Skocz do zawartościZdjęcie

Kalendarz koncertów


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Brak odpowiedzi

#1 redakcja

  • redakcja
  • Postów: 1007
  • Dołączył: 18.01.2012

Napisany 5.06.2012 - 10:18

Już dziś w menu głównym, tuż obok zakładek "Użytkownicy, Czat, Mapa" pojawi się nowa - "Koncerty". W zakładce ten znajdziecie kalendarz, wraz z naniesionymi większymi koncertami w Polsce (wyłącznie wykonawcy zagraniczni oraz koncerty forumowiczów). Wydarzenia można komentować, można ściągnąć całość do iCal, będzie też funkcja "dodaj wydarzenie". Opcja ta służyć będzie jedynie do dodawania przez forumowiczów własnych koncertów. Informacje o koncertach forumowiczów będą zamieszczane po zatwierdzeniu przez moderatora.
Żeby koncert został przez nas dodany, potrzebne będą następujące informacje: nazwa zespołu, czas i miejsce, cena biletu, nick forumowicza, który jest członkiem zespołu.

Jeśli zauważyliście, że jakieś ciekawy koncert nie został przez nas dodany - prosimy o maila z informacją na adres: redakcja@forum-gitara.pl .


W tym temacie możemy podyskutować również na temat: kto, kiedy i gdzie gra. Jeśli chodzi o kwestie techniczne nowej zakładki, od tego jest temat w dziale "propozycje i uwagi".