Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Quatroo] - Entrance to the galaxy

• Zaloguj się
19 odpowiedzi na ten temat

#1 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca
  • z:Cieszyn

Napisany 2.12.2018 - 20:58

Z braku czasu już raczej nie nagrywam tak jak kiedyś, ale czasami jak mam chwilę to staram się coś tam krótkiego skleić. Dziś sobie wymyśliłem coś takiego. Klawisze nagrałem na Yamaha Piaggero zaś wstawki gitarowe na Gibsonie. Może komuś wpadnie w ucho, co myślicie?

https://soundcloud.c...e-to-the-galaxy

Ten post był edytowany przez Quatroo dnia: 2.12.2018 - 21:00

• Raider, sever i Piotr_Soton88 lubi to

I know what they'll find, It's in their mind, It's what they want to see, Spare me from the light, Here comes the night, And here I'll stay, Waiting for darkness

#2 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 2.12.2018 - 21:14

Myślimy, że jesteś bardzo utalentowanym muzykantem. Trochę to krótkie, ale jak zwykle czuć smak, łapę, i wyobraźnię. Grasz jeszcze z kimś poza domem, czy odpuściłeś?

• Quatroo lubi to

#3 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 2.12.2018 - 22:23

Dzięki za komentarz. No już odpuściłem granie. Chłopaki się dogadali sami i coś tam grają na boku, ostatnio nawet zaczęli grać jakieś koncerty. Życzę im wszystkiego dobrego. Ja do nich nie pasowałem. Jak by się ktoś znalazł to może być coś dalej kombinował jednak granie w tym wieku chyba nie ma sensu. Rodzina i praca pochłania większość dorosłego życia. Na muzę praktycznie nie mam już w ogóle czasu.

Ten post był edytowany przez Quatroo dnia: 2.12.2018 - 22:37

I know what they'll find, It's in their mind, It's what they want to see, Spare me from the light, Here comes the night, And here I'll stay, Waiting for darkness

#4 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 2.12.2018 - 22:34

Piermandolisz. Ja też mam pracę, dorosłe życie, dziecko z autyzmem które pochłania każdą wolną chwilę, drugie małe, które też pochłania mnóstwo czasu, zdecydowanie mniej talentu od Ciebie,  a się nie poddaję, bo kocham grać. Do dzieła!

E: zapomniałem dodać, że jestem na dodatek chyba sporo starszy, hm, tzn mniej młody n;)

Ten post był edytowany przez sever dnia: 2.12.2018 - 22:35

• scypio, SlawB, Raider i 2 inni lubią to

#5 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 2.12.2018 - 22:38

Wiem i kurcze podziwiam Cię za to. Ja niestety nie mam tyle siły żeby to wszystko ogarnąć.

#6 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 2.12.2018 - 22:51

Kolega sever madrze mowi. Kazdy manswoje problemy i wyzwania, jedni wieksze, drudzy mniejsze. Ja na przyklad zajmuje sie home rekordingiem juz ponad 3 lata. Wylozylem.laske kompletnie na kapele. I nigdy nie bylem szczesliwszy muzycznie. Moze wlasnie tego potrzebujesz?

Swietna sprawa. Dzieciaki w lozku wieczorem. Siadasz sobie z gitara przy kompie. Przede wszystkim jest to mega kreatywne. Bez dojezdzania na proby, dzwigania ciezkich gratow. Sluchania wymowek kolegow. Etc etc...

I nie potrzebujesz mega czasu... Nawet jak raz w tygodniu sobie popykasz to co sie stanie...

A takie gadanie, ze teraz jestes glownym zywicielem rodziny, itd. No ok, wiekszosc z nas jest. Nie idz w to, bo to mega destrukcyjne myslenie jest. Musisz miec jakas przyjemnosc w zyciu, bo pierdolca dostaniesz. Ja na przyklad mialem okres.l ostatnio, ze przez miecha prawie nie gralem. Zakradl sie wieczorami do mnie Wiedzmin 3. Ale cos na odreagowanie musisz miec...

Ten post był edytowany przez Piotr_Soton88 dnia: 2.12.2018 - 22:54

#7 sever

• sever
    Gawędziarz

Napisany 2.12.2018 - 23:04

W sumie ktoś może też się spełniać brzdąkając sobie wieczorem na kanapie. To mu wystarcza. Ja jednak zawsze dążyłem do interakcji z ludźmi, grania na zewnątrz. I im z lepszymi muzykami gram, to mam wrażenie, że  tym lepiej gram. Czasem grałem z totalnymi patałachami, i miałem wrażenie, że dostosowuję się mimowolnie do ich poziomu- np. do kulawego rytmu perkusisty, zwalniając lub przyśpieszając, aby miało to ręce i nogi. No bez sensu.

@Piotr- to w sumie fajne, co piszesz. Myślałem o tym. Ale ja jestem za słaby w technologiach informacyjnych. Pozostanę przy graniu z ludźmi w czasie rzeczywistym, tu i teraz. Za stary już jestem, aby to rozkminiać. Dużo łatwiej mi wziąć gitarę, podpiąć pod piec i grać z kapelą, niż nagrywać się na komputrze ;)

Ten post był edytowany przez sever dnia: 2.12.2018 - 23:10

#8 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 2.12.2018 - 23:17

No ale nasz ta odskocznie. O tym pisze. Zdrowie psychiczne...

A tak w ogole:

Quatroo, zajefajny kawalek. Dla mnie intro na plyte lub EP.

Ten post był edytowany przez Piotr_Soton88 dnia: 2.12.2018 - 23:20

#9 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 2.12.2018 - 23:25

Dzięki chłopaki za te budujące słowa. Macie rację zgadzam się. Z kapelą odżyłem i wiele dobrego się nauczyłem. Już samo granie z zajebistą sekcją, gdzie perkusista na żywo gra jak gość z twojego ulubionego bandu, a basista wymiata po całości, sprawia, że dostajesz +100 do skilla. To są bardzo utalentowani młodzi ludzie, z którymi grało mi się mega przyjemnie. Widocznie tak miało być. Chłopaki są młodzi to i mieli ciśnienie na koncerty, na "życie z muzyki", I mając 20 parę lat takie coś idzie śmiało do życia wdrożyć. Ja się broń Boże nie zamykam na innych i bardzo chętnie bym pograł coś, stworzył coś nowego, ale tez bardzo ciężko o ludzi do grania.Tych co z nimi grałem szukałem sporo czasu, a jak już pograliśmy to i tak z tego nic nie wyszło. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ostatnio mało gram. W sumie to mam dwie prace i jak wyjdę z jednej to robię w drugiej i nie mam praktycznie już czasu i sił na granie. Ale jak mam czas to bardzo chętnie łapię za wiosło, albo siądę za klawiszem i pomysły same przychodzą.

Ten post był edytowany przez Quatroo dnia: 2.12.2018 - 23:25

#10 Vladi

• Vladi
    5000+

Napisany 2.12.2018 - 23:30

Mi brakuje czasu na granie i nagrywanie. Miewam czas po 22.00 jestem wtedy już tak zmęczony że słabo się kleci. Do tego potrzebuję energii i spokoju.

Wracając do najważniejszego - jest potencjał w tym. Można to fajnie rozwinąć w wielu kierunkach. Choć przed Tobą wlasnie ten najtrudniejszy moment, rozwinąć to żeby się trzymało kupy i nie nudziło :) przysiądź i to pociągnij bo Ci dobrze idzie.
  • Quatroo lubi to
"Use the Fork, Luke..."
http://soundcloud.com/vlodi

#11 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 3.12.2018 - 00:01

Dzięki! Ale pewnie tego nie rozwinę, bo z tym właśnie będzie problem, a brakuje chęci i już ambicje nie te co 10 lat temu.

#12 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 3.12.2018 - 06:45

@Q to ja napiszę jak @sever, że pie...sz:D
Mam malutkie dziecko, żonę, 2 kredyty i dalej mam w sobie tego dzieciaka. Jeżdżę na próby, gram koncerty i to chłopakami grubo po 30tce. Nigdy się nie poddalem. Nie chce z tego kasy czy miedzynarodowej kariery tylko fun. Dodatkowo trenuje kickboxing i teraz poszedłem dodatkowo na grupę zawodniczką, gdzie dostaję notoryczny wpie...l. Też padam na ryj 7 dni w tygodniu ale czuje że żyje :)
Ty jesteś jak @mad bierzesz wiosło i to Ci samo gra. Nie marnuj tego.
  • sever lubi to

#13 Intoxicated

• Intoxicated
    Stary wyjadacz
  • z:Rzekuń

Napisany 3.12.2018 - 08:13

Popieram wyżej. Nie masz ciśnienia i ok, ale nie zagrzebuj tego gdzieś bo słychać że muzyka próbuje się z ciebie wydostać.Piękne to jest, aż nie do wiary że nazwałeś to coś takiego. Z drugiej strony wiesz doskonale że to bardzo dobry utwór, stąd wrzutka i pytanie o to czy wpadnie w ucho. 

Miód panie, miód.

Inspirujący cytat

#14 delaa

• delaa
    Wirtuoz klawiatury
  • z:EPPL

Napisany 3.12.2018 - 12:57

Intro już masz eleganckie - więc do roboty ;-)

Pozdr.

"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#15 SlawB

• SlawB
    Stary wyjadacz

Napisany 3.12.2018 - 13:19

trochę tego mało..... :P  Oczekiwałem po pierwszych sekundach większego puknięcia a tu dzonk ...

SEVER - pełny szacunek !

#16 Przemeok

• Przemeok
    Gaduła

Napisany 5.12.2018 - 22:36

no ładne to, jest klimacik, mam nadzieję że nagrasz kiedys ciag dalszy :) pozdro!

P K R Z

#17 Raider

• Raider
    Gawędziarz
  • z:Wrocław

Napisany 6.12.2018 - 15:40

Krótkie formy też są fajne. Bardzo mi się podoba.
"polityczna poprawność, dżuma naszych czasów"
Waldemar Łysiak

#18 Eclipse

• Eclipse
    Miszcz klawiatury
  • z:Głogowa

Napisany 6.12.2018 - 18:40

Podoba mi się ta pitolonkowa gitarka w tle. Czekam na więcej od ciebie.

#19 Somerset

• Somerset
    Gaduła

Napisany 6.12.2018 - 21:25

Super kompozycja i brzmienie!
Szkoda, że krótko bo słucha się Ciebie z tą ciekawością, jakie dźwięki będą za chwilę.
Masz to coś...

#20 Alex8791

• Alex8791
    Gaduła

Napisany 27.12.2018 - 09:53

Życzyłbym sobie posłuchać całego utworu z kapelą ... klimat jest niesamowity !

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników