Skocz do zawartości

Zdjęcie

G3/19.03/2018

• Zaloguj się
104 odpowiedzi na ten temat

#101 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 28.03.2018 - 21:51

Co by nie mówić o Satchu to ma on najbardziej piosenkowe i melodyjne utwory. Fakt te sola są powtarzalne, ale taki ma styl.
Mam do dziś wielki sentyment do Joe. Pamietam jaki szok przeżyłem słuchając Extremiste. Robiłem chyba cala plyte ze sluchu, :)
Ostatnia płytą jest mega słaba, ale i tak kupiłem CD :) mam w sumie wszystkie jego albumy.
A ten Kieliszek no cóż wiedział na co idzie. Mógł iść przecież na koncert punkowy. Miałby po 3 akordy na utwór. Co za debil

#102 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 28.03.2018 - 22:02

extremist satcha to chyba razem z passion&warfare vaia najlepsze płyty instrumentalne/gitarowe jak dla mnie. ale rozumiem billa, ja też nie moge zbytnio katować sie takim graniem bo wole całą kapele z wokalem i "normalnymi" utworami, riffami. no ale wiedział na co idzie a może liczył, że go weźmie a wyszło inaczej ;( jakby nie było mastodon to dla mnie świetna kapelka. mają chłopaki łeb.

#103 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 28.03.2018 - 22:15

ja sie nie moge przekonac do mastodona, wiem, ze maja warsztat, pomysly, ale jakos obok mnie te ich wypusty. jak se przypomne wokal hindsa z pierwszych plyt, to odechciewa mi sie do czegokolwiek od nich wracac :P

TREAT PLAYING LIKE IT'S A DISTRACTION FROM YOUR DAY JOB.

#104 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 28.03.2018 - 22:16

Ja też raz na jakiś czas Satcha poslucham, ale prędzej moja żona odpali Joe niż ja :) Extremist, Surfing.., Crystal Planet, Engines.. troche tego było.
Z Vaia to tylko Sex&Religion i Fire Garden.
Reszta jakoś nie bardzo dla mnie.
Za jedno jestem wdzięczny Satrianiemu. Pokazał mi jak robić instrumentalna muzę. Melodyjną, uporządkowaną, ładną.
Dziś stosuje te założenia ale bardziej w stylistyce blues.
Co do Mamuta czy jak mu tam to strasznie dziwnie grają :) nawet nie wiem czy to fajne :D

Ten post był edytowany przez yazzgot dnia: 28.03.2018 - 22:18

#105 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 28.03.2018 - 22:22

dla mnie to nic dziwnego takie granie. bardzo mi sie podoba. chyba od małolata jestem po prostu przyzwyczajony do tego, że często dla innych coś było dziwne a dla mnie to normalka. nawet dzisiaj jak jakieś kawałki sie tworzy to nie raz słysze po co jakieś dziwne dźwięki, zmiany itd. :D anyway, dla mnie najlepsza vaia to sex&religion ale tam są "normalne" numery, riffy, wokal.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników