Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestrator cyfrowy audio na karty SD

• Zaloguj się
6 odpowiedzi na ten temat

#1 ejay

• ejay
    Weteran
  • z:starego pigmeja

Napisany 5.12.2017 - 18:15

Czy można kupić za rozsądne pieniądze taki rejestratorek żeby nagrywał on sygnał audio ze złącza line in bądź xlr na plik wav bądź mp3. Tak do 300 zł. Czy te wszystkie zabawki w stylu focusrite scarletty itp. itd. nie mają opóźnień po usb ? Grzebię i grzebię w necie na ten temat i piszą ludzie tu nie ma sterów tu żle chodzą itp itd. :huh:

chciałbym dużo ale mnie nie stać

#2 ejay

• ejay
    Weteran

Napisany 5.12.2017 - 19:07

https://guitarcenter...ry-inne/zoom-h5

cena 1199 zabija

#3 tomo34

• tomo34
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Polska

Napisany 5.12.2017 - 20:17

Taki rejestrator jak przedstawiłeś to jest raczej do zastosować reporterskich, więc cena jest spora.

Napisz co dokładnie chciałbyś uzyskać takim rejestratorem, jak go chcesz wykorzystać. Bo może inne rozwiązanie okaże się lepsze.

#4 ejay

• ejay
    Weteran

Napisany 5.12.2017 - 21:48

Mam dość starego kompa z system xp. Wszystkie te nowinki scarletty focusrity biasy wymagają win 7 bądź 10 żeby sterowniki się zainstalowały. Ja chciałbym tylko nagrać sygnał z lini bądź xlr bez pomocy kompa. Bo jak nagrywam w reaperze czysty sygnał z gitary to jest opóźnienie. Muszę wyłączać odsłuch i nagrywać. Da się ale już sam nie wiem. Po drugie próbowałem nakładać te wszystkie vst amp i inne i mi nie pasi z nich dźwięk kaczka sztuczna brak feelingu. Wiem że nigdy programowo nie osiągnę takich efektów jakie bym chciał. Nasłuchałem się na youtubie tych próbek i zawsze ciągnie żeby nagrywać lepsze audio tzn. lepszej jakości. Jakbym miał system operacyjny win7 to może bym ruszył do przodu z tymi różnymi programami typu BIAS. Wiadomo każdy chce się bawić tak jak potrafi. Jest też inna droga kupić mikser i podpiąć ze wzmaka sygnał xlr a później line out do kompa i nagrywać w starym dobrym Steinbergu wavlabie. Nagrywam nim np na kompie sygnał what you hear i mogę nagrywać z youtuba.

#5 grzesiekgregory

• grzesiekgregory
    Gaduła
  • z:Dublin

Napisany 5.12.2017 - 21:57

Obadaj boss micro br-80.   Bardzo zgrabna i funkcjonalna nagrywareczka, z wbudowanymi efektami, SDkarta. Wpinasz kabel, nagrywasz i zapisujesz w formacie o jaki sie Tobie rozchodzi. Cena troche wyzsza, chociaz nigdy nie zagladalem, po ile mozna znalezc uzywane  :)

• Mooomin lubi to

#6 ejay

• ejay
    Weteran

Napisany 6.12.2017 - 13:26

trafiłeś w punkt dobra rzecz i stery nawet pod xp. 

#7 grzesiekgregory

• grzesiekgregory
    Gaduła
  • z:Dublin

Napisany 6.12.2017 - 17:26

Kupilem tego micro ze dwa lata temu i jednym ruchem odcialem sie, od tych wszystkich problemow z interfejsami, pluginami, dawami, latencjami  i komputerami ogolnie...

Kawalek mozna nagrac w przeciagu doslownie paru minut i juz mozna go sobie na telefon zaladowac. Dla mnie bomba  :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników