

• maciurek lubi to

#2 samm164

• samm164
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 14:52

A co się stało z twoim wątkiem do solówek?

#3 scypio

• scypio
    Last Action Hero
  • z:Poznań

Napisany 7.04.2021 - 14:56

pewnie to samo co z odchodzeniem z forum :D :D :D

Mam za dużo gitar a chciałbym jeszcze parę || tu gram: Pyrion FB

#4 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 15:07

jak tam wrzuciłem, to nikt nawet do posta nie zerknął, więc kiepski to był pomysł.

pewnie to samo co z odchodzeniem z forum :D :D :D

bez takich..

#5 BartoLLL

• BartoLLL
    Wirtuoz klawiatury
  • z:W-wa

Napisany 7.04.2021 - 16:11

jak tam wrzuciłem, to nikt nawet do posta nie zerknął, więc kiepski to był pomysł.
.

Wykluczasz ewentualność, ze z jakiegoś powodu?

Chcesz coś ode mnie kupić? 

#6 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 16:18

Nie było żadnego powodu, logiczne jest że jak jest post zatytułowany to inaczej to wygląda i ktokolwiek chętniej wbija, nawet sam po sobie zobacz, przyszedłeś tu z jakiegoś powodu.

#7 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 7.04.2021 - 16:24

Stara zasada- nieważne jak, byleby mówili ;) 

#8 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 16:29

Ale o co chodzi, możesz jaśniej ?

#9 JMcsLk

• JMcsLk
    Stary wyjadacz
  • z:Białystok

Napisany 7.04.2021 - 16:38

Chyba chodzi o to, że brakuje Ci konsekwencji w działalności, może poza głównym aspektem - ciągle wrzucasz nowe.

Co do nagrania, fajne ale bez błysku jak na Twoje możliwości. Być może feeling podkładu nie do końca siedzi względem Twoich preferencji.

#10 BartoLLL

• BartoLLL
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 7.04.2021 - 17:20

Nie było żadnego powodu, logiczne jest że jak jest post zatytułowany to inaczej to wygląda i ktokolwiek chętniej wbija, nawet sam po sobie zobacz, przyszedłeś tu z jakiegoś powodu.

Mylisz się slonko, jestem złym smerfem i „wbiłem” z nadzieja na rojke

#11 Rysiek O.

• Rysiek O.
    Stary wyjadacz

Napisany 7.04.2021 - 18:59

Stara zasada- nieważne jak, byleby mówili ;)

Ale o co chodzi, możesz jaśniej ?

Jak to mowią popcorn w rękę i czekamy

ps ja wszedłem, bo w tytule nazwisko białego mistrza - na to się złapałem na haczyk

Ten post był edytowany przez Rysiek O. dnia: 7.04.2021 - 19:00

#12 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 7.04.2021 - 22:48

A ja nie wiem, po co wszedłem. Chyba po to, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że koleś obdarzony niewątpliwie sporym talentem nadal rozumuje klikbajtowo. I największą satysfakcję sprawiają mu wyświetlenia i lajki. W sumie, jego wybór. 

Merytorycznie- zwykle grasz w tym samym stylu, ten podkład spod tego stylu się wymknął, i wyszło średnio, jak na Ciebie mistrzu. 

#13 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 7.04.2021 - 22:59

Rysiek, jego nazwisko, bo on jest twórcą podkładu do którego dogrywają się inni na zasadzie jakiejś tam rywalizacji, ale co bym nie wrzucił tutaj to od razu lecą te niesmaczne podteksty w moim kierunku, ale to nic.

#14 maciurek

• maciurek
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.04.2021 - 07:49

Doskonale. Słucha się tego jak płyty. Daj ogłoszenie. Muzyk sesyjny dogra gitary w gatunkach blues, rock, pop. Jak robisz takie rzeczy od pierwszego "strzału", to będziesz jak Andrzej Zaucha gitary.:-). Proszę się nie przejmować tym internetowym podszczypywaniem, bo to zazdrość jest.:-)

#15 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 8.04.2021 - 07:55

Już mu to wszyscy dawno radzili. Ale on woli  marnować swój niewątpliwie duży talent.  

#16 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 8.04.2021 - 08:26

wyluzujcie.

po prostu klikajcie, udostepniajcie, lajkujcie, komentujcie, subskrybujcie => to regulka kazdego JuTubera ;)

a troszke powazniej, to z perspektywy czasu inaczej to widze niz za pierwszym razem, bo widac, ze troche desperacko walczysz tutaj o atencje (w znaczeniu z ang.).

dalej - nic mi do tego, jaka droge wybierasz, Rafi, i nie mam zamiaru Ciebie dissowac.
oby cos wiekszego bylo jeszcze przed Toba, bo masz potencjal.
mam nadzieje, ze naprawde lubisz/uwielbiasz/kochasz grac, a nie robisz to tylko dla kolejnej porcji slodyczy w komentarzach od Twoich subskrajberow.
bo domyslam sie, ze wiesz, ze potrafisz grac i kolejna porcja cukru nie jest juz niezbedna, zeby wzmocnic w Tobie te swiadomosc.
z drugiej strony - kto nie lubi komplementow, nawet jesli twierdzi, ze ma je gdzies.

Arek jestem.

#17 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 8.04.2021 - 09:19

@Rafi- zobacz ile to ma wyświetleń, i bierz przykład, skoro tak Ci na tym zależy: 

:P  

• grzesiekgregory lubi to

#18 BartoLLL

• BartoLLL
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.04.2021 - 09:36

Lubię ludzi którzy maja poczucie smaku. Np. jak im się mówi żeby puszczali bąki w toalecie to nie otwierają drzwi do kibla dla niepoznaki, po czym pierdzą dalej w salonie i udają zdziwienie o co wszystkim chodzi.

#19 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 8.04.2021 - 21:03

A ja nie wiem, po co wszedłem. Chyba po to, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że koleś obdarzony niewątpliwie sporym talentem nadal rozumuje klikbajtowo. I największą satysfakcję sprawiają mu wyświetlenia i lajki. W sumie, jego wybór. 

Merytorycznie- zwykle grasz w tym samym stylu, ten podkład spod tego stylu się wymknął, i wyszło średnio, jak na Ciebie mistrzu. 

nie wiem, dlaczego założyłeś sobie tutaj, że ja jakimś mistrzem jestem i ciągle się do tego odnosisz, to że często wrzucam tutaj nic nie znaczy, po prostu to z przyzwyczajenia, wcale nie oczekuję ochów i achów, każdy może olać moje posty i też będę normalnie funkcjonował, nie mam z tym problemu. 

Gram to co lubię i często nagrywam, a że często tutaj dodaje, to wielu ludzi założyło że tylko żyje lajkami. Te całe subskrypcję wcale nie odnoszą się do rzeczywistości, patrząc na statystyki ostatniego filmu tj. 136 wyświetleń przy prawie 1600 sub, więc nijak te suby mają się do czegokolwiek. > to tylko dowód na to że cały poświęcony czas i tak idzie na marne, w sensie jest fajna zabawa z samego grania i nagrywania i chyba o to chodzi. Ps

przechodząc do puenty : dam chyba sobie spokój z youtubami i forumami > bo cisza jest najpiękniejsza, pozdrawiam was i dzięki za poświęcony czas.

Ten post był edytowany przez Rafi24 dnia: 8.04.2021 - 21:04

#20 Raider

• Raider
    Alergia na bluesa
  • z:Wrocław

Napisany 8.04.2021 - 22:41

Olej hejterów i rób swoje.

Jak na twoje możliwości, przyzwoite solo - tak bym rzekł.

- trudno odmówić racji.

• Rafi24 lubi to

#21 ijon tichy

• ijon tichy
    Gaduła

Napisany 9.04.2021 - 00:10

Niestety, ale ten przykry przypadek "statystyki 136 wyświetleń przy prawie 1600 sub" może rozwiązać bezstronnie chyba tylko COV19 na drodze własnej selekcji ( mocno zmęczeni kontra pretendent do tytułu " frustrat, męczywór dekady" ) Albo inaczej..załóż tego jakiegoś Patreona i być może znajdzie się paru ludzi z tego forum, którzy będą skłonni wpłacić kilka PLN za ciszę, bo jak sam zacytowałeś "cisza jest najpiękniejsza"

p.s. Z mojej dotychczasowej obserwacji tzw. rzeczywistości wniosek wysnuwa się wciąż podobny - możesz grać lepiej, niż wyśmienicie, ale jeżeli zachowujesz się, jak buc, to nikt normalny nie będzie zainteresowany jakąkolwiek, bliższą relacją. Życzę, aby nie było zbyt późno na zmianę podejścia do siebie i ludzi.. 

#22 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 9.04.2021 - 00:20

podałem te statystyki jedynie dla wiedzy użytkownika Sever, który mówi że nic innego nie robię tylko liczę lajki, których jak mówi rzeczywistość nie ma. Nie ma nad czym też płakać, fajnie że wbiłeś i wyraziłeś swoje zdanie.

#23 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 06:49

No właśnie lajków nie ma, i to jest ten ból  ;) A Ty dalej działasz w ten sam sposób. Skoro twierdzisz, że to lubisz, to cóż. Wolisz zakopać talenty. Twoja decyzja. Po prostu nie mogę patrzeć, jak z takim talentem i smakiem do grania jak Twój można nic nie robić, tylko ciągle pitolić do podkładów, i biadolić. Ale skoro to lubisz, to OK. 

A tak odnosząc się do komentarza @ijon tichy to sporo w tym racji. Np. wchodzisz na temat, gdzie ktoś wrzucił świetną kompletną muzykę zespołu, z wypracowanym brzmieniem, aranżem, i okraszasz to komentarzem "Może być". W różnych źródłach, różne rzeczy piszesz, które się wzajemnie wykluczają. Tak- jesteś łasy na wyświetlenia i komplementy, w tym temacie to napisałeś, wracając wrzucania wszystkiego w kolejnych tematach, nawet to umotywowałeś. Mi to nie przeszkadza. Weź się gdzieś ogłoś, szukaj ludzi, rób muzykę, jak ktoś ci tu wcześniej radził. I wcześniej wielu innych. Zobaczysz- jak coś wypali, to nawet tu nie będziesz zaglądał ;)  Życzę Ci tego. Bo Twój talent na to zasługuje. Do widzenia na scenach ;) 

#24 Rysiek O.

• Rysiek O.
    Stary wyjadacz

Napisany 9.04.2021 - 07:25

Teraz, to sever Ciebie nie rozumiem. Znowu pojawia się temat oceny i wyrzucasz komuś "może być", bo Tobie się zespół podobał... Ehh. Jak w poście Jarka-nauczyciela, gdzie nie można skrytykować kogoś poddającego się ocenie, bo jest to 'ból końca przewodu pokarmowego'. Można, to zrobić kulturalnie i uzasadnić nawet, że jest to poprostu nudne, a to, że autor jest wybitnym instrumentalistą nie ma w tym przypadku wielkiego znaczenia.

Podam przykład zespołu Queen. Mnie się nie podoba. Kompozycyjnie często mogę docenić ale ogólnie irytuje mnie ta muzyka, a szczególnie sposób śpiewania wokalisty, podobnie jak Budka suflera z manierą wokalną byłego posła.

Niejako 'stając w obronie' myślę, że nie ma obowiązku wchodzić w posty danych użytkowników. Robimy to z własnej woli. Po co się męczyć.

Rafi niech nagrywa i robi co lubi. I tu się powtórzę, że wolałbym jego własne kompozycje ( oooo z wokalem) niż przyzwoite, nawet smaczne odgrzewane kotlety.
  • Rafi24 lubi to

#25 maciurek

• maciurek
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 9.04.2021 - 07:45

O Matko! Myślałem, myślałem i wymyśliłem, jak zrobić żebyś był jeszcze lepszy. Normalnie poprzeczka pójdzie w górę i wszyscy będziemy przecierać oczy ze zdumienia, jak super grasz. Mianowicie.

Ostatnio oglądałem jakiś starodawny film, gdzie Satriani uczył jakiegoś swojego fana różnych swoich zagrywek. On tam jakiś konkurs wygrał i mógł poobcować z mistrzem.
Ten uczeń grał wyśmienicie, ale nie robił jednej prostej rzeczy, na którą Satriani zwrócił mu uwagę. Chodziło o przemieszczanie prawej ręki między mostkiem, a gryfem, celem uzyskania różnych barw, ostrości w kostkowanych dźwiękach. I rzeczywiście ten uczeń trzymał rękę w jednej, niezmienionej pozycji, a u Satrianiego ta ręka chodziła, powodując, że dźwięki raz były ostre, a raz okrągłe i bardziej basowe.

Reasumując. Lewą rękę masz artykulacyjnie rozwiniętą mistrzowsko, natomiast prawej mógłbyś dodać jeszcze więcej wariantowości w wydobywanych barwach, właśnie poprzez stosowanie zabiegów jak wyżej opisałem.

No a jakbyś jeszcze od czasu do czasu przestawiał selektor przystawek dla zwiększenia palety barw, to byłoby jeszcze ciekawiej dla słuchacza.

Keep Rockin'!
  • scypio, Raider i sever lubi to

#26 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 07:50

@Rysiek- oczywiście. Można krytykować, uzasadnić, jak sam piszesz. . Nikt nikomu nie broni. Ale takie "Może być" brzmi bardzo lekceważąco, i miernie. Lepiej nic nie pisać. 

• scypio lubi to

#27 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 9.04.2021 - 09:40

Rafi nigdzie nie odejdzie, i to dobrze, bo po co mialbys to robic, tylko juz tego nie pisz kolejny raz.

serio, istnieje idealne rozwiazanie dla kogos, kogo mecza juz wrzutki autora - nie wchodzic w nie, i juz.

*oczywiscie ludzka psychika jest bardziej zakrecona niz moze sie wydawac i doskonale wiem, ze w praktyce to bardzo srednio dziala -_-

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 9.04.2021 - 09:41

Arek jestem.

#28 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 9.04.2021 - 10:05

@Rysiek- oczywiście. Można krytykować, uzasadnić, jak sam piszesz. . Nikt nikomu nie broni. Ale takie "Może być" brzmi bardzo lekceważąco, i miernie. Lepiej nic nie pisać. 

ale jak widzisz moja opinia kij go obchodzi, bo by chociaż napisał do mnie o próbę rozwinięcia ''może być'' a tak to sam robisz z tego wielką dramaturgię.

O Matko! Myślałem, myślałem i wymyśliłem, jak zrobić żebyś był jeszcze lepszy. Normalnie poprzeczka pójdzie w górę i wszyscy będziemy przecierać oczy ze zdumienia, jak super grasz. Mianowicie.

Ostatnio oglądałem jakiś starodawny film, gdzie Satriani uczył jakiegoś swojego fana różnych swoich zagrywek. On tam jakiś konkurs wygrał i mógł poobcować z mistrzem.
Ten uczeń grał wyśmienicie, ale nie robił jednej prostej rzeczy, na którą Satriani zwrócił mu uwagę. Chodziło o przemieszczanie prawej ręki między mostkiem, a gryfem, celem uzyskania różnych barw, ostrości w kostkowanych dźwiękach. I rzeczywiście ten uczeń trzymał rękę w jednej, niezmienionej pozycji, a u Satrianiego ta ręka chodziła, powodując, że dźwięki raz były ostre, a raz okrągłe i bardziej basowe.

Reasumując. Lewą rękę masz artykulacyjnie rozwiniętą mistrzowsko, natomiast prawej mógłbyś dodać jeszcze więcej wariantowości w wydobywanych barwach, właśnie poprzez stosowanie zabiegów jak wyżej opisałem.

No a jakbyś jeszcze od czasu do czasu przestawiał selektor przystawek dla zwiększenia palety barw, to byłoby jeszcze ciekawiej dla słuchacza.

Keep Rockin'!

Gram w taki sposób na gitarze klasycznej, a jakoś na elektrycznej nawet nie przyszło mi to do głowy.

#29 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 10:21

"ale jak widzisz moja opinia kij go obchodzi, bo by chociaż napisał do mnie o próbę rozwinięcia ''może być'' a tak to sam robisz z tego wielką dramaturgię."

Też bym olał taki komentarz ;) 

Nie robię dramaturgii, tylko taki Twój akurat wpis  w stosunku do kawałka dobrej roboty- od kompozycji , przez aranż, rejestrację, wykonanie, video o czymś tam świadczy. Jak się nie ma nic do powiedzenia, czasem warto nic nie mówić. Po prostu. 

• scypio and samm164 lubi to

#30 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 9.04.2021 - 10:54

luz, napisałem sprostowanie, zresztą koledzy są z krosna, czyli 40 km ode mnie, oni do mnie nic nie mają, ani żalu o to, ani ja do nich. Sztama.

#31 Rysiek O.

• Rysiek O.
    Stary wyjadacz

Napisany 9.04.2021 - 10:58

Takie forumowe bicie piany ale w ten sposób się to kręci.
Twórca posta ma jakieś intencje, cel. Czy to zaistnienie w tej wirtualnej społeczności, a może uzyskanie cennych informacji na temat techniki, a może po prostu oczekiwanie na pochwały, ktore będą jakąś motywacją i dalej kasa z jutjuba.

'Lepiej nic nie pisać' ? Jak ja lubię się nie zgadzać ;) Właśnie lepiej pisać, bo twórcy oczekują jakiejś reakcji, jak sam sev pisał : ' byle jak aby pisali' . Właśnie!

Co do błyskotliwego wpisu 'frustrat, męczywór' .. że ma być to głos forum? Eee.. przejrzałem inne wątki Rafiego i widzę, że jest pozytywna reakcja, czyli są odbiorcy.

Jako człowiek przekorny muszę wyrównać 'składy'

Na koniec polecam komentującym wyciągać wnioski z powyższego grania. Np frazy, licki są grane równo. Czuć, że jest to osadzone. Sam bym tak chciał, czego i hejterom Rafiego życzę.

Ten post był edytowany przez Rysiek O. dnia: 9.04.2021 - 11:01

#32 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 11:24

Też bym chciał tak grać. Swoimi wpisami starałem się go zmotywować do zrobienia czegoś więcej. Nie wierzę, że z takim skilem nie można znaleźć kogoś do grania. Nawet ja co raz kogoś znajduję, bo szukam. Swoje rzeczy ( były, i to było najlepsze, ale śladowe), granie z ludźmi- super rozwijające.  Bo jego granie choć świetne i tak zniknie w zalewie podobnych grajków na jutubie. Co widać po lajkach i wyświetleniach ;) Ale jak jemu to wystarcza, i jest szczęśliwy to ok. 

#33 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 9.04.2021 - 11:24

Rysiek, mysle, ze po kolejnym "przyjsciu" Rafi nie wyhodowal sobie tutaj zadnego twardego hejtera.

nie bede analizowal wszystkich wpisow, ale chyba nikt az tak po bandzie nie jechal, a uwagi nie dotycza gry samej w sobie.

za to padlo na pewno sporo cennych rad.

chyba jest sporo spokojniej niz kilka lat temu, kiedy podobno byla neizla trzoda.

nie wiem, nie pamietam, i nie ma co rozstrzasac za bardzo.

ja tam kibicuje, ale decyzje PiaRowe czasami faktycznie - dziwne i sprzeczne.

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 9.04.2021 - 11:25

Arek jestem.

#34 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 9.04.2021 - 11:26

@Rafi- zobacz ile to ma wyświetleń, i bierz przykład, skoro tak Ci na tym zależy: 

:P  

o to pominąłem, zauważ że to ładna pani z wywalonym dekoltem, stąd też te wyświetlenia, zauważ też że dziewczyny grające na gitarze łapią sporo większe zasięgi od mężczyzn, nawet nie wszystkie potrafią grać, ale płeć piękna i to jest atut :) Ps słabe to porównanie do tego co ja wrzucam :P

#35 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 11:29

@Rafi- nawet tak prostackiej ironii w moim poście nie czaisz? Chłopie, więcej luzu! Właśnie - w Tobie i Twoim graniu jest za mało rokenrola! 

Ten post był edytowany przez sever dnia: 9.04.2021 - 11:29

#36 Rysiek O.

• Rysiek O.
    Stary wyjadacz

Napisany 9.04.2021 - 11:37

Karl, rzeczywiście trochę naciągnąłem rzeczywistość do słowa hejter ale fajnie to w moim odczuciu zabrzmiało.

Te głosy niepozytywne są poprostu zwykłym przyp..leniem się ludzi, którzy czują jakiś fałsz i muszą to przekazać światu. [A może lepiej nic nie powiedzieć?]

Sam miałem podobne emocje np w przypadku cyklicznych wątków Jaro i cieszyłem się jak głupi że streszczeń TUU.
Teraz wiem, zresztą wtedy też czułem, że powinienem się powstrzymać ale nie mogłem.

Taki koloryt otwartego bezpiecznego forum

Ten post był edytowany przez Rysiek O. dnia: 9.04.2021 - 11:42

#37 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 9.04.2021 - 11:46

@Rafi- nawet tak prostackiej ironii w moim poście nie czaisz? Chłopie, więcej luzu! Właśnie - w Tobie i Twoim graniu jest za mało rokenrola! 

ale może to jakieś wyjście, przebiorę się za kobietę i wbije te miliony eheheheh nie no żart, nie można się tak poniżać.

#38 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 11:48

Chodziło mi o motywowanie, a nie przypie...lanie. Ale cóż, w takim razie kończę. Wejdę odsłuchać  jak autor wrzuci coś swojego. Bo to, że jest świetnym gitarzystą już wiem. Najlepszego. 

#39 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 9.04.2021 - 12:00

Te głosy niepozytywne są poprostu zwykłym przyp..leniem się ludzi, którzy czują jakiś fałsz i muszą to przekazać światu. [A może lepiej nic nie powiedzieś?]

tych negatywnych co do samej gry to pewnie jest sladowa ilosc, do policzenia  a jednej lapie.

piana jest o inne tematy - organizacyjno-promocyjne, moze tak.

co do Jarka, to z perspektywy czasu tez troche zaluje, ze wbijalem jakies zlosliwe szpile.

bywam ironicznym dupkiem, to wiem, ale troche ogarnalem Jego temat.

kiedys troche bronilem, a pozniej sam wpadlem jakos w "mode" przypierdalania sie do wszystkiego w Jego materialach, tylko nie wartosci muzycznej/artystycznej, bo tam nie ma sie do czego doczepic.

zarzucalem, ze Forum traktuje tylko jako platforme promocyjna (co jest faktem), ale kurde, chlop ZA-PIER-DALA: YT, kursy, lekcje online, kolaboracje, nagrywki.

to juz chyba Jego normalna robota i moze nie miec czasu i ochoty na pitu-pitu/pierdu-pierdu o strunach czy kablach, i ogolnie na wieksza aktywnosc.

wiec, tak, moglem sobie darowac

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 9.04.2021 - 12:06

• scypio and Rysiek O. lubi to
Arek jestem.

#40 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 9.04.2021 - 20:00

"to juz chyba Jego normalna robota i moze nie miec czasu i ochoty na pitu-pitu/pierdu-pierdu o strunach czy kablach, i ogolnie na wieksza aktywnosc."

Cóż za odkrycie! 

To oczywiste, i to wielki plus. 

Minusem jest zaś rozciąganie w czasie oczywistości i marnowanie tegoż czasu potencjalnym odbiorcom.  

#41 Eclipse

• Eclipse
    Miszcz klawiatury
  • z:Głogowa

Napisany 9.04.2021 - 20:24

Mnie zastanawia jedno. Dlaczego nie atakujesz, np. tematycznych stacji radiowych? Zrób swój materiał, porozsyłaj wraz z bio i krótkim opisem,na pewno bardziej zostaniesz doceniony gdy ktoś ciebie przedstawi i puści, niż sam tutaj, czy na grupach facebookowych pt. Cześć, nagrałem coverka/ własny song, co o nim myślicie? Jak nie umiesz sam zmiksować, to zainwestuj w siebie, zleć to komuś, teraz multum jest od tego ludzi i robią to po kosztach. Ja bym zaryzykował iść wyżej niż reszta, bo skill jest, tylko idziesz tak o se we własnej strefie komfortu, over and over again.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 9.04.2021 - 21:14

Moja muza i nie tylko: Youtube

#42 Picasso

• Picasso
    Gaduła
  • z:Wroclove

Napisany 9.04.2021 - 21:28

Szczerze Wam napiszę, że ja nie bardzo to wszystko rozumiem co się tu wyprawia. Przesłuchałem uczciwie całe nagranie nie patrząc w monitor. I nie rozumiem o czym jest mowa. Może zdziadziałem i się robię zgorzkniałym malkontentem  ...

#43 Eclipse

• Eclipse
    Miszcz klawiatury

Napisany 9.04.2021 - 22:00

Rozpisywałem się o podejściu. Może i masz rację, że nie warto... Chociaż, biorąc pod uwagę to co już widziałem gdzieś tam to bym zaryzykował i sprawdził. Nie ryzykuje tylko głupiec. :)

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 9.04.2021 - 22:04

#44 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 9.04.2021 - 22:23

sever, mysle, ze dla wielu "zielonych" rozwleczone gadki Jarka maja dalej sens, duzo sensu.

dla sporej wiekszosci tutaj moze mniej, i wtedy zaczyna sie szydera i darcie lacha.

czyms trzeba wypelnic "czas antenowy" na YT.

pewnie ktos, kto tego nie robil na taka skale, nie pojmie tego do konca.

moze chlop nie jest najbardziej rozrywkowym gagatkiem i nie do konca by sie sprawdzil w konferansjerce, ale stricte gitarowo wszystko sie raczej zgadza.

wszystkim sie nie dogodzi.

sorry za OT, Rysiek przewinal temat Jarka i przy okazji rozliczylem sie troche z przeszloscia.

Arek jestem.

#45 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 10.04.2021 - 10:15

ale dyskusja tutaj się zrobiła przeze mnie, o wszystkim i o niczym he he :)

Szczerze Wam napiszę, że ja nie bardzo to wszystko rozumiem co się tu wyprawia. Przesłuchałem uczciwie całe nagranie nie patrząc w monitor. I nie rozumiem o czym jest mowa. Może zdziadziałem i się robię zgorzkniałym malkontentem  ...

szczerzę to ja też już nie wiem o co chodzi, ale to nic ważne że się rozmowa klei i mogą sobie ludzie porozmawiać na jakiś tam temat.

#46 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 10.04.2021 - 10:48

no i z ta niewiedza rob swoje.

tylko nie zapowiadaj kolejnego odejscia, bo z kolei nastepne "przyjscie" zaliczasz 10min. pozniej.

wiesz, troche to piaskownica.

dzialaj.

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 10.04.2021 - 10:49

Arek jestem.

#47 Rafi24

• Rafi24
    Weteran

Napisany 10.04.2021 - 10:53

właśnie nagrałem nową kompozycję, jak ktoś chcę to wbije sobie na kanał już tutaj dodawał nic nie będę. Pozdro.

#48 Eclipse

• Eclipse
    Miszcz klawiatury

Napisany 10.04.2021 - 14:37

Wbiłem na nią i miło posłuchać. Mówię ci, zrób album, albo EPkę i ślij to w świat. Youtube to tylko jedna z wielu opcji, którą można eksplorować.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 10.04.2021 - 14:50

• Rafi24 lubi to

#49 sever

• sever
    Wodolejca

Napisany 10.04.2021 - 14:39

Też wbiłem. Piękne granie. Piękna kompozycja. Nic tylko rozwijać to w dłuższe formy i próbować gdzieś rozsyłać.  

• Rafi24 lubi to

#50 scypio

• scypio
    Last Action Hero
  • z:Poznań

Napisany 10.04.2021 - 20:00

Ten kawałek? To tradycyjnie, 100x lepsze i ciekawsze granie niż to kotletowo-podkładowe. Zupełnie inny poziom i naprawdę super wrażenia ze słuchania. Zazdro... 

• Rafi24 lubi to

Mam za dużo gitar a chciałbym jeszcze parę || tu gram: Pyrion FB

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników