Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolumna nie gitarowa

• Zaloguj się
5 odpowiedzi na ten temat

#1 werman

• werman
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Będzin

Napisany 11.09.2019 - 06:31

Cześć, dawno mnie nie było. Potrzebuję porady. Koleżanki z pracy prowadzą amatorski teatr. Potrzebują jakiejś kolumny żeby nagłośnić pomieszczenie typu sala gimnastyczna itp. Chodzi o w miarę prosty sprzęt jeśli chodzi o obsługę. Głównie ma na nim być puszczana muzyka z laptopa czy z telefonu. Mikrofon raczej nie będzie pod to podłączany chociaż kto wie... Poprosiły mnie żebym doradził ale średnio się na tym znam. Generalnie myślałem o jakimś głośniku bluetooth - cena do 2000 zł. Macie coś sprawdzonego i godnego polecenia tak by te pieniądze optymalnie wydać?
Dodam, że posiadamy sprzęt stacjonarny z kolumnami i subwooferem i ta kolumna to ma być taki sprzęt wyjazdowy żeby się nie tarabanić ze wszystkimi gratami i ma być to szybka alternatywa dla podłączania tych wszystkich kabli, mikserów itd.
No i pytanie, te większe głośniki bluetooth rozumiem że ładuje się tak samo jak te małe? I czy jest możliwość żeby działały z kabla (nie chciałbym sytuacji że nagle bateria padnie podczas występu)?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imion miłych ludowi lud pozapomina.Wszystko przejdzie po huku, po szumie, po trudzie. Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

#2 Klawiszowiec

• Klawiszowiec
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Dąbrowa Górnicza

Napisany 11.09.2019 - 10:06

Na początek warto kliknąć tutaj - https://www.thomann....l/glosniki.html

i zobaczyć 2 działy :

- Kolumny z własnym zasilaniem.

- Głośniki Bluetooth.

Ten post był edytowany przez Klawiszowiec dnia: 11.09.2019 - 10:11

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, Traveler Ultra-Light Acoustic Brown, Yamaha F310,

#3 werman

• werman
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 11.09.2019 - 10:17

Ja pierdziu... Dużo tego, za dużo...

Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imion miłych ludowi lud pozapomina.Wszystko przejdzie po huku, po szumie, po trudzie. Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

#4 Klawiszowiec

• Klawiszowiec
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Dąbrowa Górnicza

Napisany 11.09.2019 - 10:23

Wpisz przedział cenowy od/do i zostanie niewiele głośników.

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, Traveler Ultra-Light Acoustic Brown, Yamaha F310,

#5 smerfciamajda

• smerfciamajda
    ulubieniec Smerfetki, pogromca Gargamela...
  • z:lasu...

Napisany 13.09.2019 - 12:34

Kolna aktywna RH Sound
Ma wejście aux stereo i wejście mikrofonowe.

Mam taką i używam do napierdalania imprez i karaoke w plenerze.

Mam: gitarę elektryczną podłączoną kablem do małego wzmacniacza cyfrowego. 

Nie mam: umiejętności

#6 werman

• werman
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 13.09.2019 - 12:35

Tylko zależy mi na bluetoothie... Mam już parę wybranych, dzisiaj podjadę pomacać parę modeli

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników