Skocz do zawartości

Zdjęcie

takie tam pitu pitu

• Zaloguj się
15 odpowiedzi na ten temat

#1 azzaron

• azzaron
    Świeżak

Napisany 22.10.2017 - 21:58

https://www.youtube....h?v=bwMhAruWuRY

klip promujący naszą płytę.

#2 Rafi24

• Rafi24
    Zbanowany

Napisany 21.11.2017 - 22:49

Nikt nie skomentował.... swietny klip.

#3 scypio

• scypio
    Last Action Hero
  • z:Poznań

Napisany 22.11.2017 - 00:04

klip faktycznie fajny, ale dwa posty budzą podejrzenia że to raczej celem promocji jest tutaj wrzucone... życie :)

Mam za dużo gitar a chciałbym jeszcze parę || tu gram: Paradox Harvest FB

#4 azzaron

• azzaron
    Świeżak

Napisany 10.12.2017 - 19:52

klip faktycznie fajny, ale dwa posty budzą podejrzenia że to raczej celem promocji jest tutaj wrzucone... życie :)

promocja promocją ale komentarzy typu do du... czy super też nas interesują. krytyka byle konstruktywna jest ważna i o to nam tez chodzi.

#5 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 10.12.2017 - 20:18

Poczatek zsamplowany z Pink Floydow?

#6 xnme

• xnme
    Stary wyjadacz

Napisany 11.12.2017 - 09:04

"twórczość użytkowników" to chyba raczej celem promocji...

spoko numer

Music is The Gate!

#7 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 11.12.2017 - 10:36

No i fajnie - wszystko się zgadza - zagrane, sfilmowane, jest spoko, samoloty te sprawy - luta!

Muza elegancka...

Ja mam tylko jeden problem z tym ...

jedna sprawa mi się nie zgadza.

A jest to prozaiczna rzecz ,

a mianowicie 

kalendarz ;-) ale jak ktoś lubi to czemu nie.

PS.

Chcę to co dostaje perkusista. Mega chill...

Pozdr. i sukcesów !

"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#8 Paul_Black

• Paul_Black
    Weteran

Napisany 11.12.2017 - 14:42

Fajne!

Oprocz bebnow z taniego plastiku. ;)

#9 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 11.12.2017 - 14:48

Dobra - a teraz na powaszkę - najwyżej się chłopaki obrażą ...

Strasznie słychać i widać europę wschodnią.....

A można już zrobić żeby tak nie było...

Pozdr.

"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#10 SlawB

• SlawB
    Stary wyjadacz

Napisany 12.12.2017 - 11:07

a mi się podoba - jest moc :)

#11 werman

• werman
    Weteran
  • z:Będzin

Napisany 14.12.2017 - 20:36

Wieki mnie tu nie było więc dodam tylko od siebie że mam w tym kawałku swój udział :P Sa tu również moje gitary i moje solo :D Jestem użytkownikiem który ma więcej niz 3 posty   :P

Ten post był edytowany przez werman dnia: 14.12.2017 - 20:38

• scypio lubi to

Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imion miłych ludowi lud pozapomina.Wszystko przejdzie po huku, po szumie, po trudzie. Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

#12 azzaron

• azzaron
    Świeżak

Napisany 20.12.2017 - 13:07

@werman

no w końcu się odezwałeś :) :)

sorry ale ja nie wiem dlaczego wyskakuje mi tylko 3 posty ?? byłem pewien że kilka razy już tu pisałem nawet wstawiałem swoje koślawe gitarowe dźwięki. poza tym to przez to forum poznałem właśnie wermana :) :)

no właśnie. linia drugiej gitary i solo to dzieło Bartka dla forumowiczów znanego jako werman. Bartek opuścił skład ale jeszcze nagrał z nami część materiału. to że jego fejsa nie ma na video bierze się z faktu że został on nakręcony w połowie września gdy miejsce Bartka okupował już Rafał :)

Bartek będzie się mógł pewnie niedługo pochwalić innymi numerami z tej płyty a solówki w niektórych kawałkach naprawdę ma mocne. on tego nie powie przez skromność ale mi wolno go chwalić.

co do wschodniości brzmienia to nie wiem z czego ono wynika może z tego że nagrywaliśmy w Polsce? może gdyby to było studio wyczesane w kosmos, sound byłby inny, nie wiem ale mamy co mamy a nie każdego stać na pierwszoligowego realizatora. chociaż uważam że nasz też wykonał kawał dobrej roboty.

co do garów (chociaż to forum gitarowe) to przyznam że nie rozumiem tej uwagi o plastiku :( może chodzi ci o werbel ?? no ja tak po prostu mam że werbel stroję dość wysoko bo nie lubię jak brzmi podobnie to tomów. po prostu ma być werbel a nie floor tom ze sprężynami :) to nie death ani doom metal :)

ale krytykę biorę na klatę i dzięki za opinie.

p.s.

początek ? chodzi o ten z logiem kapeli ?? to nie nie z Pink Floyd. nasz gitarzysta i wokalista w jednym, robi wszystkie sample i intra sam. lubi się w tym grzebać :)

• werman lubi to

#13 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 20.12.2017 - 13:18

co do wschodniości brzmienia to nie wiem z czego ono wynika może z tego że nagrywaliśmy w Polsce?

Nie - nie z tego - po prostu jest wschodnioeuropejsko - jak wam to pasuje - spoko - mi nie .... 

Pozdr.

PS.

;-)

To nie brzmienie - to całość jest mocno zakompleksiona "kurtyną" ...

opadła już tak że luz - chyba, że to świadoma stylizacja - to szacun.

Pozdr.

PS2...

Od loga na początku już się zaczyna - Amiga ? Panowie z całym szacunkiem 2017 się kończy ....

No offence.

Ten post był edytowany przez delaa dnia: 20.12.2017 - 13:21

#14 werman

• werman
    Weteran
  • z:Będzin

Napisany 20.12.2017 - 13:20

Wieki mnie tu nie było więc dodam tylko od siebie że mam w tym kawałku swój udział Sa tu również moje gitary i moje solo :D Jestem użytkownikiem który ma więcej niz 3 posty :P

no w końcu się odezwałeś :) :)

No siemanko Adam A bo tak obserwowałem ten temat od czasu do czasu a tu patrzę parę odpowiedzi się pojawiło to i wypadało by się odezwać skoro swoje 5 groszy do tego dołożyłem Mnie osobiście się wszystko podoba

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imion miłych ludowi lud pozapomina.Wszystko przejdzie po huku, po szumie, po trudzie. Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

#15 azzaron

• azzaron
    Świeżak

Napisany 6.02.2018 - 21:13

a może ktoś z okolić Będzina, Czeladzi, Katowic lub miast pobliskich chciał spróbować swoich sił w naszej kapeli ?

niestety następca Bartka złożył broń i zostaliśmy na placu boju bez gitary solowej :(

p.s.

wiem powinno być w ogłoszeniach ale tu jest przynajmniej od razu przykład na co się kandydat pisze :)

ewentualne odpowiedzi na PW.

Ten post był edytowany przez azzaron dnia: 6.02.2018 - 21:25

#16 Thomas von'Zig

• Thomas von'Zig
    Gaduła

Napisany 17.02.2018 - 23:56

Trochę takie "grzeczne" to granie. Niby jest ostro i mocno, ale jakby za mało zwrotów akcji :-) Generalnie granie na plus i podoba mi się, ale pozostaje jakiś niedosyt.

Gram nie dlatego, że umiem - gram bo lubię !!!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników