Skocz do zawartościZdjęcie
Video

Polskie Efekty Gitarowe Grobert Effects  • Zaloguj się
Brak odpowiedzi

#1 HIOB

  • HIOB
    Gaduła
  • Postów: 71
  • Dołączył: 12.03.2013
  • z:Łuków

Napisany 28.07.2021 - 22:56

Moi mili forumowicze!!!

Od 2 miesięcy testuje efekty polskiego producenta Grobert Effects, który robi zawodowe kopie popularnych efektów gitarowych.

 

Efekty zabaw tymi urządzeniami znajdziecie tutaj:

https://youtu.be/uh8jwZy4tqs - Tutaj kopia Tubescreamera. Nazwany tutaj Total Screamer. Moim zdaniem niezbędne narzędzie do podbarwienia strata lub innych gitar Strato/Tele podobnych.

 

https://youtu.be/a1OQ_r9dYVY - Mój ulubieniec i faworyt!!! Kopia Klona Centaura, który przehypowaniem budzi emocje :D. Golden Legend. Tego efektu tłumaczyć chyba nie trzeba. Używany jako dopałka (jak komuś nudzi się klasyczny TS9) lub soczysty bluesowy (w moim odczuciu) drive.

 

https://youtu.be/eKszIR7si9g - Najmocniejszy z całej trójki. Kopia OCD. Obssesive Driver. Soczysty mocny drive do ciężkich riffów i śpiewnych solówek.

 

https://youtu.be/joeIZxoRSkk - W tej produkcji wykorzystuje Total Screamera i Golden Legend (efekt zielony i złoty). Taki mały performance w ramach zrobienia małego szumu w necie. Przy okazji tego filmu chciałem wypromować świetne urządzenia polskiego producenta.

 

W ramach współpracy z Panem Grobertem, na kod BABS wszyscy użytkownicy forum oraz widzowie mają 5% rabatu na jego urządzenia -> https://groberteffects.com/shop/

 

Grobert w swoim arsenale ma jeszcze kopię RATa, Chorusa Bossa i wiele innych interesujących urządzeń.

Co myślicie o tych kostkach? Dla nie mogą wiele namieszać na rynku!!! Prywatnie na bank zachowam sobie efekt złoty i zielony <3

Owszem jest to trochę reklama!!! Trochę chęć wypromowania świetnego polskiego producenta. Nie będę Was bałamucił, że nie ;)
ALE ustalmy jedno: Nie promuję urządzeń, które mi się nie podobają i z których nie byłbym zadowolony. ;)

Peace!!! Zachęcam do dyskusji pod tym postem ;)


Ten post był edytowany przez HIOB dnia: 28.07.2021 - 23:10

  • rockfun lubi to

Also tagged with one or more of these keywords: video

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników