Skocz do zawartości

Zdjęcie

JEDNA RZECZ, która rujnuje Twój rozwój muzyczny! - e-gitarzystaTV w aucie #6

• Zaloguj się
25 odpowiedzi na ten temat

#1 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 8.11.2018 - 19:54

https://www.youtube....h?v=LM3G1ft9OBQ
Zapraszam na nowy materiał! Ilu z Was się na tym łapie?

Czwartek 18:00 to termin pojawiania się nowego odcinka, także możecie sobie zapisać 1f642.png:) 

PS Ci z Was, co zakupili "Jak Grać Metal?!" - dziś wjeżdża kolejna lekcja... ponad godzina materiału i masa przykładów O_o 

Mam całą serię materiałów w języku ENG, także troszkę się tego pojawi - czy dla Was to duże utrudnienie? Dajcie znać!

Zapraszam również na grupę, której z rok nie reklamowałem w ogóle - ale istnieje i ma się dobrze 1f609.png;)https://www.facebook...76020076148658/

technika-gry-na-gitarze.pl

#2 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Gitarzysta z poszetką
  • z:Kraków

Napisany 8.11.2018 - 20:08

Dobrze powiedziane:|

Ale wzrok na drodze i raczki na kierownicy! Fajna Corvette:)
no pain, no gain

#3 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 8.11.2018 - 20:17

Dzięki :) 

#4 tomo34

• tomo34
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Polska

Napisany 8.11.2018 - 20:34

Oczywiście to prawda co mówisz, ale - i tutaj nie chcę pisać tego wprost o czym mówisz w odcinku - to jest już "higiena" tego, co musisz zrobić wcześniej, czyli przestrzegania systematyczności czasu poświęconego na ćwiczenia. Jeżeli spojrzymy np. na naukę w szkole muzycznej, to jest tam wyraźnie wyznaczona godzina zajęć i ich czas. To samo należy robić w domu - wyznaczyć sobie godziny "od do" i dopiero potem zastosować to, o czym mówisz w odcinku :)
  • jjhop lubi to

#5 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 8.11.2018 - 20:41

Oczywiście to prawda co mówisz, ale - i tutaj nie chcę pisać tego wprost o czym mówisz w odcinku - to jest już "higiena" tego, co musisz zrobić wcześniej, czyli przestrzegania systematyczności czasu poświęconego na ćwiczenia. Jeżeli spojrzymy np. na naukę w szkole muzycznej, to jest tam wyraźnie wyznaczona godzina zajęć i ich czas. To samo należy robić w domu - wyznaczyć sobie godziny "od do" i dopiero potem zastosować to, o czym mówisz w odcinku :)

pełna zgoda!

#6 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 8.11.2018 - 21:06

Nie ma  zgody na prowadzenie samochodu i nagrywanie filmów w tym czasie - jakaś chorobliwie otępiała jutuberska moda. 

- Dlaczego nie widział pan pieszego którego właśnie pan potrącił ?

- Panie prokuratorze przepraszam, nagrywałem filmik na jutuba...

Żenujące.

Pogrążyłeś się w mojej opini...

tak do końca. 

Takie zachowanie może zrujnować komuś życie...

chędożyć rozwój muzyczny jak się jest trupem albo się jeździ na wózku. 

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 8.11.2018 - 21:11

• kangoo and Piotr_Soton88 lubi to
"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#7 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 8.11.2018 - 23:36

Nie mam facebuka. Obieram kartofle kukri. Bo lubie tak.
Jak działa jamniczek?

#8 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 9.11.2018 - 01:00

Nie ma  zgody na prowadzenie samochodu i nagrywanie filmów w tym czasie - jakaś chorobliwie otępiała jutuberska moda. 

- Dlaczego nie widział pan pieszego którego właśnie pan potrącił ?

- Panie prokuratorze przepraszam, nagrywałem filmik na jutuba...

Żenujące.

Pogrążyłeś się w mojej opini...

tak do końca. 

Takie zachowanie może zrujnować komuś życie...

chędożyć rozwój muzyczny jak się jest trupem albo się jeździ na wózku. 

Argumenty bez sensu. Włączam nagranie kiedy stoję, nie robię nic przy telefonie w trakcie, po prostu gadam. To jest tak samo jakbyś zakazywał rozmowy z pasażerem w trakcie jazdy - w związku z tym pogrążyłeś jakieś 99% ludzi ;) 

A że "tak do końca" w Twojej opinii... no cóż, nie boli mnie serduszko jakoś specjalnie z tego powodu, przeżyję :) 

• ProMaX lubi to

#9 Vladi

• Vladi
    5000+

Napisany 9.11.2018 - 01:05

Kurna wytrzymałem 6 minut. WTF co za bełkot? Można to w 15 sekund powiedzieć, (pomijam celny komentarz Delaa). a przekaz jest " tzn jesteś ch... gitarzystą, bo masz telefon". Do tego jutuber mówi, że jak oglądasz YT to nie umiesz grać ?? :) WTF? "jesteś maszynką dla innych ludzi"... ło Jezu. co to jest?

trzeba prowadzić korwetę, żeby mówić ludziom, że jak coś się robi to trzeba się skupić? 7 minut o tym, że jak np piszę to w tym czasie nie oglądam TV i nie odkurzam? ja chędożę. chyba Kołczem zostanę,

Ten post był edytowany przez Vladi dnia: 9.11.2018 - 07:19

"Use the Fork, Luke..."
http://soundcloud.com/vlodi

#10 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 9.11.2018 - 01:07

Odwracasz wzrok od jezdni, gapisz się w obiektyw puszczasz kierownicę gestykulując...
Więc nie smaruj smalcem.
"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#11 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 9.11.2018 - 10:35

tez nie jestem fanem tego typu kontentu.

nauka na kursach nauki gry - to na pewno. Twoje  pewnie sa bardzo pomocne i rozwijajace, ale sluchanie populizmow, powtarzanych z reszta caly czas w troche innej formie.. no nie wiem, czy mozna cos z tego wyciagnac. 

wiem, ze taki ja bym z tego nic nie wyciagnal.

nie hejtuje :D

@delaa

jesli Ty tak nie robisz w aucie czasami, to widocznie nie masz prawka. 

Ten post był edytowany przez Karloff dnia: 9.11.2018 - 10:36

TREAT PLAYING LIKE IT'S A DISTRACTION FROM YOUR DAY JOB.

#12 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 9.11.2018 - 13:26

Kurde, a kiedyś jakoś sie uczyło, grało, komponowało bez tych wszystkich gówien i internetu. W sumie to nie wiem po co to komu.
  • Raider lubi to

#13 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 9.11.2018 - 16:14

No, filmik szpanerski. Ale trzeba przyznać, że strategia przemyślana, dziś ludzie się na takie rzeczy łapią. Tak z ciekawości- pożyczona fura czy Twoja? ;)

#14 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 9.11.2018 - 18:57

No, filmik szpanerski. Ale trzeba przyznać, że strategia przemyślana, dziś ludzie się na takie rzeczy łapią. Tak z ciekawości- pożyczona fura czy Twoja? ;)

Nie no, ja wiem, że to jest popularne robic takie rzeczy. Ludzie nawet hotele wynajmują, żeby wyglądało "na bogato" ;) ja tym gardzę. Moja :)

PS sprawdź sobie kanał, bo takie same gadki to mniejszość, a większość konkretna nauka. Natomiast taki temat też uważam za ważny, dlatego to powiedziałem i nagrałem :)
Btw, jest to nie wynik szpanerstwa, tylko pasji- zapraszam na mój kanał motoryzacyjny- dowiesz się znacznie więcej o tym konkretnym aucie :) https://youtu.be/f4_-emuQ5ZQ
  • sever lubi to

#15 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 10.11.2018 - 09:06

Nie, no spoko. Inaczej patrzy się na pasjonata, bo to naturalne, a inaczej na kogoś , kto se wynajmuje i ustawkę robi.

Racja jest w tym, że ludzie dużo czasu marnotrawią. Ale taka refleksja przychodzi z wiekiem, kiedy czasu jest coraz mniej. Życie pędzi, i pędzi coraz szybciej. Cytat " W wyrku na wznak przechlapałem swój czas, najlepszy czas" pasuje do mnie jak ulał :(

A co do rozwoju, ćwiczenia przeczytaj to, co wrzucił Ernesto w temacie Co wam powiem.... Ćwiczyć się odechce ;)

Co do motoryzacji to ja się jakieś 10 lat temu wyleczyłem, i traktuję to jak zło konieczne, kupę złomu która ma mnie dostarczyć z A do B. Są ważniejsze rzeczy w życiu.

#16 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 10.11.2018 - 10:52

Oczywiście, jak najbardziej. Ogólnie rzeczy zabierają nam czas, dlatego staram się nie mieć ich przesadnie dużo. 20 gitar? Nie, dzięki, weź zmień struny ;)

#17 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 10.11.2018 - 12:02

@sever czym Ty się przejmujesz, świata nie zbawisz. Ja mam na to wyj...ne. Graj dla siebie i kumpli w zespole. Kiedyś FX napisał, grasz przede wszystkim dla siebie. I to jest prawda.

Właśnie kupiłem piec do akustyka i będę w weekend z chłopakami grał akustyczne bluesy :D :D :D :D

Kupiłem nowy komplet strun do Taylora :wub: :wub: :wub: :wub:  będzie się działo.

To mnie napędza. A nie "domisie" i mody.

Mam swoje płyty, swoją muzykę, tym się należy cieszyć

@Jaro jest metalowcem, ma kapele, ma szybki samochód, ma uczniów, płytę na koncie i myślę, żę jest szczęśliwy. Za 30 lat na pewno stwierdzi, że nie zmarnował czasu na bezczynność. Czy mu wyjdzie czy nie, to nic nie znaczy. Najważniejsze jest to, że próbuje i coś robi i ja to bardzo szanuje.

Jak mówią japońce "nie ważny jest cel tylko droga" :)

• sever lubi to

#18 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 10.11.2018 - 15:51

chyba moj ulubiony fragment z Twoich gitarowych wywiadow, Jarku :)

https://youtu.be/A8RIubgs37I?t=24m7s

brzmi znajomo, co? :D

TREAT PLAYING LIKE IT'S A DISTRACTION FROM YOUR DAY JOB.

#19 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 11.11.2018 - 11:37

@sever czym Ty się przejmujesz, świata nie zbawisz. Ja mam na to wyj...ne. Graj dla siebie i kumpli w zespole. Kiedyś FX napisał, grasz przede wszystkim dla siebie. I to jest prawda.
Właśnie kupiłem piec do akustyka i będę w weekend z chłopakami grał akustyczne bluesy :D :D :D :D
Kupiłem nowy komplet strun do Taylora :wub: :wub: :wub: :wub:  będzie się działo.
To mnie napędza. A nie "domisie" i mody.
Mam swoje płyty, swoją muzykę, tym się należy cieszyć

@Jaro jest metalowcem, ma kapele, ma szybki samochód, ma uczniów, płytę na koncie i myślę, żę jest szczęśliwy. Za 30 lat na pewno stwierdzi, że nie zmarnował czasu na bezczynność. Czy mu wyjdzie czy nie, to nic nie znaczy. Najważniejsze jest to, że próbuje i coś robi i ja to bardzo szanuje.
Jak mówią japońce "nie ważny jest cel tylko droga" :)

Z tą etykietą tylko "metalowca" to nie do końca się zgodzę:) proszę takie coś https://youtu.be/LXUoy-p8MX0

Jest w tym jakaś prawda, co mówisz- faktycznie zaczynam sobie zdawać sprawę jak szybko ten cały nasz czas ucieka, dlatego zasuwam, zeby potem nie żałować:)

#20 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 11.11.2018 - 11:57

No, nietaktownie dobry kawałek! Zawodowo zrobione. Weź, rzuć ten hewimetal ;)

#21 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 11.11.2018 - 16:16

@jaro ładne :D

#22 BartoLLL

• BartoLLL
    Stary wyjadacz
  • z:W-wa

Napisany 11.11.2018 - 22:14

Nie mam gasu. Help :(

E: chyba mi się wątki pojebawszy :o

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten post był edytowany przez BartoLLL dnia: 11.11.2018 - 22:20

Zbieram na Pensa Suhr.

#23 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 11.11.2018 - 22:22

Brawo!! Teraz mozesz grać :D

#24 miaziol

• miaziol
    Gaduła

Napisany 11.11.2018 - 23:22

No rewelka ten kawałek, faktycznie lepiej rzuć ten metal :D. Co do czepiania się o gadułę w czasie jazdy, to jest pikuś :D. Jako zawodowy widzę z góry co ludzie robią w czasie jazdy w swoich brykach. To co robi Jaro jest w granicach zdrowego rozsądku. 

"Gitara Gibson model Epiphone"

#25 Rzyczliwy

• Rzyczliwy
    Gaduła

Napisany 12.11.2018 - 00:46

Fajny numer, dobry wokal..

#26 JaroGuitarPlayer

• JaroGuitarPlayer
    Gaduła

Napisany 12.11.2018 - 00:51

No rewelka ten kawałek, faktycznie lepiej rzuć ten metal :D. Co do czepiania się o gadułę w czasie jazdy, to jest pikuś :D. Jako zawodowy widzę z góry co ludzie robią w czasie jazdy w swoich brykach. To co robi Jaro jest w granicach zdrowego rozsądku.

Też mi się tak wydaję :) nie miałem nigdy żadnej szkody przez 10 lat posiadania prawka i kilka setek tys. km za sobą.

Co do metalu, to nie rzucę na pewno bo uwielbiam tę energię - aczkolwiek wydaję mi się, że to nie jest taki bezmyślny łomot, czasem tam naprawdę wiele się nakombinowalem :) zapraszam na całą dyskografie: jaroslawnyckowski.pl/dyskografia

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników