Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tańsza alternatywa dla NI Battery 4?

• Zaloguj się
Brak odpowiedzi

#1 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło
  • z:Głogowa

Napisany 22.11.2017 - 09:27

Rozglądam się za samplerem perkusyjnym w stylu Battery 4, gdzie da się wrzucać na jeden slot bębnowy nieograniczoną ilość sampli, które będą się załączać w zależności od velocity. Przykładowo mam 20 razy różnie uderzony ten sam werbel i teraz w zależności od Velocity na MIDI będzie załączał się inny co da wrażenie żywszej perki. Nie chcę się bawić w żadne EZ drummery i tym podobne, tylko mieć pełną swobodę komponowania zestawów. Bawiłem się darmowym LTDSoftdrumem, ale tam da się tylko wrzucić max 4 różne przedziały velocity tego samego bębna. Jest jeszcze jeden warunek. Musi mieć możliwość wysyłki każdej części zestawu na osobne ścieżki. 

Battery kiedyś mi najbardziej podpasiło, bo dało się tam wszystko, chodziło przyjaźnie i nie muliło, ale te 99E nawet w promocji trochę mnie odstrasza. Może jest coś tańszego i równie przyjaznego? Black friday się zbliża. ;)

E: Znalazłem jeszcze taki darmowy vst jak Shortcircuit 2. Jeśli będzie się dało do woli wrzucać na jeden kanał sampli w wav z dowolnym zakresem velocity, robić wysyłki/odbiory i nie będzie krzaczyło to styknie. :)

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 22.11.2017 - 10:53

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników