Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem...

• Zaloguj się
20307 odpowiedzi na ten temat

#1 Myxu

• Myxu
    The Fracture
  • z:Warszawa

Napisany 29.01.2012 - 20:49

...że nowe forum chyba nie może się obyć bez tego tematu, c'nie?? :)

Kurna, ludzie nie czają progresu ;) Startuję z nową kapelą i w ramach rozgrzewki i złapania "deadline'owej" spiny zgłosiliśmy się do UFO (Uniwersalny festiwal offowy), z racji na to że na razie mamy skończonego materiału dopiero 25 minut, to nie wystąpimy nigdzie indziej w perspektywie tych przyszłych trzech miechów, no i dupa, przyjęli jakichś gimnazjalistów z coverami, a nie chcieli nas z autorską, i może nie tyle skomplikowaną technicznie w stylu DT, ale bądź co bądź - wydaje mi się - ciekawą kompozycyjnie muzyką ;) Bez sensu :D

Btw: Szukałem innych festiwali, gdzie mogli byśmy się zgłosić, ale jedyny jaki mi wpadł w oko jest w październiku... (http://www.rockfesti...emid=28&lang=pl)

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o jakiejś imprezie w tym stylu, gdzie można by było zagrać z własną muzyką?
No talent, no musical ability... No musical training required...
The Fracture (band)

#2 Zuk224

• Zuk224
    Gaduła

Napisany 29.01.2012 - 22:12

Uff, wszedłem ! Ściągać buty ?

mam kilka pytań:
1) Jest tu pani lekkich obyczajow cenzura do huja ?
2) Kto pierwszy założy temat "Gitara do metalu z wajchom za 200zł ?"

On topic:
Myxu, albo chcieli dac młodszym szansę, albo (i to bardziej do mnie trafia) organizatorzy boją sie autorskiej muzy, bo wolą jak publika podśpiewowywuje do znanych kawałków, a nie do jakiejs "dziwnej muzy". Za każdym razem spotykałem sie własnie z takim podejsciem do zespołu, choćby nie wiadomo jak fajnie zespół grał, jak nie gra coverów to siusiak, nie gra w ogóle.

#3 Myxu

• Myxu
    The Fracture

Napisany 29.01.2012 - 22:21

Pigmeja w wersji niegramatycznej najwyraźniej nie wyłapuje ;)

Niby racja, ale z drugiej strony dlaczego wobec tego "festiwal offowy"? :D
Cóż, ich strata, przyślemy im pocztówkę z Madison Square za kilka lat :D
The Fracture (band)

#4 Esulcer

• Esulcer
    Gaduła

Napisany 29.01.2012 - 22:40

...że nowe forum chyba nie może się obyć bez tego tematu, c'nie?? :D

Kurna, ludzie nie czają progresu ;) Startuję z nową kapelą i w ramach rozgrzewki i złapania "deadline'owej" spiny zgłosiliśmy się do UFO (Uniwersalny festiwal offowy), z racji na to że na razie mamy skończonego materiału dopiero 25 minut, to nie wystąpimy nigdzie indziej w perspektywie tych przyszłych trzech miechów, no i dupa, przyjęli jakichś gimnazjalistów z coverami, a nie chcieli nas z autorską, i może nie tyle skomplikowaną technicznie w stylu DT, ale bądź co bądź - wydaje mi się - ciekawą kompozycyjnie muzyką :D Bez sensu :D

Btw: Szukałem innych festiwali, gdzie mogli byśmy się zgłosić, ale jedyny jaki mi wpadł w oko jest w październiku... (http://www.rockfesti...emid=28&lang=pl)

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o jakiejś imprezie w tym stylu, gdzie można by było zagrać z własną muzyką?

Ja tam grałem w 2010 :) Ogólnie rzecz biorąc pozytywnie - organizacja całkiem ok. Nie obyło się bez obowiązkowych obsuwek, ale to raczej szczegół. W jury był Zbigniew Żak :D Zgłaszały się różne kapele, od najtłiszów po akustyczne palcóweczki. Poziom grania bardzo zróżnicowany, od dzieciaków z jakimiś masterami po przyzwoite zespoły, które możnaby wpuścić na supporty do jakiejś Stodoły czy gdzieś. Nie wiem, czy jury jest stałe, ale tamto raczej zwracało uwagę na ogólny efekt, kompozycje raczej schodziły na dalszy plan. Pamiętam, że wygrała jakaś kapela cwaniaków, która skakała, bawiła się, miała świetny kontakt z publicznością (ok 30 osób ;) ), ale samą muzyką dupy nie urywała, jakieś oklepane rockowe klimaty (no ale to była nasza konkurencja :D). Miejsca żadnego nie zajeliśmy, bo spieprzyliśmy totalnie, ale przynajmniej zostały koszulki na pamiątkę ;)

Grajcie gdzieś po klubach, pakujcie się na dni Pipidówka, wośpy i inne bzdury :)

#5 scypio

• scypio
    Last Action Hero
  • z:Poznań

Napisany 30.01.2012 - 01:37

Test opery w wersji android... :D

Mam za dużo gitar a chciałbym jeszcze parę || "Jeszcze jeden wina łyk - by się zrobić tak na styk"

#6 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany
  • z:krwi i kości.

Napisany 30.01.2012 - 11:46

Test opery w wersji android... :)

A na pigmej Ci opera w androidzie, skoro masz taką dobrą przeglądarkę stockowo? :P
8433709 - chcesz ze mną pogadać? Pisz.

...nikt jeszcze (prawie) nie napisał. Ze smutku wory pod oczami. ;__;

#7 Sighval

• Sighval
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Śląsk/Krk

Napisany 30.01.2012 - 11:51

Co wam powiem, to wam powiem, a właściwie spytam - sądzicie, że - będąc leniem, ale raczej dość inteligentnym - dam radę w 3 miesiące przerobić materiał potrzebny do zdania na dość satysfakcjonującym poziomie egzaminu maturalnego z chemii i biologii na poziomie rozszerzonym? :P
Zastanawiam się, czy nie trzasnąć ponownie maturki (2 lata po mojej pierwszej), ale pani lekkich obyczajow wszystko od podstaw. Jest to w ogóle wykonalne? Zdawał tutaj ktoś matury z tych przedmiotów i mógłby się wypowiedzieć?

Framus Diabo Pro & 8080 | opchnę zooma - http://tinyurl.com/zoomb1x i fajną klawiaturę sterującą - http://tinyurl.com/emuxboard

#8 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 12:12

Nie jest fizycznie możliwe nauczenie się do matury rozszerzonej z chemii i biologii w 3 miesiące. Nawet jeżeli szybko skumasz chemię, to wykucie biologii po prostu zajmuje za dużo czasu. Wiem, co mówię, jestem w klasie maturalnej i zdaję chemię.

#9 Sighval

• Sighval
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 30.01.2012 - 12:17

Łoj pani lekkich obyczajow, to nieciekawie... Jeszcze muszę to przemyśleć chyba. Mój brat ubzdurał sobie w zeszłym roku, że pójdzie na medycynę (3 raz zmieniając kierunek) i też zdawał rozsz. z chemii i bioli, w niecałe 5 miechów ogarnął w miarę elegancko (po 75%, na medycynę za mało, no ale ja ma medycynę raczej bym iść nie chciał). Hm...
Chyba i tak spróbuję, sesja na medycynie jest 15x bardziej przejebana niż matury, a jakoś dają tam radę :P

Framus Diabo Pro & 8080 | opchnę zooma - http://tinyurl.com/zoomb1x i fajną klawiaturę sterującą - http://tinyurl.com/emuxboard

#10 Myxu

• Myxu
    The Fracture

Napisany 30.01.2012 - 12:18

Nie bierzesz pod uwagę że kolega Sighval miał już okazję (zapewne) przerobić 3 sesje, to hartuje człowieka niczym wietnam, albo wiewiorki :P
The Fracture (band)

#11 Zukrator

• Zukrator
    Weteran
  • z:Bydgoszcz

Napisany 30.01.2012 - 12:20

Ja nie zdawałem, ale sam jestem leniem, podobno inteligentnym (z reguły nie kieruję się tym, co ludzie mówią, więc nie wiem ile w tym prawdy), maturę jakoś tam zdałem z podstawy i historię też podstawową, do której przygotowywałem się dzień wcześniej, ale z rozszerzeniem może być problem... jakbyś teraz zaczął się solidnie uczyć to byś zdał na luzie, ale skoro mówisz, żeś leń, to może być problem :P

#12 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 12:21

Nie bierzesz pod uwagę że kolega Sighval miał już okazję (zapewne) przerobić 3 sesje, to hartuje człowieka niczym wietnam, albo wiewiorki :P

Tak czy siak, jeżeli jego podstawy są raczej marne, nie zabierałbym się za to na jego miejscu.

#13 ender

• ender
    Stary wyjadacz
  • z:Kuj-pom

Napisany 30.01.2012 - 14:07

Mój temat zagarnąłeś ;(
Ale dobrze, bo sam na to nie wpadłem. Przynajmniej będzie gdzie spamować :P

#14 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 30.01.2012 - 19:54

Przynajmniej będzie gdzie spamować ;)

W offtopie licznik się nie nabija ^^ Chyba że spamujesz dla samej idei spamowania, to fakt, masz okazję :D

www.dobre-granie.pl

Zapraszam. :)

#15 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 20:04

Przynajmniej będzie gdzie spamować ;)

W offtopie licznik się nie nabija ^^ Chyba że spamujesz dla samej idei spamowania, to fakt, masz okazję :D

No właśnie coś mi tu nie grało... To ja smaruję smalcem taką zabawę.

#16 ender

• ender
    Stary wyjadacz

Napisany 30.01.2012 - 20:30

Licznikiem się nigdy nie przejmowałem. A skoro go nie ma, to tym bardziej spamowanie będzie szlachetniejsze ;)

#17 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 20:38

No tak, ale tutaj przynajmniej jakiś cel był w spamowaniu, a tak to nic. Chyba trzeba będzie się przenieść ze spamem na inne podfora... : /

#18 Losik

• Losik
    Gaduła

Napisany 30.01.2012 - 21:08

Pozwolicie, że sprawdze czy wszystko działa ;) Czuje się jakbym się przeprowadził razem z wielką bracią forumową (prawie jak karawany na pustyni ;])

Do senda sprawy jak to jest, że autocenzor zmienia pewno wulgarne wyrażenie na pani lekkich obyczajow (polecam"cytuj"), mnie od zawsze uczyli, że powinno być "pani negocjowalnego afektu" :/ przynajmniej na pigmej.pl

Tak być nie powinno :/

Spalił mi się wzmacniacz, ale go uratowałem. Też zostań bohaterem ! 

http://soundcloud.com/losikmusic

#19 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 21:30

A mnie zawsze uczyli, że w offtopie nalicza posty.

#20 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 30.01.2012 - 23:07

Sorry, że post pod postem, ale jak mnie dzisiaj wszystko doprowadza do szewskiej pasji.

doprowadza do szewskiej pasji mnie ubrudzony smalcem brak neta co 10 sekund, doprowadza do szewskiej pasji mnie to, że nic z tym nie mogę zrobić, doprowadza do szewskiej pasji mnie przeziębienie i to, że przez to forum mi tak po oczach zalatuje, a najbardziej wkurwiło mnie dzisiaj to, że w końcu pobrała mi się gierka (po 5 dniach) i nagle okazało się, że jest zbugowana tak, że się grać nie da. -.-

#21 Zukrator

• Zukrator
    Weteran

Napisany 30.01.2012 - 23:12

To ja się też pożalę. Jutro mam egzamin na studyjach, próbowałem się dziś uczyć i ni pigmeja nie mogło mi do bani wejść, też mi się w oczach zalatuje od foruma, ale pigmej, siedze dalej :P i już lekko kurwicy zaczynam dostawać, bo nie mogę się doczekać nowej RR-ki, którą pewnie za tydzień dostanę.

#22 ender

• ender
    Stary wyjadacz

Napisany 31.01.2012 - 02:11

To i ja się podzielę pewnym przeżyciem...
Poszedłem dziś do sklepu w celu zakupu pewnego produktu. Pominę jego cechy, w każdym bądź razie już za progiem zaburczało mi w brzuchu, więc humor już był nadwyrężony.
Mróz, dodatkowo wiatr przez cały czas w twarz - żyłka już mi skacze. Chciałem zapalić dla spokojności, ale zapalniczka zdechła. Żyłka już prawie pęka. Dotarłem do sklepu, przed którym prawie nie wywinąłem orła na zamarzniętej kałuży - nerw jak sto piećdziesiąt.
Wszedłem do sklepu i zobaczyłem JE...
Naprzeciwko wejścia wisiały golutkie, błyszczące olejkiem i nie śmigane... dłuta :D
Wymacałem wszystkie, wybrałem brakujące 16mm i udałem się do kasy. Humor powrócił, w domu naostrzyłem je po swojemu, włosy na ręku ścina... Pełny relaks :)
Mała rzecz a cieszy :)
P.S. Wiem, jestem poj... tego :D

#23 kisielek666718

• kisielek666718
    Unknown awareness...

Napisany 31.01.2012 - 09:28

Wysiadam wczoraj z samolotu a tu pani negocjowalnego afektu -15 :D

#24 Zukrator

• Zukrator
    Weteran

Napisany 31.01.2012 - 12:28

Heh a ja dostałem na uczelni piątala za pracę o thrashmetalowcach :D zajefajny jestem :D

#25 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 31.01.2012 - 14:17

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale czas najwyższy na formata. Do widzenia za 2 godziny, jak wszystko dobrze pójdzie.

#26 ender

• ender
    Stary wyjadacz

Napisany 31.01.2012 - 16:18

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale czas najwyższy na formata. Do widzenia za 2 godziny, jak wszystko dobrze pójdzie.

Eldamil napisał to o 14:17, jest 16:18.
Najwidoczniej nie wszystko poszło dobrze ;)

#27 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 31.01.2012 - 16:29

Patrz go... pilnuje co do minuty! ;)
Wszystko poszło dobrze, sterowniki do karty aktualnie instaluję i się po prostu nie logowałem. :)

EDIT: Dobra, pomóżcie teraz...
- sterowniki do płyty głównej mam
- do karty dźwiękowej też mam
- do karty graficznej mam
- do karty sieciowej mam
- chrome jest
- gg jest
- winamp jest
- direct się instaluje
...wszystko? Bo mam wrażenie, że o czymś jak zwykle zapomniałem. :S

Ten post był edytowany przez eldamil dnia: 31.01.2012 - 16:37

#28 ender

• ender
    Stary wyjadacz

Napisany 31.01.2012 - 16:48

Po prostu psipadek :)
Kodeki? Java? Zależnie od wersji windy jeszcze SP?
Na obecną chwilę będzie śmigało, brakujące elementy wyjdą w praniu.

#29 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 31.01.2012 - 16:56

Aaa! SP! Szlag by to...! :S

#30 Mr. T

• Mr. T
    Gaduła

Napisany 31.01.2012 - 16:57

A da się zmienić nicka? Nowe forum- chciałbym inaczej się nazywać , jednocześnie mieć postów tyle ile mam. Da się?

#31 Zuk224

• Zuk224
    Gaduła

Napisany 31.01.2012 - 17:18

Eldamil:

Kodeki do filmów
winrar
adobe pdf
antywir + firewall (ale nie wierze, że o tym bys zapomniał ;p)

#32 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 31.01.2012 - 17:34

Kodeki przy okazji. Winrara mam (a konkretnie niezawodnego 7zipa), natomiast antywira nie instaluję, bo ŻADEN darmowy nie spełnia moich oczekiwań.

#33 Leo

• Leo
    MacGyver
  • z:bieram na lampę

Napisany 31.01.2012 - 19:01

A ja polecam Foxit Readera zamiast krowy od Adobe.

Jak kupisz mi zapałki, to zrobię ci helikopter.

rig::rig() { guitar = "Cort_M200"; pickups = "Merlin_Legend"; amp = "Kustom_Dual_30RC";
fx_pre[] = { "FSH-1", "GT-2", "EHX_BMP" }; fx_loop[] = { "CE-2", "RossPhaser", "DD-12", "EQ-7" }; };

=> Zbiór projektów i stron DIY => PIGmej Jam

#34 kisielek666718

• kisielek666718
    Unknown awareness...

Napisany 31.01.2012 - 20:07

Kodeki przy okazji. Winrara mam (a konkretnie niezawodnego 7zipa), natomiast antywira nie instaluję, bo ŻADEN darmowy nie spełnia moich oczekiwań.

Ja też byłem anty antywirom, ale AVG jest na prawdę fajny. Nie muli mi kompa a mam solidne wrażenie, że pomaga.

#35 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 31.01.2012 - 20:09

TuneUp Utilities

Dla mnie nie istnieje stabilny system bez tego kombajnu systemowego :D Zawsze zaraz po sterach i innych ***ach instaluje i Win smiga az milo. Trzeba umiec go dobrze dostosowac do systemu. Nie wiem ile jego zaslugi w tym, ale np mam gry w ktorych "niby" nie spelniam minimalnych wymagan, a smigaja na maksymalnych =D

No i wiele innych, ale wiadomo, ze kazdy ma pieca do czego innego.

tuned down to: R E T A R D

#36 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 31.01.2012 - 20:25

Sighval, to jeszcze ja Ci odpowiem jako ktos kto sie na te dwie matury porwał. Z biologii to musisz zapomniec ze kiedykolwiek czegokolwiek sie uczyles i wpieprzac na slepo klucz. Cale zycie interesowalem sie biologia, nie sprawiala mi ona nigdy problemu i zawsze lekko podchodzilem do wszelkiej masci sprawdzianow i tym podobnych spraw bo dobrze temat umialem. Biologie napisalem na chyba 78%, a i tak calkiem solidnie sie do niej przygotowywałem. Napisz sobie dwie matury i popros kogos zeby jak gestapo Ci je sprawdzil - jak bedziesz miał w granicach 80%-90% to warto, bo to znaczy ze masz wiedze i potrafisz sie w to wkleic. Jak wydaje Ci sie ze umiesz, a napiszesz na 60-70% - nie ma sensu, bo nawet jesli wiesz to nie uda Ci sie tego przekazac i zdupisz.

Chemie pisalem 2 lata temu i powiem Ci ze teraz raczej bym za wiele nie ugrał. Mielismy dosc trudna mature, 2 punkty do maksa zabrakly, ale caly rok przygotowan bardziej polegal na tresurze a nie nauce - ogarnialem tylko kruczki i jak maszyna nak*rwialem zadania, testy i tesciki. W tamtym roku mialem kilku znajomych ktorzy przygotowali sie podobnie do matury, byla ona jeszcze trudniejsza (z tego co ja przegladalem to pamietalem duzo zagadnien i tak slownie wszystkie zadania potrafilbym zrobic, ale przyznaje ze to byla wyzsza polka i do TAKIEGO egzaminu sie przygotowywalem, a nie do tego co ja mialem) natomiast ludzie ktorzy az tak strasznie sie nie katowali - niestety cienko, poprawiaja w tym roku. Wiec albo wyjmujesz 3 miesiace z zycia, przypominasz sobie caly zakres w miesiac a potem 2 miesiace lupiesz jak robot wszystkie haczyki, kruczki itp. albo to nie bedzie mialo sensu.

#37 Mr. T

• Mr. T
    Gaduła

Napisany 31.01.2012 - 21:07

Tak może offtopowo w offtopie, ale powiem wam, że matura to bzdura przy pierwszej lepszej sesji na porzadniejszym kierunku.

#38 Esulcer

• Esulcer
    Gaduła

Napisany 31.01.2012 - 23:51

Każdy ma problemy na miarę swojego wieku. Co innego sesja, co innego matura, na której nie ma jak kombinować - trzeba się przygotować i tyle, przychodzisz, piszesz, wychodzisz. Może i podczas sesji (i na koniec semestru) jest w pigmej materiału do ogarnięcia w krótkim czasie, no ale jest po kilka terminów, tu coś się zakombinuje, tu zeróweczka, tam jakiś bonusik za obecności, tu da punkcik, no i można mieć jakieś zastrzeżenia do oceny, co daje szanse coś ugrać - na maturze średnio, jest klucz i pigmej, nawet nie wiesz kto to sprawdza. Matura może i obejmuje podstawowy/średnio zaawansowany zakres materiału, ale nie ma co umniejszać problemu maturzystom, bo 'jak będzie sesja to się zesrasz, matura to pikuś do nauczenia w tydzień'. A bynajmniej nie studiuję bułkoznawstwa :) Na studiach jak się zwali egzamin/przedmiot, to wielkiej tragedii nie ma (oczywiście w zalezności od sytuacji :)), ot poprawi się kiedy indziej. Na maturze jest zdecydowanie większa spina, chyba nikt nie zaprzeczy.

#39 Zukrator

• Zukrator
    Weteran

Napisany 1.02.2012 - 00:14

Ja tam nie wiem, do matur się nie uczyłem i podstawy ładnie pozdawałem, więc to chyba zależy od osoby :)

#40 prempiusz

• prempiusz
    Stary wyjadacz

Napisany 1.02.2012 - 00:26

Ja tam jako leń patentowany bez uczenia się mature roz z maty i fizy ogarnąłem. Teraz za to musze zakuwać na jutro(dobrze sę w porę obudzić):) ale i tak najgorsze jak dojebią ci przedmiot albo ze 2 lub 3 totalnie nie związny/e z kierunkiem i to w dodatku najcięższy do ogarnięcia na semestrze do tego jeszcze prowadzący to frędzel nie umiejący nic przekazać wiedzy, faworyzujący ze dwie osoby i wymagający 5 razy tyle materiału co przerobił na zajęciach już nie wspominając, że tez ma jakiś swój porypany klucz według którego ocenia, ach cudowna mieszanka:D

#41 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 1.02.2012 - 00:34

matme i fizyke mozna bylo tak ogarnac. Jak mi ktos powie ze chemie i bio tak zrobil to albo nie uwierze, albo... nie uwierze :)

ale do tematu - LOOOOL, co sie stalo z 6stringiem.pl ? Chyba nie ogarnalem bo mowiliscie cos o sierotach po sixstringu, ale nie mialem pojecia ze caly portal zostal zamkniety. Nie wytrzymal serwer pod naszym naporem po tej awaryjnej akcji przenoszenia z pigmeja, czy jak ? :)

#42 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!
  • z:Czerwińska

Napisany 1.02.2012 - 00:43

Raczej ruch był taki, że nie opłacało się tego utrzymywać :) Kurde przecież my tam w ciągu 2h nabiliśmy tyle postów co oni w pół roku :)
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.

#43 Sighval

• Sighval
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 1.02.2012 - 00:59

Q-bak: ale to proponujesz, żebym w tym momencie, bez przygotowania żadnego, napisał coś na kształt próbnych rozszerzonych i sprawdził, czy będę miał pod 90%? Bo jeśli tak, to wiem, że nie będę :)
Biologię od zawsze lubiłem, chemię mniej (choć ta ostatnio mocno mnie interesuje). Chyba jednak spróbuję mimo wszystko. W piątek wpadnę do starego LO i złożę deklarację, a potem będę przez te 3 miechy nakurwiał. No trudno :)

#44 Leo

• Leo
    MacGyver
  • z:bieram na lampę

Napisany 1.02.2012 - 08:57

Co do 6S - to powinniśmy zadać sobie pytanie _jak_ ich ściągnąć, skoro cały portal i forum zamknięte :P
Może Harv ma bazę e-maili :P

Jak kupisz mi zapałki, to zrobię ci helikopter.

rig::rig() { guitar = "Cort_M200"; pickups = "Merlin_Legend"; amp = "Kustom_Dual_30RC";
fx_pre[] = { "FSH-1", "GT-2", "EHX_BMP" }; fx_loop[] = { "CE-2", "RossPhaser", "DD-12", "EQ-7" }; };

=> Zbiór projektów i stron DIY => PIGmej Jam

#45 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 1.02.2012 - 12:05

Sighval - ja tez lubilem biologie, ba, nadal ją lubie. Mowie tylko ze matura z bio nie ma ZADNEGO przelozenia na rzeczywista wiedze, bardziej sprawdza czy jestes robotem i potrafisz odpowiedziec tak, jak ktos chcial.

Ten post był edytowany przez Q-bak dnia: 1.02.2012 - 12:06

#46 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 1.02.2012 - 12:09

W zasadzie tak jak matura z polskiego (a już w ogóle rozszerzonego...). Niebotycznie mnie doprowadza do szewskiej pasji, że matura zabija kreatywność. Człowiek się uczy klucza, a nie materiału. Bez sensu.

#47 Sighval

• Sighval
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 1.02.2012 - 13:58

Cóż, 2 lata temu zdawałem maturę (polski, angielski i geo na rozsz.), więc wiem mniej więcej, jak z kluczami trzeba się ***ić :D
No ale bez solidnej dawki wiedzy i tak nie mam szans na napisanie tego na zadowalającym poziomie, choćbym nie wiem jak dobrze klucze obczaił. To, że trzaskanie maksymalnie dużej ilości testów/matur z poprzednich lat/próbnych rozmaitych to podstawa - z tego zdaję sobie akurat sprawę :D

A matura z rozszerzonego polskiego to przejebana sprawa, tam chyba najbardziej trzeba się w ten ubrudzony smalcem klucz wstrzelić i jest to najtrudniejsze. Ja ze swojej miałem zdaje się 83%, więc i tak w moim odczuciu całkiem nieźle.

Dzięki za odpowiedzi panowie, od dzisiaj nakurwiam :)

#48 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Oceanu Wolnego Czasu

Napisany 1.02.2012 - 14:45

A matura z rozszerzonego polskiego to przejebana sprawa, tam chyba najbardziej trzeba się w ten ubrudzony smalcem klucz wstrzelić i jest to najtrudniejsze. Ja ze swojej miałem zdaje się 83%, więc i tak w moim odczuciu całkiem nieźle.

Ja pisałem rozszerzony polski z lektur, o których istnieniu dowiedziałem się na egzaminie :) Przydała się jednak przekrojowa wiedza z myśli filozoficznej, w oparciu o którą zanalizowałem temat.
"Dwa obrazy prowincji. Porównaj sposoby ich kreacji w podanych fragmentach. "Pani Bovary" Gustawa Flauberta i "Republika marzeń" Brunona Schulza."

A teraz, na studiach, miałem dla odmiany ustny egzamin z Retoryki dziennikarskiej. Facet zrobił niby normalną odpytkę z wiedzy teoretycznej, a wyszło, że podnosił oceny tym, którzy dali mu radę w dyskusji i bronili swoich definicji etc. Bardzo dobry sposób oceny zrozumienia materiału.

Gibson "11" BFG || Dimarzio X2N + Gibson P-90

Tone Port UX-1

#49 MooH8

• MooH8
    Nie wiem, nie znam się...
  • z:zzzzz........

Napisany 1.02.2012 - 15:14

Hehe, w mojej pracy maturalnej zawarłem np. cytaty z "Pulp Fiction" , "Iron Mana" Sabbathów, coś Ludwika XV, parę niecenzuralnych wypowiedzi Bursy i Kochanowskiego :D No ale to było kilkanaście lat temu... Wtedy można było robić takie rzeczy. Dlatego też potem spędziłem 5 lat na filologii polskiej. Jak tak sobie czytam to, co teraz piszecie o maturze, to jestem w ciężkim szoku. Wygląda na to, że system szkolnictwa próbuje doszczętnie wytępić jakiekolwiek przejawy własnego myślenia, dowolność interpretacji tekstu literackiego itp. Dobrze, że nie zostałem nauczycielem polskiego - teraz pewnie palnąłbym sobie w łeb.

#50 thornag

• thornag
    benevolent dictator of life
  • z:Londyn/Katowice

Napisany 1.02.2012 - 15:18

Ta, ja jestem chodzacym przykladem wysokiego oceniania jednostki przecietnej.

Wcale nie dlatego ze jestem przecietny :D Spiesze tlumaczyc,

Jakos tak sie zlozylo ze ksiazki zawsze interesowaly mnie tylko i wylacznie fantasy i scifi, z tego wynika ze na lektury nigdy nie mialem czasu i pomijajac dzieci z bulerbyn, wstyd sie przyznac ale nic nie przeczytalem.

Mature z polskiego zaliczylem na ponad 90%, piszac o czyms o czym nie mialem pojecia, ale starajac sie wpisac tam to czego by sie spodziewali po standardowej odpowiedzi. Jestem pierwszy rok idacy nowym tokiem (pierwszy rocznik przechodzacyrpzez gimnazjum) no i udalo mi sie trafic w klucz.

Matura ustna to byla inna bajka, tam wlasnie za nieco inne poglady i ich wybronienie dostalem okragle 100%, no ale bylo ogolnie zwiazane z muzyka i Jackiem Kaczmarskim wiec bylo pole do popisu.

Jak zdalem pisemna do dzisiaj nie wiem, jak zdalem tak wysoko to sie w pale nie miesci.
Brick Top: Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.

4 Użytkowników czyta ten temat

4 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Myxu, GrF, cebix, grzech