Skocz do zawartości

Zdjęcie

[JMcsLk] Neural DSP Soldano SLO-100 Demo.

• Zaloguj się
4 odpowiedzi na ten temat

#1 JMcsLk

• JMcsLk
    Stary wyjadacz
  • z:Białystok

Napisany 27.03.2021 - 15:43

Witajcie, wielu ludzi zachwycało się tym pluginem, postanowiłem go potestować i pomimo, że nie jest on idealnie spasowany pod mój klimat muzyczny to zachwyciłem się i ja. :)

Naprawdę kawał dobrej roboty... z racji, że wersja trial daje możliwość korzystania przez 2 tygodnie bez ograniczeń - każdy kto ma interfejs może sobie w pełni przetestować!

Poniżej krótkie demo w mixie, trochę kiksów z mojej strony ale nie to było tutaj najważniejsze:

To kolejny już z pluginów Neural DSP, który robi totalnie dobrą robotę. Archetype: Cory Wong jest z kolei genialnie spasowane pod gitarzystów lubiących funky oraz brzmienia typu break up.

Chętnie przeczytam co Wy myślicie o tych wtyczkach. 

Pozdrowienia, M.

• Raider, sever, Adam Rojewski i 3 inni lubią to

#2 yazzgot

• yazzgot
    Weteran

Napisany 27.03.2021 - 20:41

Petarda!!

#3 Adam Rojewski

• Adam Rojewski
    Gaduła
  • z:Bydgoszcz

Napisany 27.03.2021 - 21:50

Czad! Dlatego do grania w domu już nic nie kupię - mam monitory i HX Stompa. Teraz po ograniu kilku pluginów np: Gojira postanowiłem jak zdobędę odpowiednie środki to odświeżę sobie PC i właśnie przez kompa będę w domu grał bo to naprawdę już działa.

#4 Raider

• Raider
    Dużo gada, mało gra
  • z:Wrocław

Napisany 27.03.2021 - 22:55

Brzmi bardzo ładnie. Ja na razie polegam na EzMix2, ale w przyszłości... kto wie?

#5 JMcsLk

• JMcsLk
    Stary wyjadacz
  • z:Białystok

Napisany 27.03.2021 - 23:09

Czad! Dlatego do grania w domu już nic nie kupię - mam monitory i HX Stompa. Teraz po ograniu kilku pluginów np: Gojira postanowiłem jak zdobędę odpowiednie środki to odświeżę sobie PC i właśnie przez kompa będę w domu grał bo to naprawdę już działa.

Z tym PC to też nie należy przesadzać, wymagania pod plugin są stosunkowo niewielkie (i3, 8GB ram). Oczywiście przy większych projektach sam DAW pochłonie znacznie więcej zapotrzebowania ale do swobodnej gry średniej klasy laptop w zupełności wystarczy. :)

• Adam Rojewski lubi to

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników