Skocz do zawartości

Zdjęcie

Patronite! Fajna idea czy nie?

• Zaloguj się
29 odpowiedzi na ten temat

#1 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 29.11.2018 - 21:51

Ciekaw jestem Waszej opinii! Dajcie znać :) 

Szczegóły tu: https://www.youtube....h?v=FOAYcDmtXfs

zapraszam też na grupę e-gitarzyści 1f642.png?_nc_eui2=AeEq-OnwIW0PZsQi3yoxZ:)https://www.facebook...76020076148658/

technika-gry-na-gitarze.pl

#2 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 29.11.2018 - 23:28

Świetna idea ! A jaka pionierska i autorska brawo !!!

https://patronite.pl/baz0k

https://www.facebook...ups/bazrockers/

https://www.youtube....AejAfn0H3eN-_5w

PS.

Bartek zgarnął chyba jakąś nagrodę ostatnio... widzę że Cię to zainspirowało ;-)

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 29.11.2018 - 23:29

"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#3 motherfunker

• motherfunker
    Stary wyjadacz

Napisany 30.11.2018 - 09:17

Szczególnie spodobał mi się jeden wątek: "Jeśli wpłacisz kwotę będącą dwukrotnością ceny mojego kursu, otrzymasz ten kurs TOTALNIE ZA DARMO!".

:D

• excubitor lubi to

#4 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 30.11.2018 - 11:52

No bo generalnie Jaro kręci "filmiki" w taki sposób że ja odnoszę wrażenie że ma swoich odbiorców za kompletnych debili.

Ale za to siebie kreuje na takiego bossa, że łomatko...

Jest tak od dłuższego czasu.... to mnie nabardziej wk...wia w tym, ale po prostu ma taki charakter, taki styl i tyle...

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 30.11.2018 - 11:55

• TTU lubi to
"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#5 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 30.11.2018 - 21:44

Szczególnie spodobał mi się jeden wątek: "Jeśli wpłacisz kwotę będącą dwukrotnością ceny mojego kursu, otrzymasz ten kurs TOTALNIE ZA DARMO!".

:D

No bo to jest jako bonus, a nie jako główne danie, nie rozumiem... ;)

Świetna idea ! A jaka pionierska i autorska brawo !!!

https://patronite.pl/baz0k

https://www.facebook...ups/bazrockers/

https://www.youtube....AejAfn0H3eN-_5w

PS.

Bartek zgarnął chyba jakąś nagrodę ostatnio... widzę że Cię to zainspirowało ;-)

Czyli co, Bartek mnie skopiował bo ja miałem pierwszy kursy gitarowe? Serio? :D Może opatentujemy 4 koła w samochodzie? Ale powiedzieć mogę śmiało, że Bartek odkąd odświeżył Patronite, to zrobił to naprawdę dobrze. Wiem też, że wiele pomysłów wziął od innych twórców na Patronite. Czy to coś złego? Nie sądzę!

#6 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 30.11.2018 - 22:11

No bo generalnie Jaro kręci "filmiki" w taki sposób że ja odnoszę wrażenie że ma swoich odbiorców za kompletnych debili.

Ale za to siebie kreuje na takiego bossa, że łomatko...

Jest tak od dłuższego czasu.... to mnie nabardziej wk...wia w tym, ale po prostu ma taki charakter, taki styl i tyle...

Na pewno jakbym traktował widzów jak debili, to by chcieli mnie oglądać albo tym bardziej na przykład kupować kursy ;) Nie pasuje Ci? Nie oglądaj, nie komentuj, traktuj jak powietrze. A takie bzdury możesz sobie darować ;) 

#7 excubitor

• excubitor
    Weteran
  • z:Lublin

Napisany 30.11.2018 - 22:18

Nie pasuje Ci? Nie oglądaj, nie komentuj, traktuj jak powietrze.

Ja staram się tak robić, ale odpowiedz mi, proszę, na jedno zajefajnie ważne pytanie.
Jeżeli nie chcesz widzieć komentarzy, że komuś się nie podoba, to po pigmej zakładasz temat i pytasz o opinie?
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

#8 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 30.11.2018 - 22:20

I otóż nie mój drogi.
To nie jest świat taki jaki chciałbyś żeby był, to forum tonie jest Twoja jutubowa kreacja.
To jest forum na które coś wrzucasz i ja mam prawo napisać że jest to słabe i że nie podoba mi się to w jaki sposób to robisz.
Przede wszystkim Twoja postawa tutaj...
Żeby było jasne - ja nie mam nic do "gitarowego contentu" u Ciebie, wkurza mnie to wciskanie co 15 sek tego co sprzedajesz, dla mnie jesteś sprzedawcą, który nie wnosząc nic robi sobie tutaj reklamę - tyle.
I trochę pokory... serio.

to po pigmej zakładasz temat i pytasz o opinie?

No właśnie po taki pigmej żeby wszyscy myśleli że chodzi o opinię a Jaro sobie zrobił słupek ogłoszeniowy do sprzedawania kursów... a to forum i jego userów ma głęboko w końcu przewodu pokarmowego.

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 30.11.2018 - 22:25

#9 Mayo

• Mayo
    Weteran
  • z:okolice Olsztyna

Napisany 30.11.2018 - 22:36

Musisz mieć wiosło żeby gadać do kamery, ok. To spróbuj chociaż dla urozmaicenia czasem coś zagrać nawet na sucho, jakiegoś licka, coś w ten deseń.

#10 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 30.11.2018 - 22:40

I otóż nie mój drogi.
To nie jest świat taki jaki chciałbyś żeby był, to forum tonie jest Twoja jutubowa kreacja.
To jest forum na które coś wrzucasz i ja mam prawo napisać że jest to słabe i że nie podoba mi się to w jaki sposób to robisz.
Przede wszystkim Twoja postawa tutaj...
Żeby było jasne - ja nie mam nic do "gitarowego contentu" u Ciebie, wkurza mnie to wciskanie co 15 sek tego co sprzedajesz, dla mnie jesteś sprzedawcą, który nie wnosząc nic robi sobie tutaj reklamę - tyle.
I trochę pokory... serio.

to po pigmej zakładasz temat i pytasz o opinie?

No właśnie po taki pigmej żeby wszyscy myśleli że chodzi o opinię a Jaro sobie zrobił słupek ogłoszeniowy do sprzedawania kursów... a to forum i jego userów ma głęboko w końcu przewodu pokarmowego.

Ja przecież nie oczekuję, żeby nie krytykować mnie nawet na kanale moim,byle rzeczowo. Jeśli rzucasz argumenty i ja się z nimi nie zgadzam, to mogę coś odpisać nie? 

Co do tego, że nic nie wnoszę poza sprzedażą... no nie zgodzę się. Zobacz poprzednią lekcję na przykład. 20 minut odcinek samo granie i tłumaczenie. Montowane 7 godzin (zapłaciłem kilka stówek za montaż), dolicz czas na nagranie i przygotowanie się do tego nagrania... Możesz wierzyć lub nie, ale serio robię za free bardzo dużo. 

Po prostu jak słyszę, że traktuję widzów jak debili to mi witki opadają ;)

#11 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło
  • z:Głogowa

Napisany 30.11.2018 - 22:43

Pewnie dlatego, że kolegę ktoś jednak ogląda i nawet patrząc na wyświetlenia forumowe to nie ma powodu do narzekań, a że można tutaj bezpośrednio koledze napisać i jest większa szansa, że się tym przejmie, a innym w necie już nie, to... :)

Więcej czasem mówią komenty o komentujących niż kontencie. Ja tak to trochę odbieram. ;)

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 30.11.2018 - 22:44

• jjhop lubi to

#12 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 30.11.2018 - 22:45

Nie czytasz ze zrozumieniem - nic nie wnosisz na tym forum poza reklamowaniem swoich produktów  - teraz jasne ? i znowu wykorzystałeś 
post żeby napisać jaki jesteś zajefajny ;-)
Jakiś "kołczing" był ? jak był to napisz jeszcze ile zapłaciłeś.

Więcej czasem mówią komenty o komentujących niż kontencie. Ja tak to trochę odbieram. ;)

Eclipse jak chcesz mi napisać że jestem burakiem to możesz wprost ;-)
Pozdr.

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 30.11.2018 - 22:48

• ProMaX lubi to

#13 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 30.11.2018 - 22:46

Nie uważam że jesteś burakiem.

Zastanowiło mnie co, np. teraz wnosisz krytyką kolegi do tego forum konkretnie? :)

Tak sobie myślę, że jakbym miał wszystko i wszystkich co do mnie nie trafia krytykować, to by mi dni nie starczyło na pisanie opinii. Nie lepiej obejść? :)

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 30.11.2018 - 22:51

#14 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 30.11.2018 - 22:52

Wyrażam swoją krytyczną opinię, żeby pokazać swój punkt widzenia, dając jednocześnie pozostałym  użytkownikom możliwość weryfikacji ich własnych opinii oraz możliwość spojrzenia na sytuację z innej perspektywy ;-)

• ProMaX lubi to

#15 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 30.11.2018 - 22:55

No chyba że tak.  No dobra. :)

Ustosunkuję się trochę:

Wiesz mi chodzi o to, że tutaj się biednego Jara czepili, bo mu można napisać wprost, ale dalej idąc który na tle 90% youtuberów wcale jakoś nie jest wysoko swoim mentorstwem, czy przemądrzalstwem, powiedziałbym, że przy większości to jest i tak spokojny, rzeźbiący skrupulatnie swój YT wizerunek. Po prostu takie spierdolone są obecne Youtuby, jak chcesz utrzymywać jakąś tam atencję to musisz być taki i taki i kropka. Jaro próbuje z tym płynąć. Czy to jest do mnie kontent i forma? Raczej nie, ale z drugiej strony myślę sobie, że jakbym miał już wybuchnąć grzybem atomowym to bym musiał pierw uderzyć w tysiące tych bardziejszych. ;) Sorry JaroGuitarPlayer, że piszę o tobie w 3 osobie, ale takie mam przemyślenia.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 30.11.2018 - 23:22

#16 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 1.12.2018 - 19:18

No chyba że tak.  No dobra. :)

Ustosunkuję się trochę:
Wiesz mi chodzi o to, że tutaj się biednego Jara czepili, bo mu można napisać wprost, ale dalej idąc który na tle 90% youtuberów wcale jakoś nie jest wysoko swoim mentorstwem, czy przemądrzalstwem, powiedziałbym, że przy większości to jest i tak spokojny, rzeźbiący skrupulatnie swój YT wizerunek. Po prostu takie spierdolone są obecne Youtuby, jak chcesz utrzymywać jakąś tam atencję to musisz być taki i taki i kropka. Jaro próbuje z tym płynąć. Czy to jest do mnie kontent i forma? Raczej nie, ale z drugiej strony myślę sobie, że jakbym miał już wybuchnąć grzybem atomowym to bym musiał pierw uderzyć w tysiące tych bardziejszych. ;) Sorry JaroGuitarPlayer, że piszę o tobie w 3 osobie, ale takie mam przemyślenia.

Dużo w tym racji o YT. No cóż, jak się czasem nie da jakiegoś clickbaita, to wyświetlenia siadają. Dodatkowo - niesamowite jest to, że odcinek będący pogadanka w aucie który nagrywa się 15 minut i montuje 45min ma czasem większe wyświetlenia niż mega obszerny merytoryczny film, z którego realnie się można nauczyć wiele :) tak jak choćby seria warsztatowa moja ostatnia... 900 views ;) ale wiem, że warto to robić choćby dla garstki zapaleńców, którzy korzystają za darmoche:)

#17 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 1.12.2018 - 20:02

o, znow jarek i znow dymy.

TREAT PLAYING LIKE IT'S A DISTRACTION FROM YOUR DAY JOB.

#18 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 2.12.2018 - 00:40

o, znow jarek i znow dymy.

Klasyka... ;)

#19 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 2.12.2018 - 10:28

wiem co ma na mysli delaa piszac, ze nie wnosisz na forum nic oprocz tego, ze jest to twoja platforma promocyjna, bo sam jakis czas temu o tym pisalem.

chodzi o to, ze nie udzielasz sie w tematach innych niz Twoje wlasne, a nie o jakosc, czas i piniadze jakies wlozyles w produkcje swoich materialow. Januszem Biznesu to na pewno nie jestes ;) ja nie hejtuje, zeby nie bylo, po prostu napisze to samo co kiedys - szkoda, ze traktujesz to forum jako jedynie platforme self-promo, moze dlatego jest czesto flejm w Twoich tematach.

albo... po prostu nie moga przezyc, ze Tobie nie udalo w jakis sposob. robisz to, co lubisz ;) brzmi banalnie, ale kto wie.. ;)

na pewno nikt o tym otwarcie nie napisze.

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 2.12.2018 - 10:36

• JaroGuitarPlayer, jjhop i ProMaX lubi to

#20 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 4.12.2018 - 02:04

wiem co ma na mysli delaa piszac, ze nie wnosisz na forum nic oprocz tego, ze jest to twoja platforma promocyjna, bo sam jakis czas temu o tym pisalem.

chodzi o to, ze nie udzielasz sie w tematach innych niz Twoje wlasne, a nie o jakosc, czas i piniadze jakies wlozyles w produkcje swoich materialow. Januszem Biznesu to na pewno nie jestes ;) ja nie hejtuje, zeby nie bylo, po prostu napisze to samo co kiedys - szkoda, ze traktujesz to forum jako jedynie platforme self-promo, moze dlatego jest czesto flejm w Twoich tematach.

albo... po prostu nie moga przezyc, ze Tobie nie udalo w jakis sposob. robisz to, co lubisz ;) brzmi banalnie, ale kto wie.. ;)

na pewno nikt o tym otwarcie nie napisze.

2 opcja jest bardzo możliwa nierzadko... żal mi tak takich osób (mówię ogólnie zupełnie i to nie tylko w moich przypadku - to nasza cecha narodowa, której nie rozumiem. Ja jak ktoś coś osiągnie/kupi samochód/dom/cokolwiek to mu pogratuluję szczerze i zapytam ewentualnie jak doszedł do takich efektów. Moim zdaniem jakby 60% energii przeznaczanej na wylewanie gówna takie osoby przeznaczyły na ciężką pracę i rozwój to by miały konkretne efekty).

Jednak - masz racje co do części pierwszej w pewnym stopniu. Ale ja tego nie zmienię... nie dlatego, że jestem bucem. Dlatego, że nie mam na to czasu. Moja działalność na serio mnie mocno pochłania... m.in po to, by stworzyć darmowe filmy dla ogółu - na przykład teraz siedzę 3 godzinę, żeby ugrać materiał lekcję czwartkową, którą nagrywam jutro. To nie jest pierwsza sesja treningowo-przygotowawcza do TYLKO tego materiału (btw. imho wnoszę jakąś wartość obiektywnie - również na to forum). Do tego muszę cisnąć z kolejnymi lekcjami na najnowszy kurs. W styczniu lecę za ocean promować mój ostatni album i też się do tego przygotowuję. Od połowy grudnia zapisuje się na lekcje teorii/harmonii. Do tego uczniowie. Do tego wchodzę powoli na anglojęzyczne materiały. Jak ktoś tego nie robi osobiście, to nie ma zielonego pojęcia jak wielka jest to robota. Ambicje mają swoją cenę. Jak ktoś tego nie rozumie, to trudno... wiem, że są osoby tutaj, które coś skorzystają z darmowych lekcji. Choćby to były 2 sztuki, a 5 wylewało na mnie pomyje, to i tak uważam, że warto. Aczkolwiek fakt, nie wiem jakbym zareagował, gdybym nie wyrobił sobie pewnego pancerza na to, nie nauczył się części ignorować i nie wystawiał od dawno często na ocenę w materii muzycznej. Ostatnio na fejsie miałem akcję, gdzie na jakimś portalu kompletnie bez powodu obrzucali mnie kałem, tak na bogato maks. Napisałem spokojnie i rzeczowo, podając naprawdę fajne argumenty, nic to nie dało. Widzowie mnie ostro bronili, ale część ludzi beton totalny. Ostateczne równanie jest dla mnie jednak jednoznaczne: wolę być czasem zmieszany z błotem, a nawet mieć wrogów, niż siedzieć w kącie i nie robić nic, a pod koniec życia żałować, że je zmarnowałem... a, że nie jest to łatwe? Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo ;) Pozdro dla wszystkich bez wyjątku. I zapraszam na czwartkową lekcję i jej kontynuację za tydzień. Będzie mięsko :)

Ten post był edytowany przez JaroGuitarPlayer dnia: 4.12.2018 - 02:06

#21 ProMaX

• ProMaX
    Gaduła

Napisany 4.12.2018 - 03:22

chodzi o to, ze nie udzielasz sie w tematach innych niz Twoje 

Też myslę, że to wkurza reszte. Ja osobiscie czuje sie wykorzystany :P 

• excubitor lubi to

My band: ADAM BUBIK // Rastafajrant // Whisky // Lady Pank Tribute // Magda Piskorczyk // The Polish //
My instagram ---> https://www.instagra...mon_kucharczyk/

#22 Vladi

• Vladi
    5000+

Napisany 4.12.2018 - 08:59

Wystarczy nie czytać i nie pisać w tych tematach. Takim paplaniem o niczym sami podbijamy temat i nakręcamy tych, którzy tu przyszli coś sprzedać.

Ten post był edytowany przez Vladi dnia: 4.12.2018 - 08:59

• delaa lubi to
"Use the Fork, Luke..."
http://soundcloud.com/vlodi

#23 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 4.12.2018 - 10:02

mysle, ze i tak kolejny nowy post Jarka bedzie na niektorych dzialal jak zapalnik.

a swoja droga dosc sprawnie sie wytlumaczyl Jarek. ja to zupelnie rozumiem.

rozwiazanie "problemu" jest banalne. Jarku, po prostu nie wrzucaj tutaj swoich materialow, skoro sa one glownie  obrzucane gownem.

serio.

*nawet kosztem ewentualnych osob, ktore cos z tego czerpia. one sobie na yt moga zobaczyc przeciez bezposrednio bedac subem kanalu, co za roznica.

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 4.12.2018 - 10:02

#24 motherfunker

• motherfunker
    Stary wyjadacz

Napisany 4.12.2018 - 14:32

Podobno tłumaczą się winni, ale co mi tam...

Ja Jarka bardzo szanuję za zapał i pracowitość. I życzę powodzenia. Nie jestem jego targetem, więc na temat kursów się nie wypowiadam. Natomiast jak mu ludzie piszą, co im się nie podoba, to zamiast bawić się na forum w syndrom oblężonej twierdzy, powinien wyciągnąć wnioski i wykorzystać to z pożytkiem dla siebie. I np. nie rzucać w swoich materiałach tekstami typu "jak mi zapłacisz trzy i pół stówki, to dostaniesz kurs za darmo", bo to zwyczajnie głupio brzmi, nawet jeśli intencje są dobre. Tyle.

• TTU lubi to

#25 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 4.12.2018 - 14:49

no, nie da sie ukryc.

#26 tomo34

• tomo34
    dresiarz
  • z:Polska

Napisany 4.12.2018 - 15:03

Zarabiać w internecie po polsku na kontencie gitarowym? Słabo to widzę. Dejli wlogi żarcia, zakupów, zachęt zakupowych sprzętu, targetowanie gimbazy itp. to owszem.

#27 jjhop

• jjhop
    Weteran

Napisany 4.12.2018 - 17:36

problem z lekcjami online jest jeden, ale wchuj wielki... wynika on przede wszystkim z tego, ze jesteśmy rożnymi ludźmi, mamy inny koktajl kognitywny i w różny sposób dociera do każdego z nas wiedza (no nie tak, że do każdego superinaczej, ale jednak inaczej).. także uczę (kursy programowania, uczenia się, bla bla bla itd) i widzę jaka jest różnica pomiędzy odbiorcami... jedni muszą przeczytać inni muszą użyć rąk, albo uszu... chłop robi swoją robotę, do jednych to dotrze do innych nie... Jarka target to raczej świeżaki (chociaż podejrzewam, że niejeden mądrala - także z tego wątku - mógłby się od niego czegoś nauczyć.. pewnie nawet wiele... wpadać na zloty i grać, bo bez gitary, to każdy - oczywiście, także ja - jest takim mistrzem, że Vai to może mu gitarę stroić... albo nie.. niech pędzi bizony , bo jeszcze coś zjebie... :)

Sam czasami zaglądam na te filmy, mam podobne jak inni uwagi, ale zgodnie z najstarszą zasadą edukacyjną -> pochwały publicznie, zjeby na osobności...

Opowiem kilka słów o moim zajefajnym nauczycielu w szkole muzycznej... lekcja, dwie, trzy i widzi, że coś nie trybi... zaczął dopytywać o zainteresowania, sposób uczenia się itd... i od kolejnej lekcji zmienił metodą na "najpierw nuty i rozkmina a potem granie" i to zadziałało... jak mam nuty przed oczyma to raz dwa rozkminiam o co chodzi... sama muzyka nie zawsze mi wystarcza, czasami tak, czasami nie... ale z nutami to raz dwa... dupa ze mnie nie muzyk :)

dziś wiem, z czego to wynika, bo model uczenia się można trochę kształtować, ale to oczywiście już inna opowieść.. są o tym książki... dużo... i to dobre...

co do samego tematu "patronite, fajny idea czy nie?" odpowiem pani negocjowalnego afektu jak rasowy konsultant... to zależy :) albo jak Żyd "koło, fajna idea czy nie"? "kwarta zwiększona, fajna idea czy nie?" :)

a tak serio... fajna :) ktoś pewnie wrzuci parę groszy, a jak takich "ktosiów" będzie dużo, to Jarek może będzie mógł pójść w internety i jutuby i będzie robił lepsze lekcje i materiały wideo itd... no za darmo to nawet po ryju ciężko dostać...

PS Przeczytałem, co napisałem, jakbym miał pani negocjowalnego afektu PMS jakiś, albo inny emocjonalny rozjeb w mózgu :) ale nie chce mi się edytować...

** rozsiewacz półprawd i manipulator a co gorsza korwinista! fuj! **

#28 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 4.12.2018 - 22:32

Czaję przynajmniej część uwag i wyciągnąłem parę wniosków. Liczy się konkret i minimalizacja formy to na pewno. Już od czwartku wprowadzam w życie. Myślę, że to nie będzie dla początkujących tak swoją drogą. A z postami? Przemyśle omijanie części na tym forum :) bo to też nie tak, że same pomyje idą w moja stronę - zdecydowanie nie. Ale zapewne ktoś może mnie odbierać jak atencyjna dziwke:D

#29 jjhop

• jjhop
    Weteran

Napisany 5.12.2018 - 04:15

ee.... kto to "atencyjna dziwka"? :)

** rozsiewacz półprawd i manipulator a co gorsza korwinista! fuj! **

#30 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 5.12.2018 - 08:26

Ktos kto za wszelka cenę musi zwracać na siebie uwagę i tej uwagi potrzebuje i jest dla niej w stanie zrobic wszystko np. dać końca przewodu pokarmowego....

Pozdr.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników