Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub miłośników Sportu

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
537 odpowiedzi na ten temat

#51 mblbn

• mblbn
    Weteran
  • z:lublin

Napisany 13.06.2013 - 08:51

trzymaj zaciśnięte a przynajmniej złączone zęby :P nigdy nie wiesz kiedy może sie trafić cios niespodzianka :D

#52 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 15.06.2013 - 03:19

@up Wiem wiem, dzisiaj zarobiłem już jednego suprajsa ;)

Uświadomiłem sobie że straszna żeński odpowiednik pigmeja ze mnie ;) Wkurza mnie to, że kiedy obalę przeciwnika to potem kompletnie nie wiem co mogę mu zrobić, walczę na oślep. Jedynie jednego udało mi się dzisiaj przydusić, a tak to mnie jadą wszyscy jak chcą :) Ale czuję że się rozwijam, jeśli ktoś nie ma co ze sobą zrobić i waha się nad tą formą aktywności, to szczerze polecam! Miałem się to bawić tylko przez wakacje, ale jeśli na studiach będzie możliwość, to chciałbym to kontynuować dłużej ;)

#53 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 15.06.2013 - 09:21

duś na "najmana" :D

#54 Pentatonik

• Pentatonik
    Stary wyjadacz
  • z:Katowice

Napisany 16.06.2013 - 16:21

Ludzie! Możecie podesłać jakieś sprawdzone plany treningowe (biegowe) na odzyskanie kondycji i zrzuceniu brzuska gastronomicznego? Jestem wysportowany, 10 lat grania w nogę, ostatnimi czasu się zapuściłem trochę. Mam zamiar codziennie biegać chyba że lepiej co drugi dzień.. Ale mój organizm raczej nie będzie miał z tym problemów ;) Dzięki z góry!

Uprzedzając pytania o wujka google to tam tego jest taka masa że nie sposób wybrać. A skoro to klub miłośników sportu to na pewno się na tym znacie bardziej ode mnie :)

Ten post był edytowany przez Pentatonik dnia: 16.06.2013 - 16:39

#55 Crazy_Rockman

• Crazy_Rockman
    Weteran

Napisany 16.06.2013 - 20:03

"Sprawdzone plany treningowe"? Wszystko zależy od Twojego organizmu więc coś, co dla jednego będzie idealne, dla dtugiego może być albo zajazdem nie do wytrzymania, albo w ogóle go nie męczyć.

Po prostu zacznij biegać i tyle. Ja sam ogólnie raczej tego nie robię, bo zwykle trenuję judo. Obecnie biegam bo mam łapę w gipsie i nie chcę stracić kondycji, ale robię sprinty, bo biegi długodystansowe raczej słabo przekładają się na sporty walki.

#56 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 17.06.2013 - 07:26

-po pierwsze: bieganiem nie zrobisz kondycji

-po drugie: bieganiem nie zrzucisz brzucha (zadziwiające ale prawdziwe!) :D

rozwiązanie: won na siłownie robić full body workout ćwiczeniami złożonymi (izolowane odpadają) i przerzucać żelastwo - tłuszcz się pali, mięśnie rosną, kości, więzadła i ścięgna również się wzmacniają :) aha no i czyste żarcie bo bez tego efektów nie będzie :D

#57 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury
  • z:3miasto

Napisany 17.06.2013 - 08:33

-po pierwsze: bieganiem nie zrobisz kondycji

-po drugie: bieganiem nie zrzucisz brzucha (zadziwiające ale prawdziwe!) :D

Wha...? Rozwiń, please :)

#58 yogge

• yogge
    Weteran

Napisany 17.06.2013 - 09:58

Wkurza mnie to, że kiedy obalę przeciwnika to potem kompletnie nie wiem co mogę mu zrobić, walczę na oślep. Jedynie jednego udało mi się dzisiaj przydusić, a tak to mnie jadą wszyscy jak chcą :)

Mam ten sam problem, ale jeszcze kilka hektolitrów potu wylanych na treningach i inaczej to będzie wyglądało :)

#59 excubitor

• excubitor
    Weteran
  • z:Lublin

Napisany 17.06.2013 - 15:39

A czym zrobię kondycję? Odpowiednio dobrany interwał przecież do tego służy. Bieganie jako aeroby też pomogą w spaleniu kalorii, a to przyczyni się do pozbycia się warstwy tłuszczu, również na brzuchu. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Oczywiście odpowiednia dieta/nawyki żywieniowe to i tak podstawa.

"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

#60 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 17.06.2013 - 16:01

@excubitor

tak jak Crazy_Rockman wspomniał - sprinty (oraz inne interwały) najlepiej wyrabiają kondycję, a jeszcze lepiej sparingi, ale jeśli nie jesteś fighterem to możesz olać

Długie sesje biegania w stałym tempie są dobre dla biegaczy trenujących do maratonu i tylko dla nich. Owszem, dorzucenie do planu treningowego biegania raz w tygodniu nie zaszkodzi a nawet pomoże, ale codziennie bieganie to szybka droga do utraty masy mięśniowej a nie tłuszczowej bo organizm przy tego typu wysiłku przestawia na "power saving mode" i rezygnuje ze zbędnego balastu który wykorzystuje najwięcej energii czyli właśnie tkanki mięśniowej, która jest najaktywniejsza metabolicznie

#61 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 17.06.2013 - 18:10

Dobrze że to napisałeś, bo od 2 tygodnie temu wróciłem do biegania i co drugi dzień lecę się zawsze przebiec, a zależy mi na przybraniu jeszcze jakichś 8 kilo :)

Na urodzinki dostałem od kumpli rashguarda. Szkoda, że na razie jest to przerost formy nad treścią, bo wyglądam jak fighter, a walczę jak wagina :)

W ostatni poniedziałek naciągnąłem sobie wewnętrzną częśc lewej stopy i nie mogę się złożyć na niej do wyniesienia, bo boli okrutnie jeszcze, czasem przy jak robię krok to coś mi w niej chrupnie i delikatnie zaboli przy okazji. Świetne są te treningi, ale non stoper coś mnie boli :D Ale chyba tak ma być :P

#62 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 17.06.2013 - 20:47

Ból mięśni jest słodki, ale ból od kontuzji już nie bardzo.

Miałem kiedyś epizod z BJJ, po pierwszym treningu przez cały weekend bolało mnie absolutnie całe ciało :D

#63 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 18.06.2013 - 01:36

Prawda, bark i stopę czuję już cały tydzień, ale wraz z ilością odbytych treningów, boli mnie coraz mniej kończyn, a bardziej czuje ich zmęczenie (co jest fajne) ;)

No i dzisiaj nauczyłem się jak zakładać kimure, udało mi ją założyć kumplowi, oraz naszemu trenerowi (sam mi się poddał żeby mnie zmotywować :D ), do tego jestem coraz wytrwalszy w parterze.

@mblbn A powiedz jeszcze, stosowałeś jakąś dietę? Jeśli tak, to co mógłbyś tak baaaardzo ogólnie doradzić? Niestety dzisiaj dowiedziałem się że schabowy w panierce okraszony zajefajnym sosem to nie jest dobry wybór ;) (Nie, nie będę z niego rezygnować :D )

#64 Crazy_Rockman

• Crazy_Rockman
    Weteran

Napisany 18.06.2013 - 07:26

Jak to mówi nasz trener: w sportach walki jak nic nie boli to znaczy że albo nie trenujesz, albo nie żyjesz. Tak więc lepiej się przyzwyczajaj :D

#65 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 18.06.2013 - 08:25

poniekąd racja :D ja w początkach przygody z bjj miałem notorycznie pozdzierane łokcie, kolana, barki i plecy :D teraz tylko uszy bolą po każdym treningu (mam tak dziwnie że mi się lekko skóra nadrywa w miejscu ich wyjścia z głowy :D )

@Surykat - dieta jak dieta, ja w zasadzie jem co chcę, liczą sie tylko kalorie i makroskładniki więc trzeba jeść tak, żeby wyszedł ich odpowiedni bilans :) no i oczywiście czyste (czyli nieprzetworzone) i zdrowe żarcie, bo na cukrze, gotowych produktach i fast foodach daleko nie zajedziesz :D

ostatnio z żarcia 5 posiłków dziennie o ściśle wyznaczonych porach przerzuciłem się na intermittent fasting - dla mnie super rozwiązanie bo mogłem zwiększyć podaż węgli bez obaw że mnie "zaleje" no i uwolniłem sie od targania żarcia ze sobą "bo trzeba zjeść o XX:XX i musi być 5 posiłków dziennie" :D mięśnie rosną, tłuszcz się pali, jest fajnie :)

generalnie jak chcesz popalić tłuszczu i zbudować mięsa to bieganie sobie daruj, polecam poczytać i intermittent fastingu, szczególnie koncepcji lean gains to na prawdę działa, zrobisz sobie siłownie to wpadasz na bieżnię na 15 minut i robisz sobie spokojny spacerek jakieś 2-3km/h, zależy jak komu pasuje - tempo ma być takie żebyś mógł spokojnie rozmawiać bez utraty oddechu - raz że palisz wtedy tylko tłuszcz a nie mięśnie, dwa wyciszasz się po treningu (a to jest na prawdę ważne), a trzy że zakwasy mniejsze :)

mam nadzieję, że pomogłem :D

#66 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.06.2013 - 08:51

Rzesz k*rwa, przecież to wywraca całą koncepcję "sportowego" żywienia się do góry nogami...
http://www.kfd.pl/le...ng-169479.html/
Problem w tym, że ja musiałbym wciskać te 5 posiłków w to 8-mio godzinne okno żywienia się, nie zmieszczę tyle żarcia w tak krótkim czasie.

#67 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 18.06.2013 - 15:45

a kto Ci każe jeść 5? możesz to zeżreć w 3, 4, 2 a nawet i jednym posiłku jak dasz rade :D ja sie przerzuciłem na 4 w 8-godzinnym oknie żywieniowym i jest spoko :D na posiłek potreningowy wsuwam przeważnie ok 800 kcal i po godzinie jestem już głodny i mam miejsce na następny :D aha no i żeby to miało jakieś odniesienie to wpierdzielam przeważnie ok 2700-2800 kcal dziennie

#68 cauchy

• cauchy
    Najlepsza Gitara 2013 roku
  • z:Warszawa

Napisany 19.06.2013 - 07:48

na mnie bieganie działa żeby spalić brzuch, tylko tak ze 2 razy w tygodniu po 40min. dużo jeżdżę na rowerze , cirka 150km/tydzień.

Warunek jest jeden - nie biegać rano na czczo, przed śniadaniem, tylko wieczorem, jak obiad się jadło o 15-16tej i potem już nic. Po bieganiu wpierdolić twaróg z bananem/truskawkami. W zeszłym roku biegałem co 2 dzień rano na czczo to spaliłem więcej mięśni niż tłusczu tak jak mówi mblbn. I prawie cały sezon na masę poszedł się kochać.

W tym sezonie trochę inaczej to zrobiłem - wrzesień rozgrzewka przed siłką czyli wszystkie urządzenia po 3 serie z lekkim obciążeniem, potem od października pół roku ciężko na masę i siłę, a od kwietnia redukcja. Efekt? z 73kg we wrześniu dobiłem do 85kg w końcu marca, a od kwietnia zrzuciłem już prawie 8kg, głównie poleciał brzuch, łapa spadła tylko nieznacznie :) teraz cisnę jeszcze redukcję żeby dopalić ten wałek co mi się zrobił, ale nie rezygnuję z intensywnego treningu siłowego 3/tydz. Dość ciekawy jest program 300 (tego z filmu o Spartanach), ale jak dla mnie sam w sobie zbyt hardcorowy, aczkolwiek robię z niego każdorazowo po kilka ćwiczeń.

http://www.menshealt...azdy-300,3465,1

Surykat, teraz na masę? wytrwałości.. :) masę to się robi najlepiej jesień/zima.. a teraz ładna pogoda, zaczną sie wakacje.. mi akurat teraz motywacja najbardziej siada, bo wolę korzystać z żcyia niż katować się na sali :)

Dieta bardzo ważna - dużo najprostszych składników naturalnych, dużo warzyw, gotowanych/pieczonych mięs chudych, kasze, makarony razowe, ryż... ja dodatkowo po każdym treningu dopalam się aminokwasami, zapobiegają zużyciu mięśni po aerobach np. To naprawdę dobra rzecz, polecam. Aha, masa / bieganie - to się nawzajem wyklucza...

Ten post był edytowany przez cauchy dnia: 19.06.2013 - 07:49

Gibson Les Paul Standard -> Kemper Powerrack -> Mesa Recto 212 

#69 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 19.06.2013 - 08:05

@cauchy jakoś ja robie teraz mase i nie przeszkadza mi że wakacje :D złapałem już kilogram a bf nie idzie w górę :)

#70 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.06.2013 - 09:20

@cauchy - poczytaj sobie ten link z mojego poprzedniego posta. Np taki wpis:

"Stwierdzono, ze podawanie sporej porcji dziennego zapotrzebowanie pozniejsza pora w okresie redukcji sprzyja minimalizowaniu strat suchej masy ciala."

Mocno mnie zastanawia ta cała teoria, szczególnie w zderzeniu z ogólnie przyjętymi zasadami i teoriami. 
Musiałbym jednak wywrócić cały plan dnia powszedniego, żeby się w to wpasować... albo żreć w pracy :D

Ja sobie dałem spokój z bieganiem, wykańczał mnie bół mięśni piszczelowych :/ 
Sama siłownia będzie musiała wystarczyć... Idzie to mozolnie, ale dobrze - podczas ostatniego treningu wlazłem na wagę i odnotowałem najniższy wynik od paru lat :) (16 kg poniżej najwyższego odnotowanego "maxa" :D )

#71 cauchy

• cauchy

Napisany 19.06.2013 - 10:16

@cauchy jakoś ja robie teraz mase i nie przeszkadza mi że wakacje :D złapałem już kilogram a bf nie idzie w górę :)

luz blues :) wytrwałości, mi w wakacje się po prostu nie chce, mam przyjemniejsze rzeczy do roboty.

Poza tym nie wiem jaka jest twoja sytuacja, ale o ile wiem to Surykat ma teraz chyba wakacje po maturze i jeśli nie pracuje/nie_ma_innych_obowiązków_codziennych to sobie może pozwolić na treningi ile dusza zapragnie :) ja pracuję..

Hrabio, ale o co kaman? :) masę robię tak - rano śniadanie, potem w robocie II śniadanie, potem obiad, potem tuż przed wyjściem z roboty jeszcze jakaś kanapkę wpirdlę, potem trening na maxa, potem godz 21-22 - pełnowartościowa kolacja, czyli torba ryżu/kurczak/warzywa i jeszcze trza zrobić żarcie na kolejny dzień do roboty. W ten sposob dzień mi się kończył ok północy. I tak przez pół roku, na szczęście nie codziennie.. a nie mam kobity co by mi gotowała :D

Teraz redukcja - czyli treningi trochę inne, bardziej intensywne i angażujące więcej partii na raz, posiłki mniej obfite, po godz. 16tej staram się już nie jeść węgli prócz tego twarogu z owocami po treningu wieczornym.. no i jakoś to wszystko razem działa :) w sensie tłuszcz się pali, ale do całkowitego zrzucenia oponki to droga dla mnie daleeka.. górna kratka już mi się fajnie zarysowała, ale oponka niestety zostaje, ciężko się tego draństwa pozbyć. Ten artykuł przeczytam, bo widzę, że nie pisał to byle łepek i zdaje się wie o czym pisze... może kiedyś coś takiego zastosuję.

No i jak już wspomniałem - jak ktoś ma wolne to ma fajnie, może sobie pozwolić na trenowanie, eksperymenty z dietami/planami itd. A jak ktoś zarobiony, to to niestety zupełnie inaczej wygląda i już nie jest tak izi..

Ten post był edytowany przez cauchy dnia: 19.06.2013 - 10:27

#72 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.06.2013 - 10:42

Wiem, że trzymasz się "klasycznosiłowniowego" sposobu odżywiania się (z resztą ja też gdzieś w tych okolicach oscyluję), a ten artykuł rozpieprza ten sposób jedzenia w drobny mak. O to kaman :)

Ale jest jak mówisz - na to trzeba mieć czas i możliwości. U mnie standardem jest siłownia zaraz po robocie, żeby nie tracić dodatkowo czasu na przejazd do domu, i wtedy dopiero na siłownię. Po powrocie z siłki mam za mało czasu, żeby (wg tego planu) zmieścić całe jedzenie przed położeniem się spać. 

E: o tej końcówce tłuszczu, której najtrudniej się pozbyć też tam jest. Z resztą - mam ten sam problem :)

Ten post był edytowany przez hrabi0 dnia: 19.06.2013 - 10:48

#73 cauchy

• cauchy

Napisany 19.06.2013 - 11:06

no widzę widzę.. czeba się temu bliżej przyjrzeć, bo ostatnio przeglądałem też jeden filmik na YT z gościem Warszawski Koksu czy jakoś tak.. też miał niezłe efekty gdy stosował ten IF. Więc jest coś na rzeczy...

#74 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 19.06.2013 - 15:55

obadajcie sobie hodge twins a szczególnie kanał fastingtwins na yt ;)

Ten post był edytowany przez mblbn dnia: 19.06.2013 - 15:55

#75 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.06.2013 - 16:17

A tych znam akurat :)

Ale też zdarza (przynajmniej zdarzało) się im pieprznąć jakimś niemającym odzwierciedlenia w rzeczywistości mitem n.t. ćwiczenia/odżywiania się - nie ustrzeżesz się :D

#76 cauchy

• cauchy

Napisany 19.06.2013 - 17:43

cóż.. każdy organizm reaguje inaczej na rozmaite plany/diety itd..

sam np. nie mogę robić treningu klatka/plecy, po prostu jest dla mnie za ciężki, a są na siłce ludzie co tak robią. Z kolei np. klatkę wydaje mi się, że mam fajnie rozwiniętą, ale np. 100kg na płaskiej nie wezmę, po pół roku treningów na siłę/masę przy wadze 85kg mogłem raz dźwignąć tylko 90kg. Z kolei chodził taki jeden amator siatkarz, kilka lat młodszy ode mnie, waga 75kg - 100kg na klatę brał spokojnie..

#77 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 20.06.2013 - 08:29

to spróbuj wyrzucić gluten z diety i w posiłku przedtreningowym nie jedz węgli - powinno być więcej mocy na treningu :)

#78 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.06.2013 - 09:36

Ja piehdolę, jakie teorie :D Fakt, każdy reaguje inaczej. Dlatego ja nie przejmuję się pierdołami i odstępstwami od ogólnie przyjętego schematu.

@cauchy: To, że ktoś bierze 100, a Ty nie... geny, panie. Nie przeskoczysz. (tzn można przeskoczyć, ale to by oznaczało zabawę hormonami) Można spotkać gości napakowanych niemiłosiernie, a ciężary malusie...

#79 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 20.06.2013 - 15:57

Ja piehdolę, jakie teorie :D Fakt, każdy reaguje inaczej. Dlatego ja nie przejmuję się pierdołami i odstępstwami od ogólnie przyjętego schematu.

@cauchy: To, że ktoś bierze 100, a Ty nie... geny, panie. Nie przeskoczysz. (tzn można przeskoczyć, ale to by oznaczało zabawę hormonami) Można spotkać gości napakowanych niemiłosiernie, a ciężary malusie...

tak się objawiają słabe mięśnie wewnętrzne i brak siły funkcjonalnej ;)

#80 Dreammaker

• Dreammaker
    Gaduła

Napisany 20.06.2013 - 19:16

Ja ostatnio wziąłem się za siebie i biegam, bo, niestety, sporą nadwagę mam, a że młody jestem i mi się chcę to ćwiczę. :D
Do tego parę serii brzuszek i pompek po bieganiu. I gdy tak pot ciurkiem spływa, to czuję że żyję po prostu!
Na razie mój cel, to tak przed końcem wakacji dojść do 85 kg.

Hagstrom Ultra Swede + Hughes&Kettner Edition Blue 60R

#81 pitermallory

• pitermallory
    Gaduła

Napisany 20.06.2013 - 21:29

Jak masz możliwość to zapisz się na jakiś sport. Ja przez boks zrzuciłem ponad 5 kilo w krótkim czasie. 

P.S. Ogląda ktoś na forum Puchar Konfederacji?

Ten post był edytowany przez pitermallory dnia: 20.06.2013 - 21:31

#82 Dreammaker

• Dreammaker
    Gaduła

Napisany 21.06.2013 - 15:04

Własnie chciałbym i rozglądam się w okolicy, ale na razie nic ciekawego nie widziałem, niestety.

Hagstrom Ultra Swede + Hughes&Kettner Edition Blue 60R

#83 excubitor

• excubitor
    Weteran

Napisany 21.06.2013 - 18:25

Brak klimy na siłowni=masakra. Dawno nie miałem tak mokrej koszulki i ręcznika, którym mógłbym podlewać kwiatki. Wszystkie lustra zaparowane.

#84 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 22.06.2013 - 07:47

Brak klimy na siłowni=masakra. Dawno nie miałem tak mokrej koszulki i ręcznika, którym mógłbym podlewać kwiatki. Wszystkie lustra zaparowane.

miałem wczoraj to samo, w dodatku trening nóg i do tego jeszcze clenburexin zeżarty przed :D

e: widzę, że jesteś z lbn, gdzie na siłke chodzisz? :)

Ten post był edytowany przez mblbn dnia: 22.06.2013 - 07:48

#85 excubitor

• excubitor
    Weteran

Napisany 22.06.2013 - 11:34

O, też wczoraj nogi robiłem  :D  Chodzę do Paco na Kiepury.

#86 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 22.06.2013 - 15:46

a klatka w poniedziałek? :D ja działam przeciw stereotypom i klatke robie w czwartki póki co :D

#87 Sol

• Sol
    Magister kanapy, w trakcie doktoratu
  • z:Wwa

Napisany 24.06.2013 - 13:56

Siłka sryłka, kalistenika rządzi i tyle w temacie :D

Baaardzo mi jeszcze daleko do tych pacjentów, ale najważniejsze to mieć cel, nie?

Tylko trochę mnie doprowadza do szewskiej pasji, że mój zasadniczy sport należy do tych palących mięśnie, przez co trochę niweczy pracę nad siłą, albo tak drenuje że nie ma się ochoty na nic.

Ale ma też fajne strony ;)

Ten post był edytowany przez Sol dnia: 24.06.2013 - 13:58

I’m practically afraid of my amp it’s so fucking loud - Vinnie Stigma

#88 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 24.06.2013 - 16:32

zajefajna trasa, gdzie masz takie widoki? :)

#89 Sol

• Sol
    Magister kanapy, w trakcie doktoratu
  • z:Wwa

Napisany 24.06.2013 - 17:31

To południowe okolice Kampinosu.  Sam byłem zdziwiony jak tam dotarłem po raz pierwszy, jest moc ;)

I płuca na kierownicy tyż.

I’m practically afraid of my amp it’s so fucking loud - Vinnie Stigma

#90 MooH8

• MooH8
    Nie wiem, nie znam się...
  • z:zzzzz........

Napisany 24.06.2013 - 18:46

Nie jestem wielkim fanem rowerów, ale za to entuzjastą jazdy po lesie - traska super.

#91 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 25.06.2013 - 00:07

Ale mam żeński odpowiednik pigmeja pod okiem po dzisiejszej stójce.... :D Matka jak mnie rano zobaczy to będzie mi truć koniec przewodu pokarmowego przez cały dzień. :)

#92 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 25.06.2013 - 08:55

a robicie stójke w rękawicach do mma? :P

#93 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 25.06.2013 - 12:30

No z racji, że dzisiaj była stójka, a finiszowaliśmy raczej w parterze to mieliśmy rękawice do MMA założone ;)

#94 grzech

• grzech
    Weteran
  • z:Białystok

Napisany 25.06.2013 - 14:51

No z racji, że dzisiaj była stójka, a finiszowaliśmy raczej w parterze to mieliśmy rękawice do MMA założone ;)

Od razu mówię, że na sportach za bardzo się nie znam, ale to zdanie brzmi bardzo podejrzanie...

#95 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 25.06.2013 - 17:05

to współczuje, w tych rękawicach nie da się w ogóle bronić, a nawet jak sie uda to i tak cała morda mimo że nie obita to poobdzierana :D

#96 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 26.06.2013 - 01:12

Aaa tam, przecież nie zapisywałem się na kółko szachowe, więc byłem świadom niektórych konsekwencji :) Fajnie jest.

#97 kryho

• kryho
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 22.07.2013 - 09:38

Tydzień temu  w sobotę machnąłem rowerkiem dwie stówki. Równiuteńkie, bo takie miałem założenie żeby w końcu mieć 2 z przodu :) rowerek to moje drugie uzależnienie po muzie, nic nie poradzę :( :D

#98 Crazy_Rockman

• Crazy_Rockman
    Weteran

Napisany 22.07.2013 - 11:22

Gratulacje! Jest coś magicznego w tych "dwóch stówach" - też tyle kiedyś na maxa zrobiłem :)

#99 kryho

• kryho
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 22.07.2013 - 14:53

na max nie było 5 dych jeszcze dałbym radę na siłę... pamiętam, jak 50 km było kiedyś magiczne. Średnią miałem prawie 27km\h to chyba całkiem nieźle ;)

#100 mblbn

• mblbn
    Weteran

Napisany 22.07.2013 - 16:04

dupa jeszcze jest czy już odpadła? :D

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników