Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bonamassa

• Zaloguj się
104 odpowiedzi na ten temat

#101 JOHN BON JOHN

• JOHN BON JOHN
    Świeżak

Napisany 6.04.2018 - 22:04

Za wcześnie myślę na publikowanie mojej nieporadnej gry :) . Dopiero sie wgryzam w temat od jakiegoś czasu i strasznie mi się to podoba. 

#102 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 7.04.2018 - 09:57

fajnie, że możesz zaczynać od suhra bo ja grałem najpierw na tragicznym ruskim akustyku. w sumie zmiany wiosła niewiele pomogły :P

#103 wielkiblues

• wielkiblues
    Weteran

Napisany 9.04.2018 - 18:15

Dla mnie Bonamassa skonczyl sie na okresie z DVD z Royall Albert Hall 

NIestety nie odkrywam nic w  w jego graniu , zadnych emocji, co moglo by  mnie jarac, przede wszystkim nie ma kompozycji , a chyba jest wciaz coverowanie i to malo zaskakujace. Jego granie nie zaskakuje, brzmieniowo takze .Przeszedl z jakosci w ilosc niestety. 

Temu Panu dawno juz podziekowalem niestety 

Ale czekam na to ze jeszcze bedzie przepieknie  :) 

• yazzgot lubi to

#104 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 9.04.2018 - 18:23

Coś w tym jest co piszesz. Ale ja np. Lubię te jego hołdy dla wielkich bluesmanow :)

#105 wielkiblues

• wielkiblues
    Weteran

Napisany 9.04.2018 - 19:17

On poszedlby dalej ....ale przywdzial poze nowego boga blueowej, gibsonowej gitary  , chcac zajac miejsce bluesmanow , ktorzy tworzyli ten gatunek, a ktorzy od paru lat juz nie zyja . 

NIestety dla mnie to droga nieautentyczna , a co najwazniejsze ...facet sie cofnal w muzyce i grze oataczajac sie starszymi goscmi z tej branzy 

To nie wrozy nic dobrego bo ..przeciez plyta w odtwarzaczu wypelniona kolejnym materialem dla mnie moze co najwyzej trafic do odtarzacza na zasadzie ...dobra sprawdze moje teraz ....e.....jeszcze nie ...a ze ten czas trwa juz dosyc dlugo z plyty na plyte to ...artystycznie coraz dalej do ..kurcze bardziej dla mnie art i interesujacy jest Rack N Bone ,...bo gra staro w nowej odslonie ale ..sa i tam emocje 

A Joe cofa sie ...jakby to probowal zwabic ludzi na bezludnej wyspie , ktorzy nigdy nie sluchaki muzyki :) Wtedy to mogloby dzialac :) Albo 50 lat temu ale absolutnie nie teraz 

Nie na mnie i nie dla mnie ....nie robi to wrazenia 

Dla mnie ten numer jest lepszy niz te jego wszystkie bluesowe cover bandy i z 10 ostatnich plyt 

Po prostu jest numer 

https://www.youtube....h?v=C4TaAsoga5o

Tak samo mam z KWS - jest numer .....

https://www.youtube....h?v=mCqGl4mrkGg

P.s

Wyobrazmy sobie , ze Joe Bonamasse saportuje Joe Bonamassa :)

Przed daniem glownym wystepuje Joe z takim graniem jak na dvd z Rockpalast i A New Day Yesterday czy z Ostrowa chyba 2005 rok 

Paleta barw, progresywnie, smaczki gitarowe itd itp , repertuar 

PO nim wchodzi Joe i gra jak na Royal Albert Hall albo jeszcze gorzej ...wspolczesnie 

Obejrzalem support i wow, wracam po przerwie z korytarza na sale koncertową i Pan grajacy wczesniej ..zakasowal Pana grajacego obecnie ....po 5 min juz wieje nudą i wychodzę ;)

Ten post był edytowany przez wielkiblues dnia: 9.04.2018 - 19:29

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników