Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Punkbuster]Wieczorny JAZZ'ik

• Zaloguj się
6 odpowiedzi na ten temat

#1 punkbuster

• punkbuster
    Stary wyjadacz
  • z:funk/soul'a

Napisany 27.01.2019 - 21:18

Hejka :)

Troszeczkę dzisiaj podszkoliłem się w akordach jazzowych i wymiśliłem sobie taki jazzowy kawałeczek z domieszką mojego stylu :)

Muszę przyzwyczaić się do nowo poznanych akordów, więc wiadomo że nie jest idealnie :)

Gitarka to oczywiście Fender Strat Roadhouse Deluxe Mexico podpięty prosto do Vox Pathfinder 10 którego zbiera stara kamerka Go pro CHDHA 301 ... (Jakoś biedni muszą sobie radzić :P)

Pozdrawiam.

• sever and maciurek lubi to

Co niektórzy strasznie się tu spinają. Posłuchajcie sobie tego na luzie. Mi się tego przyjemnie słucha (no może oprócz wokalu :3) i Punkbustera lubię za luźne podejście do muzyki i kulturalne formy odpowiedzi na chamskie posty.

#2 Przemeok

• Przemeok
    Gaduła

Napisany 29.01.2019 - 21:10

bardzo fajne :)

P K R Z

#3 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 30.01.2019 - 10:44

Zgadzam się z przedmówcą. Rytm masz we krwi.
Jak działa jamniczek?

#4 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 31.01.2019 - 11:19

Gratulacje, poczyniłeś kolosalne postępy. Od początku zauważyłem, że masz wrodzony potencjał, wierzyłem w Twój talent, a początki miałeś tu trudne, z tego co pamiętam. Świetnie grasz, jest w tym feeling i luz. Jesteś gitarzystą nie wyuczonym tylko urodzonym. Jak dalej będziesz do tego dokładał pracę- będzie super. Masz talent, jeszcze długie lata przed sobą, na pewno znajdziesz ludzi w końcu.

#5 punkbuster

• punkbuster
    Stary wyjadacz
  • z:funk/soul'a

Napisany 31.01.2019 - 17:13

Dziękuję pięknie :) Późny wieczór był to byłem zmęczony i kawałek napisany na kolanie to mogłem zagrać to lepiej. Jak kupie loopera to nagram cover Autumn Leaves jako że jest to jazz dla początkujących którzy zaczynają coś tam jazz'ować. Przyznam że jazz to zupełnie inna para kaloszy niż funk czy szeroko pojęty rock. Jakby się uczyło podstaw od początku hehe :) pozdrawiam
  • sever lubi to

Co niektórzy strasznie się tu spinają. Posłuchajcie sobie tego na luzie. Mi się tego przyjemnie słucha (no może oprócz wokalu :3) i Punkbustera lubię za luźne podejście do muzyki i kulturalne formy odpowiedzi na chamskie posty.

#6 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 31.01.2019 - 17:18

Dobrze kombinujesz.

#7 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 31.01.2019 - 18:07

Nie kupuj loopera. Chyba, że do ćwiczeń. W grze bez looper'a będziesz bardziej kreatywny i zmuszony do kombinowania. Tu troszkę akordu, tam troszkę melodii, czasem fragment lini basu i grasz sam! A jak za 10 lat będziesz grał jak Chet Atkins, to wrzuć coś na forum.:-) Piszę serio. W Twojej grze jest duży potencjał. Kombinuj chłopaku, kombinuj!
  • sever lubi to
Jak działa jamniczek?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników