Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hub usb laptop

• Zaloguj się
Brak odpowiedzi

#1 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło
  • z:Głogowa

Napisany 17.11.2017 - 09:19

W laptopie Lenovo na Win 10 mam dwa wejścia USB 2.0 i jedno 3.0. Stąd chciałem zwiększyć ilość wejść 2.0 zewnętrznym hubem. Dołożyłem sobie najpierw jakiś stary hub x4 bez zasilania i był problem, zmieniłem go na droższy x7 wejść innej firmy z zasilaniem i jest ten sam problem. Mianowicie gdy podłączam pod huba jedno urządzenie jest ok. Kiedy dołożę drugie, to wtedy jedno z tych dwóch urządzeń się wyłącza i działa tylko jedno. Na każdym z dwóch wejść lapka jest to samo. Próbowałem wszelkich konfiguracji jednego sprzętu z drugim, np. jest w hubie klawiatura, dokładam do huba mysz i wtedy działa mysz, ale mija może z 10s i nie działa klawiatura, jest w hubie interface, dorzucam klawiaturę midi i to samo, jedno się wyłączy. W Menedżerze urządzeń wtedy przy tym urządzeniu pojawia się wykrzyknik. Zrobiłem tak jak radzą w internetach, powyłączałem wszędzie opcje oszczędzania energii na portach usb, wyrzucałem wszystkie stery związane z usb, na nowo się instalowały, ale problem jest ten sam. Tak jakby system komunikował - masz dwa wejścia to masz dwa wejścia i spadówa.

Czy da się ustawić to tak żeby działało? 

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 17.11.2017 - 09:47

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników