Skocz do zawartości

Zdjęcie

EVH III 15W LBX vs LBXII - a może coś innego?

• Zaloguj się
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Janus

• Janus
    Gaduła

Napisany 6.04.2018 - 10:52

Siema,

chodzi za mną ostatnio nowy wzmacniacz. Jako, że etap dużego wzmacniacza i dużej kolumny mam za sobą mój wybór padł na lunchboxa EVH III 15W. Wzmak występuje w dwóch wersjach:

- LBX - ma kanał czerwony i niebieski,

- LBXII - ma kanał niebieski i zielony.

Będzie wykorzystywany głównie do grania na sporych przesterach, clean właściwie jest w moim przypadku opcjonalnym bonusem, ale zastanawia mnie podwójna regulacja gainu na kanałach w w wersji 2. Nie znalazłem zbyt wielu informacji od użytkowników, więc pomyślałem, że któryś z forumowiczó zapoznał się z tym sprzętem bliżej.

Moje pytania brzmią:

1. Jak się ma kanał niebieski do kanału czerwonego w LBX? Jak duży jest przeskok gainu? Czy niebieski ma potencjał do bycia wykorzystany jako lekko zabrudzony clean?

2. Jak ma się kanał niebieski w LBXII do kanału czerwonego w LBX? Który wydaje się być mocniejszy?

3. Czy kanał zielony w LBXII z ustawionym odpowiednio gainem zdradza potencjał do bycia zwykłym kanałem przesterowanym?

A może w podobnej cenie polecicie jakiś inny head? Dużą rolę odgrywają tu gabaryty.

#2 Myxu

• Myxu
  • z:Warszawa

Napisany 7.04.2018 - 10:32

Nie ogrywalem LBXów, ale moimi faworytami jesli chodzi o high gain w formacie tostera są Bogner Atma (choć to niestety juz nie ta półka cenowa) i Victory Kraken ;)
No talent, no musical ability... No musical training required...

#3 Janus

• Janus
    Gaduła

Napisany 9.04.2018 - 13:54

Nie ogrywalem LBXów, ale moimi faworytami jesli chodzi o high gain w formacie tostera są Bogner Atma (choć to niestety juz nie ta półka cenowa) i Victory Kraken ;)

to jest zdecydowanie nie ta półka cenowa ;p

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników