Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cos totalnie innego ... i.. Pierwszy z wokalem z freevocals.com! Fajna sprawa swoja droga... ;)

• Zaloguj się
5 odpowiedzi na ten temat

#1 greg87

• greg87
    Gaduła

Napisany 8.03.2018 - 17:32

Witam ponownie! No coz... musialem odpoczac od skomplikowanych progresji itd. Tym razem nawet nie popowo ale troche sztampowo ale wlasnie tak mialo byc! Staram sie byc uniwersalny w dobrym tego slowa znaczeniu. Lubie grac na czas o czym wielokrotnie wspominalem (IMM). Lubie zamykac projekt w godzine. Uczy obycia, ksztalci instynkt (zagraj raz) i chcialem sprawdzic siebie. Mianowicie... czy bylbym w stanie napisac cos pod wokal? Hmm.. oto pytanie. Napisalem szybki numer, sciezka wokalna z freevocals.com. Napisanie, nagranie, zmiksowanie itd itd wszystkie te bajery... lacznie zajelo mi to niecala godzinke, a dokladnie 57 minut, heh na styk. Praktycznie wszystko zagrane za pierwszym podejsciem, wliczajac w to solo glowne. Wyzwanie polegalo tez na uzyciu presetow z EzMixa ale tylko z pakietu podstawowego, czyli bez ruszania moich wszystkich zakupionych bibliotek dodatkowych. Sluchajcie zatem!!! 

Ten post był edytowany przez greg87 dnia: 8.03.2018 - 18:08

#2 mitol

• mitol
    Stary wyjadacz
  • z:Mielca

Napisany 9.03.2018 - 06:28

Nagrywasz na wyscigi? W kazdym razie bardzo dobrze ci wychodzi. Numer mi nie lezy ale brzmi bardzo dobrze. Troche jak filmu dla nastolatków.

#3 greg87

• greg87
    Gaduła

Napisany 10.03.2018 - 20:16

Na wyscigi nie, ale za kazdym razem mam w naturze konczyc utwor szybko. Uczy mnie to obycia z teoriami kompozycji, uczy plynnej i szybkiej obslugi DAW i naprawde bardzo poszerza horyzonty. Kiedys cierpialem na muzyczna prokrastynacje... robilem wiele rzeczy zeby nie skonczyc utworu.. a to pozniej, to jeszcze nie ten czas, to na inny album, to musze brzmienie zmienic... i w ten sposob mialem setki plikow i folderow z zaczetymi utworami, do ktorych nie wrocilem i pewnie nigdy nie wroce. Tylko w taki sposob moge stac sie lepszy... gdy slucham czegos co skonczylem. Wtedy analizuje bledy i jade dalej :) 

#4 Sarmata

• Sarmata
    Weteran
  • z:Wychowanek Forum

Napisany 11.03.2018 - 00:10

Pewnie byś wygrał tym utworem, tegoroczne krajowe eliminacje do Eurowizji.

"Czy jest jeszcze na świecie honor i rozsądek? Czy już zostały na nim tylko skurwysyństwo i pogarda?"

#5 greg87

• greg87
    Gaduła

Napisany 11.03.2018 - 18:32

Zapewne... :) Czy sarkazm czy nie, w utworze tym nie chodzilo o zrobienie czegos dobrego... chodzilo o bycie uniwersalnym i sprawdzenie czy bylbym w stanie zrobic muzyke pod wokal w okolo godzine :) Plan uwazam za wykonany

#6 Vladi

• Vladi
    5000+

Napisany 12.03.2018 - 19:31

.... Numer mi nie lezy ale brzmi bardzo dobrze. Troche jak filmu dla nastolatków.

podpiszę się pod tym. Ciężko coś więcej powiedzie poza tym że na pewno jesteś sprawnym muzykiem.  

"Use the Fork, Luke..."
http://soundcloud.com/vlodi

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników