Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tascam CD-GT2?

• Zaloguj się
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Noel Morrison

• Noel Morrison
    Gaduła

Napisany 10.03.2018 - 19:50

Ktoś tego używał? Chodzi o to że sprzęt mam w innym pomieszczeniu spięty z kompem i nie zawsze mogę sobie swobodnie ćwiczyć dany coverek pod oryginalny podkład.

https://guitarcenter...a/tascam-cd-gt2

Tascam%20CD-GT2.jpg?pID=17372

#2 tomo34

• tomo34
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Polska

Napisany 11.03.2018 - 17:10

Oczywiście można coś takiego kupić, ale w DAW uzyskasz to samo plus jeszcze lepiej.

Np. w Reaperze robisz sobie nowy projekt importujesz numer który chcesz ćwiczyć i klikając prawym klawiszem myszy na takim mały suwaczku koło licznika, wybierasz "prevent pitch..." i możesz zwalniać utwór o ile chcesz, zachowując przyzwoite brzmienie bo Reaper korzysta z dobry algorytów "zwalniających".
Oczywiście możesz zaimportować sobie utworów ile tylko chcesz. Dodatkowo możesz importować pliki video i tak samo je zwalniać.

#3 chodnik

• chodnik
    Gaduła
  • z:

Napisany 10.04.2018 - 19:56

Nie polecam. Nie miałem akurat z tym do czynienia, ale się wypowiem :) To dość stary model, bo działa na płytach, więc bym w to nie wchodził. TASCAM wypuścił nowszy, GB-10 na karty pamięci (też nie polecam).

Zakładając, że nie chcesz używać komputera to prostszym i tańszym rozwiązaniem jest użycie tableta/smartfona jako źródło muzyki. Są apki, co pozwalają zwalniać i zmieniać tempo. Dodatkowo możesz wydać kasę na ZOOM G1on lub NUX PG-2. To niedrogie multi z wejściem AUX, do którego możesz wpiąć dźwięk z mp3 i gitarę. Jak planowałeś wydać ponad 7 stówek na ten trenażer, to po zakupie prostego multi jeszcze ci na niedrogi tablet zostanie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników