Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Punkbuster]JAZZik

• Zaloguj się
6 odpowiedzi na ten temat

#1 punkbuster

• punkbuster
    Stary wyjadacz
  • z:funk/soul'a

Napisany 25.01.2019 - 15:35

Hejka :)

Nagrałem taki mały Jazzik. Testuje mój nowy mały wzmacniacz Vox Pathfinder 10 :)Nowy zaledwie 270zł na gutarcenter.  Ale zbiera go stara kamerka gopro chdha 301 ;) Gitarka to oczywiście Strat roadhouse deluxe.

Pozdrawiam.

Co niektórzy strasznie się tu spinają. Posłuchajcie sobie tego na luzie. Mi się tego przyjemnie słucha (no może oprócz wokalu :3) i Punkbustera lubię za luźne podejście do muzyki i kulturalne formy odpowiedzi na chamskie posty.

#2 Przemeok

• Przemeok
    Gaduła

Napisany 25.01.2019 - 15:54

No ładne, przyjemnie sie słuchalo ;)

P K R Z

#3 Amadella

• Amadella
    Weteran

Napisany 26.01.2019 - 18:18

Bardzo przyjemne. Podoba mi się :-) Bardzo fajnie sobie pykasz. :)

Jest strasznie głośno i niesamowicie blisko.

#4 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 26.01.2019 - 19:12

Nie mogę posłuchać, niestety:

"Twoja przeglądarka nie rozpoznaje obecnie żadnego z dostępnych formatów wideo"

Podoba mi się, że ciągle grasz na tej samej gitarze, rozwijasz się niewątpliwie jako gitarzysta. A ja zmieniłem już kupę gitar, i ciągle stoję w miejscu, ba cofam się.

#5 bizkit

• bizkit
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Warszawa/Będzin

Napisany 27.01.2019 - 02:15

Fajnie, że można posłuchać.

sev, czasem trzeba się cofnąć. Rozejrzeć, spojrzeć  z dystansu/em, odetchnąć. Presja jest słaba.

#6 punkbuster

• punkbuster
    Stary wyjadacz
  • z:funk/soul'a

Napisany 27.01.2019 - 08:42

hejka :)

Juz naprawiłem to można posłuchac :) Dzieki za miłe komentarze :)

Sev,Ta gitara ma wszystko czego potrzebuje. Na stracie można grac wszystko za wyjatkiem styli ktore potrzebują efektu distortion. Na overdrivie strat jeszcze daje rade. Z dzisiejszej perspektywy wzial bym wtedy gdy bralem strata, telecastera bo styl i gust zmienil mi sie z rock funk na jazz soul RmB funk itp. Ale strat na tym polu tez daje rade. Ja ogolnie tez stoje w miejscu pod wzgledem tworczosci, ale zaczynam troche uczyc sie nowych akordow (jazzowych) i skal. Moze nowe akordy dadza nowy powiew świerzości memu graniu ? Tego jeszcze nie wiem. 

Narazie to chciałbym loopera sobie kupić żeby sie pobawić he he pozdrawiam 

Co niektórzy strasznie się tu spinają. Posłuchajcie sobie tego na luzie. Mi się tego przyjemnie słucha (no może oprócz wokalu :3) i Punkbustera lubię za luźne podejście do muzyki i kulturalne formy odpowiedzi na chamskie posty.

#7 Amadella

• Amadella
    Weteran

Napisany 27.01.2019 - 13:22

Akordy jazzowe i skale - jak najbardziej. Widać, że potrafisz sobie improwizować i gdyby właśnie dodać trochę więcej akordów wyszłoby z tego bardzo ciekawe muzyczne doświadczenie.

Jest strasznie głośno i niesamowicie blisko.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników