Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mam pomysła na Telecastra

• Zaloguj się
45 odpowiedzi na ten temat

#1 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 15:07

Już od dłuższego czasu mi chodzi po głowie. Chcę mieć tylko 2 gitary. Gibson zostaje, a z dwóch Epi   którą zostawić nie mogę wybrać, no nie da rady. Obie są naprawdę fajne, każda ma swoje za i przeciw.  Losować też nie chcę. Więc upłynnię obie, mimo, że miały być na dożywocie, i zamówię sobie Tele, jeśli tylko potwierdzi się informacja co do kosztów.  .

Liczę na wszelkie sugestie, podpowiedzi, opinie, może zmienię plany, dodam coś innego itp. A może odwiedziecie mnie od tego szalonego pomysłu?

Wstęp i pierwsza sprawa: Ma to być Tele Thinline, ze skrzypcowym "f", z grubym gryfem jak Gibson 50's, palisandrem i menzurą gibsonowską- 24,75. Od tego zaczynam. Są ludzie, co na takich grają, np. Bill Frisell. Co Wy na to?

#2 rocken

• rocken
    Wirtuoz klawiatury
  • z:W-wa

Napisany 20.02.2018 - 15:21

Technicznie nie doradzę. Ale mój ulubiony gitarzysta z Thinline to Tab Benoit. On używa jakiegoś staruszka z '71.

Tak to wygląda i gra u niego:

Ten post był edytowany przez rocken dnia: 20.02.2018 - 15:22

• sever lubi to
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis

#3 Intoxicated

• Intoxicated
    Stary wyjadacz
  • z:Olszewo-Borki

Napisany 20.02.2018 - 16:02

G&L

http://glguitars.com...-semi-hollow-2/

Skala nie ta ale jakby co to jest to alternatywa.

·  CONSTRUCTION: bolt-on

·  SCALE: 25 1/2"

·  PICKUPS: Paul Gagon-designed AS4255C alnico neck humbucker, Leo Fender†-designed G&L MFD™ single coil bridge pickup made in Fullerton, California

·  BODY WOOD: semi-hollow Swamp Ash with twin voice chambers and f-hole

·  NECK WOOD: Hard-Rock Maple with Maple or Rosewood fingerboard

·  NECK WIDTH AT NUT: 1 5/8"

·  NECK RADIUS: 9"

·  NECK PROFILE: medium C

·  FRETS: 22 medium jumbo, nickel

·  TUNING KEYS: 18:1 ratio, sealed-back

·  BRIDGE: traditional boxed-steel bridge with individual brass saddles

Zdjencie poglondowe:

360132.jpg

https://www.thomann....u_b_stock_2.htm tutaj b stock, nie wiem w jakie koszty celujesz. Najtańsze wersje są Made in Indonesia. Standard american to jest koszt rzędu 8k, na giełdzie forumowej jest używany amerykaniec ale na singlach, za 4k+. Nie mój (a szkoda). 

Inspirujący cytat

#4 Myxu

• Myxu
  • z:Warszawa

Napisany 20.02.2018 - 16:50

@up skala nie ta :)
Sever, z tą kombinacją tele thinline + skala gibsonowska to chyba tylko jakiś lutnik... z Fendera tylko Jim Adkins jest w tym stylu ale to 2*p90 - wiem ze lubisz, ale ze pytasz o tele to zakładam ze masz na myśli klasyczny układ pipaków.
No talent, no musical ability... No musical training required...

#5 Intoxicated

• Intoxicated
    Stary wyjadacz

Napisany 20.02.2018 - 16:53

@ up up

nom żem był napisał że nie ta :D

Choruje na G&L i przeglądam więc tylko tyle ze stockowych jestem w stanie zasugerować, Jerry Cantrell gra na ich instrumentach i sobie chwali więc może nie takie złe. A skala 24 i 3/4 w tele to lutnik jak nic, ew. Warmoth.

• sever lubi to

Inspirujący cytat

#6 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 16:58

Tab Benoit- znam i bardzo lubię :)

GiL - skala, radius też nie ten, ma być 12". I taf-ka taka mała, brzydko to wygląda. I kasa nie ta.

Tak Myxu- to ma być właśnie lutnik! Wyrobię się pewnie w nieco większej kwocie niż indonezyjskie GiL albo Fender Adkins.Chcę tym razem wesprzeć rodzimy biznes :)

A pikapy maja być wg mego planu: gryf- P90, most- Humb w rozmiarze singla.

Dzięki za odpowiedzi, proszę o kolejne opinie i sugestie.Zawsze może się coś z tego urodzić ;)

#7 yogge

• yogge
    Weteran

Napisany 20.02.2018 - 17:08

U kogo masz w planach to strugać?

#8 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 17:46

Na razie niech to pozostanie tajemnicą :)   Pewną inspiracją był Twój PRS Vela ;)

#9 Sol

• Sol
    Magister kanapy, w trakcie doktoratu
  • z:Wwa

Napisany 20.02.2018 - 17:48

Pff, nie prościej od razu napisać że u Dżona Szura? :)

I’m practically afraid of my amp it’s so fucking loud - Vinnie Stigma

#10 Myxu

• Myxu

Napisany 20.02.2018 - 18:36

Ufnal/Nexus? :)
No talent, no musical ability... No musical training required...

#11 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 18:45

Jak już podejmę ostateczną decyzję, to Wam powiem. Gdyby to nie miło być Thinline, to kupił bym gryf i zrobił z braciakiem.

#12 rockfun

• rockfun
    Gawędziarz
  • z:bloku obok

Napisany 20.02.2018 - 20:20

Zrób se coś w stylu Fano http://allegro.pl/fa...6973487869.html

Albo takiego Edwardsa

http://allegro.pl/ed...7133785139.html

Kiedyś też walała się po Allegro taka jakaś amerykańska lutnicza gitara z body LP (semi) i Telesiowym gryfem. Taka bordowa dość ciekawa była.

Are You ready for a good time?

#13 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 21:25

Akurat te bastardy Tele z LP są ohydne. Lubie pewne odejścia od kanonu, ale nie aż takie.

Nikt nie krytykuje menzury. Dobry pomysł?

https://zapodaj.net/...2b7aca.jpg.html

Tak miało by to wyglądać, tylko z czarna płytką, P90 i hb single size pod mostem, palisandrem. To japońska dawna limitowana edycja. To połączenie tradycyjnego tele z thinline mi leży, bo typowe fenderowskie thinline  zupełnie nie

#14 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 20.02.2018 - 21:50

Koncepcja w pytę :) A ten Telesiak z linka zajefajny.
Co do propozycji różnych i szczegółów: jakieś pół roku temu zmajstrowałem sobie takie Fano z olchowym korpusem, mahoniową szyjką 24 3/4" i 2xP90 - gdyby nie fakt, że szyja niekoniecznie mi leżała, to bym ją nadal miał, bo brzmiała świetnie i krótka skala była w sam raz. Teraz oprócz wspomnianego Telesfora G&L mam jeszcze jednego Tele ale właśnie z humbem pod mostem (Duncan Pearly Gates) i o ile sam w sobie jest doskonały, to jednak nie ma w tym charakteru Tele. P90 pod gryfem - mega, ale humb pod mostem gubi ten charakterystyczny sound. No chyba, że dobierzesz coś co jednak będzie brzmiało jak singiel. Jeśli szukasz po prostu czegoś z większym sygnałem, to szczerze polecam VTone Alnico Hot - brzmi naprawdę mega telesiowato a sygnał na poziomie PAFa. I do tego mikrocena :)
Tak czy siak, pomysł zacny i trzymam kciuki za powodzenie.
  • sever lubi to

#15 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.02.2018 - 22:01

No właśnie, fajna propozycja. Dla mnie typowy singiel jest za cienki, i pod mostem i pod gryfem. Humb z kolei za gruby. Dlatego uwielbiam P90. Ale mam już Giba na P90, więc druga gitara musi być trochę inna. Miałem szukać drugiego, podobnego Giba, miałem już nawet na oku, ale w sumie chyba lepiej mieć drugą gitarę nieco inną. Inne materiały, gryf klonowy, struny przez korpus. No i wygląd, który mnie rajcuje.

#16 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 20.02.2018 - 22:09

Trudno się nie zgodzić. Mimo wszystko jednak singiel bridge'owy Tele, nie brzmi tak cienko jak w Stracie. Tu i konstrukcja przetwornika (szersza cewka), bass plate + konstrukcja mostu powodują, że brzmi to potężnie choć z twangiem którego nie uświadczysz w humbie. Genialne są tu właśnie pickupy MFD w G&Lu, bo idą w kierunku soundu charakterystycznego dla P90 zachowując wszystko co w Tele cenne i pożądane.
  • sever lubi to

#17 TTU

• TTU
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 21.02.2018 - 01:57

Trochę dziwi mnie, że dwie gitary "na dożywocie" chcesz wymienić na jakiś eksperyment, tele-mutanta i prawdopodobnie jeszcze do tego interesu dopłacić. bo za używane Epiphone'y dużo nie dostaniesz. A jeżeli eksperyment nie wypali i zmienisz koncepcję, to pieniędzy wyłożonych na taką lutniczą gitarę już nie odzyskasz, tym bardziej tych Epiphonów.

Zamiast 2 gitar lepiej mieć 4, a dopiero potem dokonać selekcji i znowu mieć 3 (Boh Trojcu ljubit).

• sever lubi to

#18 sebjus

• sebjus
    Najlepsza Gitara 2016 roku

Napisany 21.02.2018 - 06:20

JJhop ma świetną metę na teleś-prodakszyn. Miałem w rękach i widziałem, świetnie wykonane instrumenty, a jedna "z" taka blondyneczka, piękna sztuka. Pomysł na "swojego" telesia, jest super.  No i w pełni zgadzam się z ostatnim zdaniem TTU. 

• sever lubi to

#19 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 08:49

@TTU- masz rację, też mam takie wątpliwości, taka gitara to jednak strzał w ciemno. No nie ograsz przed zakupem ;)

Ja nie jestem typem kolekcjonera, posiadanie wielu leżących instrumentów mnie wręcz denerwuje. A te Epi to podrasowane gitary, jedna przez Góralskiego- wstawił tam P90 Merlina (DOT). Druga to unikat z limitowanej serii Epi, z pipakami Gibsona. Nie do kupienia. Wystawię je, ale nie za grosze, pewnie długo poleżą, będę miał czas się rozmyślić.

@sebjus- właśnie o tym myślę. Z tego co zasłyszałem, nie jest to jakoś masakrycznie drogo. Jak się potwierdzi to zamawiam. Hardwar kupuje sam, część już mam.

• jjhop lubi to

#20 Nimfoman

• Nimfoman
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 09:10

U kogo masz w planach to strugać?

Na razie niech to pozostanie tajemnicą :)   Pewną inspiracją był Twój PRS Vela ;)

Lulu lubi robić telecastery. Nawet mu to wychodzi. Mnie osobiście nie podchodzą, bo wolę jak najbardziej zbliżone do oryginału, a on trochę szaleje. Tobie może się spodobać.

• sever lubi to

#21 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 10:31

Tak, Lulu zrobi tym chętniej im dziwniej będzie. On wręcz Ci podpowie co i jak i wymyśli to czego nie będzie się chciało wymyślać bardziej klasycznym lutnikom.

Co do propozycji różnych i szczegółów: jakieś pół roku temu zmajstrowałem sobie takie Fano z olchowym korpusem, mahoniową szyjką 24 3/4" i 2xP90 -

Daj koniecznie foty - ciekawi jezdeśmy bardzo!

#22 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 21.02.2018 - 11:06

Co do propozycji różnych i szczegółów: jakieś pół roku temu zmajstrowałem sobie takie Fano z olchowym korpusem, mahoniową szyjką 24 3/4" i 2xP90 -

#23 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 11:15

https://zapodaj.net/...2b7aca.jpg.html

Tak miało by to wyglądać, tylko z czarna płytką, P90 i hb single size pod mostem, palisandrem. To japońska dawna limitowana edycja. To połączenie tradycyjnego tele z thinline mi leży, bo typowe fenderowskie thinline  zupełnie nie

Całkiem niezłe, ale ten klasyczy humb w Tele się nie do końca sprawdza. Żeby zachować charakter Tele, należałoby użyć WRH, co szczerze rekomendowałbym Tobie. Zamiast P-90. Osiągniesz podobny efekt a przy tym brak bruma (no chyba że użyjesz P-90 Kinman). Oczywiście, będzie trudniej i drożej. Ale nie bądźmy małostkowi i skąpi :D

No właśnie, fajna propozycja. Dla mnie typowy singiel jest za cienki, i pod mostem i pod gryfem.

To bardzo zależy od gitary. Ja mam takie experymentalne tele od Lulu gdzie bardzo długo nie mogłem dobrać pipaka pod gryf. Ciągle coś mi nie pasowało, przerobiłem i minihumbucker, i firebucker i p-90 i inne różne. Aż w końcu włożyłem tam w akcie desperacji TwanKinga (zainspirowany Kotzenem) i okazało się to strzałem w dziesionę. Gitara ryknęła tłustym i sprężystym basem oraz dzwięcznym i lejącym górem. Byłem w szoku że coś takiego udało się uzyskać. Jest to TwanKing w złotej puszcze (nie sądzę żeby to miało jakieś znaczenie ale wuj wie?)

• sever lubi to

#24 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 21.02.2018 - 11:16

Dałbym ale komp służbowy (blokada na np. ImageShacka) + mój analfabetyzm informatyczny powodują, że doopa zbita.

Jeśli mogę to jakoś obejść, to dawajta porady ;)

#25 Intoxicated

• Intoxicated
    Stary wyjadacz

Napisany 21.02.2018 - 11:28

@ up

kopiuj grafike - prawy - wklej?

mnie zadziałało na zdjęcie z neta.

Ten post był edytowany przez Intoxicated dnia: 21.02.2018 - 11:30

Inspirujący cytat

#26 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 11:41

Albo do galerii użytkownika

#27 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 21.02.2018 - 11:42

@ up

Ale rozumiem, że kopiowałeś link do zdjęcia, tak? Bo samej foty (z dysku) wkleić tu nie można.

Dobra, później ogarnę to w chacie może, a na razie @sever, sorry, bałagan Ci tu robię ;)

EDIT: Julian, dzięki. Wrzuciłem do galerii - czeka na zatwierdzenie.

EDIT II: Voila :) http://forum-gitara....70916-131018-1/

Ten post był edytowany przez Charvee dnia: 21.02.2018 - 15:30

#28 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 21.02.2018 - 17:57

No ten akurat bardzo pozytywnie się prezentuje. 

Dzięki za wszelkie sugestie. W sumie z pipakami to jest niewiadoma jak w takim wiośle zagrają. Pod gryf wrzucę na początek to co znam, lubię i mam sprawdzone, czyli P90. Pod mostem też miał taki być, ale jednak zrezygnowałem, chcę, żeby ta druga gitara była trochę inna od Gibsona, i zachowała więcej z telecastera- czyli klasyczny mostek. Wsadzę tam może Choppera, może SD Little 59. Jak bym chciał mocniej zagrać. Pipaki zawsze można wymienić.

A co myślicie o hardwar? Ja mam zdanie, że przy tego typu moście to zupełnie nie ma znaczenia, czy ta blacha jest za 400, czy za 150 zł. Klucze też tanie mam zamiar kupić- np. używane od Fendera Std po 100-150 chodzą. W tej samej cenie są nowe Klusony tego typu. Nikiel czy chrom? W sunie braciak ma mostek Fendera, tylko   bez śrubek i siodełek. Da się kupić same śrubki i siodełka po 2 struny, mosiężne?

Co do potencjometrów to zupełnie nie mam pojęcia, jakie tu by mogły pasować. Czy liniowe, czy logarytmiczne, 500k, 300k, 250k? Co radzicie?

Ten post był edytowany przez sever dnia: 21.02.2018 - 17:59

#29 Charvee

• Charvee
    Gaduła

Napisany 21.02.2018 - 21:39

Sama podstawa mostu faktycznie nie ma znaczenia - może być nawet most za 5 dych. Siodełka już jednak mają wpływ na sound - materiał przede wszystkim. Różnice pomiędzy poszczególnymi firmami sprowadzają się tak naprawdę do możliwości regulacji no i do... ceny ;) Ja miałem mosiężne kompensowane siodełka Wilkinsona i stroiło to bardzo fajnie (menzura niemalże w punkt na Elixirach 10-52) ale wkurwiający był brak nacięć na struny na siodełkach - E1 przy mocnych bendach lubiła się na nim przesuwać. No ale wystarczy je naciąć i po temacie. W Guitar Project trochę ich jest: https://guitarprojec...tki-czesci.html

Ważne tylko, żebyś miał odpowiednią płytę do mostu - te typu modern w większości przypadków są przystosowane tylko do 6 siodełek. Klucze Fender, Schaller, Gotoh, Kluson czy Duesenberg (te mają fajny patent z naciętym kołkiem i dziurką do końcówki struny jak w modelach vintage) - używki spokojnie dostaniesz za 100-120/150 zł. Pickup jeśli chcesz humba z lekkim charakterem singla, to chyba faktycznie Chopper będzie najbliżej. Choć moim zdaniem będzie brakować tego singlowego dołu charakterystycznego dla singla w Tele. Potki jak wszędzie pcham audio, bo lubię ten efekt czyszczenia na drivie przy skręcaniu volume - logarytmiczny na moje ucho aż tak dobrze tego nie robi. Polecam też treble bleed a co do wartości potka, to też na ucho - przy dwóch typach pickupów to niestety może być nieco kompromisowe rozwiązanie - 500k dla humba ok ale singiel może żyletą walić, a z kolei 250k singla wygładzi ale humba zmuli. 300k dla P90 spoko ale na humba nadal może być za mało. Jakkolwiek wpływ na to ma tak wiele czynników, że można spokojnie wymieniać poty do uzyskania zadowalającego rezultatu, bo to w sumie najtańsze elementy. Jest jeszcze inna opcja - mam tak w jednym Telesiaku - czyli rezygnacja z tone a za to 2 volumy o różnych wartościach. 

• sever and dirtystrat lubi to

#30 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 22.02.2018 - 10:46

A co myślicie o hardwar? Ja mam zdanie, że przy tego typu moście to zupełnie nie ma znaczenia, czy ta blacha jest za 400, czy za 150 zł.

Cena może i nie ma znaczenia ale grubość już tak. Inaczej zabrzmi popielniczka z pierdziblaszki a inaczej porządny odlew gotoha, który szczerze polecam. Oczywiście z 6 siodełkami.

Co do pipaków, to L'59 jest super, a po rozłączeniu też brzmi fajnie i bardzo telecasterowo. Ale jak chcesz mieć mięsny młotek z charakterystycznym zgrzytem tele to popróbuj DS QP. Ja go mam w jednym tele i zaprawdę zacne to jest, powiadam Wam. A jeden znajomek miał w tele taki egzotyk, Joe Barden, i to też była extraklasa.

• sever lubi to

#31 Intoxicated

• Intoxicated
    Stary wyjadacz

Napisany 22.02.2018 - 12:27

@ up

Ale rozumiem, że kopiowałeś link do zdjęcia, tak? Bo samej foty (z dysku) wkleić tu nie można.

Dobra, później ogarnę to w chacie może, a na razie @sever, sorry, bałagan Ci tu robię ;)

EDIT: Julian, dzięki. Wrzuciłem do galerii - czeka na zatwierdzenie.

EDIT II: Voila :) http://forum-gitara....70916-131018-1/

Prawilnej foty nie wklei, ale te zdj wyżej brutalnie prawym przyciskiem i kopij-wklej i weszło. Jakby zhiperlinkowane, nie znam sie na magice IT.

Inspirujący cytat

#32 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 22.02.2018 - 17:21

Dzięki chłopaki za cenne wskazówki. Mam Dota z P90, i tam są chyba poty 500k, i jakoś górą nie wali. Ale w sumie to jest też opcja, że poprzedni właściciel oprócz pikapów wymienił poty. Nie chce mi się tego wyciągać przez "f" ki i sprawdzać.

A progi o wysokości 1,4 mm to już jumbo, czy medium jumbo? Mam takie, Sintoms extra hard, i mógłbym je wykorzystać.

#33 rockfun

• rockfun
    Gawędziarz
  • z:bloku obok

Napisany 28.02.2018 - 12:17

O pojawiła się ta gitara o której pisałem

http://allegro.pl/re...5.html#thumb/10

w sumie nic się nie zgadza bo menzura fenderowska a body LP czyli odwrotnie :D no ale... w sumie dość ciekawa. ;)

Are You ready for a good time?

#34 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 28.02.2018 - 13:38

No zupełnie nic się nie zgadza. Napisałem do potencjalnego wykonawcy, ale od 2 dni się nie odzywa. 

Co lepiej zamówić- nikiel czy chrom?

Pod most chyba wezmę DiMarzio Hot Area DP 421 T. Pod gryf P90 już przesądzone. Jak mi lutnik odpowie to szukam reszty osprzętu. Muszę się tak jakoś wyrobić, żeby mi stykło kasy ze sprzedaży dwóch Epifołnów na tego telecastera. 

Ten post był edytowany przez sever dnia: 28.02.2018 - 13:40

#35 Król Julian

• Król Julian
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 28.02.2018 - 13:41

Chrom chrom. Po pierwsze dlatego że rymuje się z "chrum chrum" czyli odgłosem prosiaka - fajnego zwierzaka, a po drugie dlatego że nikiel uczula niektórych. A chrom chyba nie.

P-90 pewnikiem będę sprzedawał za jakiś czas, gibsona. Jak już Cię najdzie, odezwij się.

#36 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 28.02.2018 - 13:43

Właśnie 2 sztuki  gibolowych mydełek do mnie jedzie ;)

#37 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 25.03.2018 - 07:22

https://www.youtube....h?v=pe1syolG2S0

Właściwie nie wiem, chyba nie tu miałem wrzucić. Podoba Wam się ten DiMarzio hot pod most?

Ten post był edytowany przez sever dnia: 25.03.2018 - 13:56

#38 rollingstone

• rollingstone
    Weteran

Napisany 26.03.2018 - 20:45

Widziałeś
https://m.facebook.c....22&__tn__=EH-R

#39 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 26.03.2018 - 20:56

Nie bangla.

#40 rollingstone

• rollingstone
    Weteran

Napisany 26.03.2018 - 21:05

Nie wiem czemu. Na gitarowych gratach jest tele na P 90

Ten post był edytowany przez rollingstone dnia: 26.03.2018 - 21:07

#41 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 26.03.2018 - 21:09

Dalej błąd wczytywania strony. O o chodzi? Kijowy pikap?

#42 wielkiblues

• wielkiblues
    Weteran

Napisany 9.04.2018 - 22:35

Tak, Lulu zrobi tym chętniej im dziwniej będzie. On wręcz Ci podpowie co i jak i wymyśli to czego nie będzie się chciało wymyślać bardziej klasycznym lutnikom.

Ktoz ten Lulu?? Gdzies w sieci mozna posluchac , zobaczyc jego teleszczaki?? 

Moj teleszczak bedzie z vintage tremolo , humbem i bez pickguardu :) kiedys 

#43 sever

• sever
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 4.05.2018 - 13:45

Lulu to chyba Lootnick.

Mój teleś już się robi, w Crow Guitars. Będzie  podobny do tego, też z Crow:

https://zapodaj.net/...3ccc0f.jpg.html

• yazzgot lubi to

#44 rollingstone

• rollingstone
    Weteran