Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hater Mode On - temat zbiorczy

• Zaloguj się
8466 odpowiedzi na ten temat

#1 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany
  • z:Katowice

Napisany 11.09.2012 - 20:54

Kącik wkurwionego forumowicza.

Żeby nie było, to zaczne.

---

Co za kraj, pani negocjowalnego afektu, żeby meczu swojej reprezentacji nie móc zobaczyć. Chyba nigdzie na świecie poza Koreą Północną tak nie ma. TVP nie ma kasy na transmisje, ale co miesiąc ładuje tym wszystkim swoim pięknym celebrytom po 100tyś zł za ładny ryj, podczas gdy cały kraj woli oglądać pani negocjowalnego afektu MECZ a nie jakieś smarowane smalcem kocham cię Polsko. Szkoda słów. Wszystkie streamy w necie, jako gwóźdź do trumny, szlag trafił.

I za co ja pani negocjowalnego afektu płace ten abonament? Żeby Zielińskie i te inne odpicowane ryje miały zegarki z Rolexa? 20zł za mecz? Przecież to miesięczny abonament... Zlitujcie się.

Ten post był edytowany przez ptrz666 dnia: 11.09.2012 - 20:56

Dużo zdrówka życzę  ;)

Czekerałt : https://www.youtube.com/user/patreeze

#2 Never

• Never
    Gaduła

Napisany 11.09.2012 - 21:02

Wlasnie bardzo dobrze ze TVP nie zaplacila. Ta gowniana reprezentacja nie jest tyle warta

#3 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 11.09.2012 - 21:03

Polecam zmienic na Trash Talk Corner :)

tuned down to: R E T A R D

#4 Viehu

• Viehu
    Morderator
  • z:Chojnic

Napisany 11.09.2012 - 21:05

A nie wystarczy "co wam powiem to wam powiem" do wylewania żali? Tym razem nie zamknę bo znów się pogniewasz, a za dużo cukierków to nie mam. :P
Never, a od czego pani negocjowalnego afektu mać jest wtedy telewizja publiczna? Gra reprezentacja narodowa? Gra, kiedy maja pokazywać mecze, jak będą eliminacje do Pucharu Narodów Afryki?

#5 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 11.09.2012 - 21:06

Wlasnie bardzo dobrze ze TVP nie zaplacila. Ta gowniana reprezentacja nie jest tyle warta

Swoją drogą... Masz racje, bo oglądam sobie teraz mecz niemieckiej reprezentacji z austrią. No i to jest piłka nożna, biegają, chce im się, fajne, przemyślane akcje. A polacy stoją jak przysrani i czekają. Akcje prowadzi 1, może 3 piłkarzy i tak jakby w dupie mieli to co robią...

Piechniczek miał rację, mówiąc kiedyś znane słowa po zakończonym mundialu w 1 dziesiątce i ostrej krytyce (bo na wcześniejszych było 3 miesjce).

idź w pigmej :D

Dużo zdrówka życzę  ;)

#6 qqryq

• qqryq
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Kutno / Łódź

Napisany 11.09.2012 - 21:21

Oj tam nie tragizujmy, jeszcze jest internet :) www.meczelive.tv
Nie tylko mecze tam są, wszystko co chcesz :)

Oglądam sobie ten mecz zresztą i to jest po prostu tragedia. Właśnie wbili na 2:0 ale mimo wszystko grają bardzo słabo...

#7 Leo

• Leo
    MacGyver
  • z:bieram na lampę

Napisany 11.09.2012 - 21:29

idź w pigmej :D

Albo "Złoty sracz" :D

Jak kupisz mi zapałki, to zrobię ci helikopter.

rig::rig() { guitar = "Cort_M200"; pickups = "Merlin_Legend"; amp = "Kustom_Dual_30RC";
fx_pre[] = { "FSH-1", "GT-2", "EHX_BMP" }; fx_loop[] = { "CE-2", "RossPhaser", "DD-12", "EQ-7" }; };

=> Zbiór projektów i stron DIY => PIGmej Jam

#8 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 11.09.2012 - 21:29

A ja wam szczerze powiem że nie życzyłem im zwycięstwa z taką kulawą grą. Ot, wypadek przy pracy.

Dużo zdrówka życzę  ;)

#9 nilotikus

• nilotikus
    Gaduła
  • z:Hamal & Sheratan

Napisany 11.09.2012 - 21:54

Gra reprezentacja narodowa? Gra, kiedy maja pokazywać mecze, jak będą eliminacje do Pucharu Narodów Afryki?

Nasi kopacze to nawet nie mają szans z drugimi rezerwami zbieraczy kokosów i kauczku a ty ich Viehu od razu do PNA wrzucasz :P
Dla mnie cała ta "reprezentacja" wraz PZPN to jeden wielki tygiel gówna i dla czegoś takiego nie zamierzam marnować czasu.Jeżeli komuś zależy to jest jeszcze livelooker.com

#10 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!
  • z:Czerwińska

Napisany 11.09.2012 - 22:16

Na starym pigmeju był temat "słowa które doprowadzają do białej gorączki" i też wszystkie epickiego zdenerwowania i żale były tam wylewane :)

A nie wystarczy "co wam powiem to wam powiem" do wylewania żali? Tym razem nie zamknę bo znów się pogniewasz, a za dużo cukierków to nie mam. :P

Nie no Panie..."co wam powiem..." to zupełnie temat do jak najbardziej luźnej dyskusji i nabijania postów. A ten temat jest po to, żebyśmy se ciśnienie upuścili po ciężkim dniu pracy, porzucali mięsem i tak dalej :)

I za co ja pani negocjowalnego afektu płace ten abonament? Żeby Zielińskie i te inne odpicowane ryje miały zegarki z Rolexa? 20zł za mecz? Przecież to miesięczny abonament... Zlitujcie się.

I żeby Tytus z Acidów miał na chleb :D Bo też w jakimś szoł ma występować.

A co do PPV. Cóż... kibice pokazali przy okazji pierwszego meczu że można zbojkotować mecz. I pigmej nikt nie zarobił :D
Druga sprawa czytaliście o Błaszczykowskim? Te jego pomeczowe wypowiedzi? Ja smaruje smalcem, facet wykreował się na jakiegoś drugiego Figo. Co to nie ja, ach, och, ja strzeliłem bramkę na Euro, Obraniak jest do kitu a ja błyszczę na tle reprezentacji.... Śmieszny facet. W dodatku kapitan drużyny. ubrudzony smalcem kapitan, który zamiast opierdzielić Obraniaka w szatni* publicznie powiedział, że jest cienki. Nie no takie rzeczy nie powinny wychodzić na światło dzienne.
Lewy też nie jest lepszy.Śmiać mi się chciało jak przed Euro mówił, że drużyna jest tak przygotowana, że co godzinę mogą grać mecz. A po finałach stwierdził, że trener ich kiepsko przygotował. :D Śmieszne to wszystko jest.
Jedyny plus jest taki, że Lato powiedział, że piłkarze dostaną 2 bańki premii za eliminacji pod warunkiem, że się dostaną na Mistrzostwa.

* ciekawe tylko w jakim języku by to zrobił :D
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.

#11 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 11.09.2012 - 22:27

A ten cały Lato to też pierolnięty i niepoważny człowiek. Kłamie w żywe oczy, mimo że wszyscy mają dowody na jego słowa, on się ich wypiera, zapomina nagle... Ah, szkoda gadać co stołek i pieniądze robią z człowiekiem. Przykład "Od bohatera do zera"...

A w sumie, to koło pigmeja mi to lata, czy polska dzisiaj wygrała, czy przegrała. W sumie to też mi się wydaje, że oni wszyscy są kreowani na gwiazdy. Przed euro przecież wszyscy pierdzieli, że niby mamy tak mocną drużynę że aż się nas boją. I co? :)

Lewy powiedział, że na euro nie wyszło, ale pokażą na co ich strać w eliminacjach do mistrzostw świata. Póki co poziom gry jest żenujący, no. ;) Na ukrainie dostaną łomot, coś czuję, bo z taką grą to z Mołdawią może idzie pograć, ale z zespołami zgranymi już będzie dużo dużo ciężej...

Ten post był edytowany przez ptrz666 dnia: 11.09.2012 - 22:34

Dużo zdrówka życzę  ;)

#12 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!

Napisany 11.09.2012 - 22:42

Przed Euro to siali propagandę jak cholera. Mocna drużyna bo niemal wygraliśmy z Niemcami. A nikt nie wspomniał, że Niemcy wpadli do Gdańska na weekend i między zwiedzaniem jednego muzeum a pójściem na molo w Sopocie wpadli na stadion i pokopali piłkę :D A nasi za ten mecz pokaźną sumkę zgarnęli...
A żebyśmy wyszli z grupy to musiałby się cud zdarzyć, no niestety... kibicuję piłkarzom ale jestem też realistą. Moim zdaniem mamy szanse na trzecie miejsce. Mam nadzieję, że nawet jak nie pojedziemy do Brazylii to ktoś z PZPN-u załatwi Kubie ze 40 biletów na finały :D

#13 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 11.09.2012 - 22:50

E tam, niech mają te bilety, ja też mam darmowe zabiegi w gabinecie fizykoterapii. ;)

Dużo zdrówka życzę  ;)

#14 Never

• Never
    Gaduła

Napisany 11.09.2012 - 23:15

Never, a od czego pani negocjowalnego afektu mać jest wtedy telewizja publiczna?

No dobra ale czyje pieniadze wydaje publiczna telewizja? Publiczne. Wiec chyba dobrze ze nie szasta nimi na byle gowno (no dobra - szasta, ale w tym wypadku wyjatkowo zdecydowala sie nie) ^^

#15 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 12.09.2012 - 09:29

Nie wiem o czym Wy rozmawiacie.
Kompletnie nie interesuję się piłką nożną, na Euro obejrzałem pół meczu z Czechami bo akurat byłem w knajpie.
Jak Was czytam, to czuje ulgę że jestem wolny od tego ogólnonarodowego Hura...! i spazmów z powodu tego że jeden czy drugi żeluś cudem kopnął piłkę we właściwą stronę :-)
Lepiej w tym czasie pograć, ale na wieśle.
Dziś w aucie: Metallica "Garage, Inc Revisited"
http://www.youtube.c...machinetheband/

#16 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 12.09.2012 - 09:35

+1

#17 Viehu

• Viehu
    Morderator

Napisany 12.09.2012 - 09:53

Never, a od czego pani negocjowalnego afektu mać jest wtedy telewizja publiczna?

No dobra ale czyje pieniadze wydaje publiczna telewizja? Publiczne. Wiec chyba dobrze ze nie szasta nimi na byle gowno (no dobra - szasta, ale w tym wypadku wyjatkowo zdecydowala sie nie) ^^

Mi chodzi tylko o to, że to jest "publiczna" Telewizja Polska, która ma przypisaną pewną misję i jej obowiązkiem powinno być pokazywanie polskich sportowców. Tłumaczenie, że ktoś tam gra byle jak to żadne tłumaczenie. TP jako instytucja publiczna, która w dużej mierze żyje z abonamentu postawiła na programy, które przynoszą zysk z reklam i wyszło na to, że nasi paraolimpijczycy zdobywali medale dla samych siebie bo w kraju nikt ich nie oglądał. Taki wysiłek dla samego wysiłku.
Tak jak Ty miałbyś zagrać koncert dla samego barmana ;)

#18 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 12.09.2012 - 09:54

Nie wiem o czym Wy rozmawiacie.
Kompletnie nie interesuję się piłką nożną, na Euro obejrzałem pół meczu z Czechami bo akurat byłem w knajpie.
Jak Was czytam, to czuje ulgę że jestem wolny od tego ogólnonarodowego Hura...! i spazmów z powodu tego że jeden czy drugi żeluś cudem kopnął piłkę we właściwą stronę :-)
Lepiej w tym czasie pograć, ale na wieśle.

Co jak co, ale nikt mi nie powie że lepiej pograć na wiośle (co robi się codziennie) niż zostawić od czasu do czasu baby i wszystkie problemy, wyjść z kumplami do knajpy, obejrzeć mecz, wypić porządną ilość piwska i solidnie powkurwiać się w grupie. ;)

Ten post był edytowany przez ptrz666 dnia: 12.09.2012 - 09:55

Dużo zdrówka życzę  ;)

#19 kszyh

• kszyh
    Gaduła
  • z:Poznań

Napisany 12.09.2012 - 10:00

albo zawsze to można pograć na wieśle oglądająć jednocześnie mecz :D też jakaś opcja, ja często tak robie ;)

#20 Myxu

• Myxu
    The Fracture
  • z:Warszawa

Napisany 12.09.2012 - 10:05

Ja zawsze tak robie, szkoda mi czasu na sam mecz. No, chyba że to Gran Derbi, ale też nie zawsze się udaje obejrzeć bez wiosła :D
No talent, no musical ability... No musical training required...
The Fracture (band)

#21 hrabi0

• hrabi0
    Wirtuoz klawiatury
  • z:3miasto

Napisany 12.09.2012 - 10:09

Tak jak Ty miałbyś zagrać koncert dla samego barmana ;)

... dźwiękowca, ochrony i paru znajomych. Zdarzało się i tak :P
I fakt - generalnie w nosie mam piłkę nożną - ale wszelkie występy reprezentacji powinny być transmitowane, nie ma przebacz.
Tak to już jest jak banda pajaców z trzeciego pokolenia chowu wsobnego zasiądzie na stołkach ...

#22 lordmouc

• lordmouc
    Weteran
  • z:RZ

Napisany 12.09.2012 - 10:16

1. Lewandowski jest bez formy. Oglądałem oba mecze BVB w tym sezonie i dobrze, że Lewy nie ma lepszego zmiennika bo pewnie usiadłby na ławie.
2. Mecz z Mołdawią nie jest warty 300tys Euro, bo podobno o takie kwoty chodzi i jebał ich pies. Angielska telewizja za mecz Polska-Anglia zapłaci więcej niż są warte wszystkie pozostałe mecze razem wzięte, to o czymś świadczy haha.
3. Polecam weeb. tv (nie jest to reklama). Trzeba zapłacić parę zł, ale da się oglądać w normalnej jakości. Oba mecze tam były.

Some people understand the value of having a good visual impact. The rest use combos.
©Some Dude

#23 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 12.09.2012 - 10:28

Co jak co, ale nikt mi nie powie że lepiej pograć na wiośle (co robi się codziennie) niż zostawić od czasu do czasu baby i wszystkie problemy, wyjść z kumplami do knajpy, obejrzeć mecz, wypić porządną ilość piwska i solidnie powkurwiać się w grupie. ;)

To prawda.
Ale wtedy lepiej nie oglądać mecza tylko przy browarze porządnie obrobić dupę tym babom, jakie one gupie i w ogóle :-)
Dziś w aucie: Metallica "Garage, Inc Revisited"
http://www.youtube.c...machinetheband/

#24 Sol

• Sol
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wwa

Napisany 12.09.2012 - 10:38

Nie wiem czy to się łapie, ale żona mnie doprowadza do szewskiej pasji.

Dziękuję, dobranoc.

#25 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 12.09.2012 - 10:46

Nie wiem czy to się łapie, ale żona mnie doprowadza do szewskiej pasji.

Dziękuję, dobranoc.

I o to chodzi, stary.

Dużo zdrówka życzę  ;)

#26 Quatroo

• Quatroo
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Cieszyn

Napisany 12.09.2012 - 11:40

A ja mam wkurw niemiłosierny.Wróciłem nie dawno z pracy, szczęśliwy że pohandlowałem zajefajnie i jestem trzy miesiące pracy do przodu a tu listy czekały na stole z poczty polskiej, otwieram a tam przypomnienie że w tym miesiącu płacę ubezpieczenie samochodów nosz pani negocjowalnego afektu ja smaruje smalcem zawsze coś musi się wydarzyć nie w porę.

Gibson Les Paul Tribute 2017 - Vox V847 - Mooer Hustle Drive - EHX Micro Metal Muff - EHX Small Clone - Harley Benton Mini Looper - Bugera V22 Infinium

#27 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!

Napisany 12.09.2012 - 12:11

Mnie natomiast doprowadza do szewskiej pasji to, że od 2 miesięcy nie mogę sobie pozwolić na to żeby wyłożyć głupie 120 zł na koncer Vaia w Warszawie. Za niecały miesiąc będę na chrzcinach w roli Godfathera :D więc parę groszy trzeba wyłożyć, do tego małe wydatki związane z autem a OC mam akurat ważne do 27-go października. Dzień wypłaty pani negocjowalnego afektu....

#28 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 12.09.2012 - 12:13

Ja też odkąd się usamodzielniłem i mieszkam w Katowicach to odczuwam pani negocjowalnego afektu coraz większe ubóstwo :D A idź pan panie z takim tym :D

Dużo zdrówka życzę  ;)

#29 Myxu

• Myxu
    The Fracture
  • z:Warszawa

Napisany 12.09.2012 - 12:27

A ja wam powiem że dzisiaj mam antywkurw :D
Obudziłem się doprowadzony do overdrive'u, nic mi się nie chciało, ale normalnie same miłe rzeczy mnie spotykają...
W drodze do roboty zdążyłem naprawić jakiemuś dzieciakowi rowerek, kupić croissanty na krechę, a jak dotarłem do roboty to nie dość że luźny dzień, wypłata w końcu doszła, to jeszcze w moim nowym projekcie którym będę się chwalił za jakiś czas wszystko idzie na 150% :D Życie bywa piękne.

Tak, zrobiłem to specjalnie, teraz możecie mnie hejtować :D
No talent, no musical ability... No musical training required...
The Fracture (band)

#30 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!

Napisany 12.09.2012 - 13:39

:D

#31 lordmouc

• lordmouc
    Weteran
  • z:RZ

Napisany 12.09.2012 - 21:25

To powyżej jeśli mogę, zadedykuję wszystkim skurwielom z allegro, którzy sprzedają ainfachowe konta premium do serwisów uploadowych, które pani negocjowalnego afektu padają jak muchy bo kutasy sprzedają jeden login 5 osobom. Sram na nich, jebanych krętaczy i cwaniaków. Dziękuję i pozdrawiam.

Some people understand the value of having a good visual impact. The rest use combos.
©Some Dude

#32 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Kraków

Napisany 12.09.2012 - 22:02

A mnie doprowadza do szewskiej pasji to, że nie dość że wczoraj musiałem wymienić rozrząd w aucie to jeszcze zapłacić za mieszkanie. Kumulacja, o panno negocjowalnego afektu!
no pain, no gain

#33 msnrc

• msnrc
    Stary wyjadacz
  • z:Wrocław

Napisany 12.09.2012 - 22:55

A ja wczoraj musiałem iść do sklepu bo mi się chleb skończył :c

#34 Zukrator

• Zukrator
    Weteran
  • z:Bydgoszcz

Napisany 12.09.2012 - 22:57

a mnie doprowadza do szewskiej pasji to że nikt nie chce pomóc mi w moich rozterkach z wyborem telefonu w temacie okołoandroidowym >: (

#35 sharent

• sharent
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 13.09.2012 - 00:47

a mnie doprowadza do szewskiej pasji, że nowa f1 2012 na którą czekam od kilku miesięcy, okazała się - patrząc na demo - zupełnie niegrywalna.

#36 kisielek666718

• kisielek666718
    Unknown awareness...

Napisany 13.09.2012 - 03:27

Mnie dzisiaj wkurwiło, że wchodzę do tiendity, chciałem sobie kupić jakieś inne piwo niż smarowane smalcem cabro albo gallo (szczochy jakich mało), a tam corona light, no ja smaruję smalcem.

Poza tym, pod koniec października lecę z Panamy do Argentyny i potem z powrotem z Peru do Hondurasu i te dwa smarowane smalcem bilety kosztują prawie tyle co powrotny z gwate do europy, no pani negocjowalnego afektu.

#37 nilotikus

• nilotikus
    Gaduła
  • z:Hamal & Sheratan

Napisany 13.09.2012 - 07:11

Poza tym, pod koniec października lecę z Panamy do Argentyny i potem z powrotem z Peru do Hondurasu i te dwa smarowane smalcem bilety kosztują prawie tyle co powrotny z gwate do europy, no pani negocjowalnego afektu.

A Ty to jakiś baron narkotykowy , że tak podróżujesz czy jak ?.

Milusio.Bojler niefortunnie popsuty od przeszło tygodnia , więc jedziemy tylko na zimnej wodzie a jakbym wam zamieścił tutaj zdjęcie jak pierdolony fuszer zrobił "ogrzewanie" w pex-ach rwalibyście boki.Na dobicie to cały dom zapierd*** gipsem bo kretyn przy gładziach używa szlifierki oscylacyjnej hahaha :D
Słowem , jest kilmat i czeski film.

Ten post był edytowany przez nilotikus dnia: 13.09.2012 - 09:08

#38 kszyh

• kszyh
    Gaduła

Napisany 13.09.2012 - 07:23

Mnie już zaczyna doprowadzać do overdrive'u powoli sezon jesienno-zimowy bo nasza chata w budynku z 1920 jest bardzo wrażliwa na temperaturę i jak na zewnątrz robi się poniżej 13-14 st.C wstać rano do roboty z łóżka to jest niemalże mission impossible...nie wspominając o tym, co dzieje się przy mrozach, jak trzeba umyć się w łazience :D uroki zim

#39 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 13.09.2012 - 08:19

No, moja kamienica ma podobnie. Najśmieszniej jest, że drzwi od balkonu się nie domykają i w kuchni tak wybrzmiewa zimnem, że szkoda gadać.

Dużo zdrówka życzę  ;)

#40 yogge

• yogge
    Stary wyjadacz

Napisany 13.09.2012 - 09:28

No, i u mnie już się dzisiaj symfonia zaczęła. Apsik, pani negocjowalnego afektu, APSIK!...

#41 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 13.09.2012 - 11:55

Moja baba też zachorowała. Mieliśmy mieć dzisiaj "fajny" wieczór, a tu pigmej, będę sobie gitary regulować. :D

Dużo zdrówka życzę  ;)

#42 Zukrator

• Zukrator
    Weteran
  • z:Bydgoszcz

Napisany 14.09.2012 - 06:59

ptrz rozumiem Cię, mam to samo... :D

#43 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 14.09.2012 - 10:30

A ja bym sobie w końcu trochę pograł, a tu ciągle "fajne" wieczory;P
no pain, no gain

#44 ptrz666

• ptrz666
    Zbananowany

Napisany 14.09.2012 - 12:04

Temu to dobrze :D

Dużo zdrówka życzę  ;)

#45 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 16.09.2012 - 10:27

Fajne wiosło poszło za tysionc pińcet a ja spłukany:( http://allegro.pl/es...2612334073.html
no pain, no gain

#46 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany
  • z:krwi i kości.

Napisany 19.09.2012 - 10:00

pani negocjowalnego afektu, codziennie dzwonią do mnie dosłownie 24/7 z TNSu w celu przeprowadzenia jakichś durnych ankiet... I nie przeszkadza im, że jest to ósma rano czy dziewiąta wieczorem.

Akurat leżę chory w wyrku, dużo śpię (a przynajmniej próbuję). Niestety, jest to niewykonalne, bo dziwnym trafem, gdy już uda mi się zasnąć (z czym mam problemy), to dzwonią te pigmeje jebane.
Zablokować ich się nie da (unknown), telefonu wyciszać nie chcę, bo akurat może być jakiś ważny. Wiecie, co z tym fantem zrobić? Bo domyślam się, że kulturalne poproszenie o niedzwonienie w przypadku takich upierdliwych męt nic nie da... Nawet nie próbowałem, nie chce mi się z nimi gadać.
8433709 - chcesz ze mną pogadać? Pisz.

...nikt jeszcze (prawie) nie napisał. Ze smutku wory pod oczami. ;__;

#47 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.09.2012 - 10:02

Ja zablokowałem u operatora połączenia z numerów zastrzeżonych i mam święty spokój. Polecam:)
no pain, no gain

#48 Viehu

• Viehu
    Morderator

Napisany 19.09.2012 - 10:06

Każdy kij ma dwa końce ;)

#49 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany
  • z:krwi i kości.

Napisany 19.09.2012 - 10:09

Nie wiem, czy czasem w telefonie nie ma takiej opcji... Musiałbym poszukać.
8433709 - chcesz ze mną pogadać? Pisz.

...nikt jeszcze (prawie) nie napisał. Ze smutku wory pod oczami. ;__;

#50 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!

Napisany 19.09.2012 - 10:25

Elda a z zastrzeżonego dzwonią? Bo są odpowiednie programy do blokowania takich numerów. Ja kiedyś też miałem problem z 2 natrętami, zainstalowałem program i cisza :D Działanie programu polega na tym, że osoba dzwoniąca z numeru zastrzeżonego za pigmeja się nie dodzwoni bo w słuchawce słyszy sygnał zajętej rozmowy :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników