Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Litza o swoich gitarach u Ksantypa

• Zaloguj się
121 odpowiedzi na ten temat

#1 TTU

• TTU
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 16.10.2017 - 22:47

• Dog, maciurek, zapedced i 2 inni lubią to

#2 rockfun

• rockfun
    Gawędziarz
  • z:bloku obok

Napisany 17.10.2017 - 08:43

Długie to :D oglądałem jakiś tydzień temu o wzmacniaczach na kanale torpedy.

W sumie nie moje klimaty ale Litza to bardzo sympatyczny facet no i sprzęt ma mocno wypasiony.

• zapedced lubi to

Are You ready for a good time?

#3 kilgore.trout

• kilgore.trout
    Gitarzysta z poszetką
  • z:Kraków

Napisany 17.10.2017 - 08:58

Litza sympatyczny gość.

Za to Ksantypa jakoś nie trawię.
  • jjhop lubi to
no pain, no gain

#4 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 17.10.2017 - 08:59

Pomimo upływu sporej ilości wody w Wiśle, Litza zachowuje dziecięcą radość gry z czasów garażowych. To się chwali. Zero pitu, pitu.
Jak działa jamniczek?

#5 xnme

• xnme
    Stary wyjadacz

Napisany 17.10.2017 - 12:16

30:20 James Hetfield Style  ;)

Music is The Gate!

#6 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 17.10.2017 - 17:41

Mnie znów Litza nigdy nie zachwycał. Ta dbałość o brzmienia i instrumenty, a i tak na tym filmiku wszystko brzmi mu tak samo :)
Grał zawsze to co było modne. Jak przyszedł rap-metal i Biohazard to założył Flapjacka, potem skręt z christian rock i ten 2Tm2,3. Jak Sepultura wydala Roots to Acidach tez byla Sepultura. Jak się wyczerpała formuła i zaczęła się jazda na QOTSA to sobie kupił hollow body itd itd. Muzyka też mnie nie zachwycala nigdy. Nie mam nic do niego osobiście i wydaje mi się bardzo fajnym ziomkiem ale nic poza tym ;)
  • bst, Karloff i jjhop lubi to

#7 secondtribe

• secondtribe
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 18.10.2017 - 07:59

Fajny gośc z tego Litzy, graty też super i do tego fajnie połączone.

Ale ten po prawej tylko mu przeszkadza i wchodzi w słowo.

#8 grzech

• grzech
    Weteran
  • z:Białystok

Napisany 18.10.2017 - 08:53

Bez ksantypa to zwykłe FOGi by były sto razy lepsze xD

#9 smerfciamajda

• smerfciamajda
    Wirtuoz klawiatury
  • z:internetu

Napisany 18.10.2017 - 13:08

Litza fajny gość, lubię bardzo go słuchać jak gra i opowiada.

Ale przypomina mi się jak na początku działalności Luxtorpedy zachwycał się nad swoją włoską gitarą ECO i brzmieniem z VOX (AC30?).

Jaki to zajefajny i kompaktowy zestaw, ochy i achy, że ma dożywocie u niego, itp itd. Takie tam pierdoły jak każdy gitarnik...

A tu takie zmiany, proszę...

:)

Mam: gitarę elektryczną podłączoną kablem do małego wzmacniacza cyfrowego. 

Nie mam: umiejętności

#10 Segoy

• Segoy
    Wirtuoz klawiatury
  • z:3city

Napisany 18.10.2017 - 13:17

...ten zachwyt nad Labogą....

serio? to są takie super hiper ampy? czy po prostu klony kultowych konstrukcji Marshalla, Mesy i Friedmana?

Litza - rzeczywiście budzi sympatię chłop. O sprzęcie pewnie można by z nim godzinami....

Gorzej jak by zaczął w te klimaty uderzać: https://www.youtube....h?v=-wEqOxyebeA  :)

Choć pewnie niektórzy właśnie o tym by też mogli godzinami :)

Gitary - kurczę - żadna mnie jakoś nie urzekła z tego jego arsenału. A gdzie Les Paul ja się pytam?! :)

#11 kryho

• kryho
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 15:51

miałem w ręku 2 tysiące gitar i ta z pewnością należy do pierwszej piątki :D

• IrekB lubi to

#12 Sol

• Sol
    Magister kanapy, w trakcie doktoratu
  • z:Wwa

Napisany 18.10.2017 - 15:54

Nik Huber wygląda spoko.  Brzmi ponoć też, aczkolwiek to wolałbym sprawdzić sam.

I’m practically afraid of my amp it’s so fucking loud - Vinnie Stigma

#13 jjhop

• jjhop
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 16:02

...ten zachwyt nad Labogą....

serio? to są takie super hiper ampy? czy po prostu klony kultowych konstrukcji Marshalla, Mesy i Friedmana?

(...)

Gitary - kurczę - żadna mnie jakoś nie urzekła z tego jego arsenału. A gdzie Les Paul ja się pytam?! :)

Coś w tych Labogach jest... nie są to chyba klony (chociaż może są - nie wiem), ale każdy brzmi po swojemu i bardzo... no nie wiem... szlachetnie? :) Ale to samo mogę powiedzieć o MG.

A Les Paule są do dupy :)

• IrekB lubi to
** rozsiewacz półprawd i manipulator a co gorsza korwinista! fuj! **

#14 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 16:14

fajne ma te Vki. ta podkładka rozkładana też ciekawy patent. ale brakuje takiego bardziej klasycznego flying V w arsenale. generalnie bardzo spoko gość choć oprócz acidów nigdy nie byłem wielkim fanem jego poczynań. miał też zajefajny epizod z turbo chyba na 2 albumach ;)

Ten post był edytowany przez korzo dnia: 18.10.2017 - 16:15

• Adam Rojewski lubi to

#15 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 16:16

Pewnie mnie zlinczujecie, ale muszę się Wam przyznać, że będąc posiadaczem POD'a 2.0 uzyskiwałem brzmienia zbliżone do tych, uzyskanych z tego mega (super chruper) zestawu. Taki uniwersalny gain do łojenia z łokcia. Oczywiście podoba mi się brzmienie, ale stosunek wartości tego sprzętu do uzyskanego efektu brzmieniowego nie jest imponujący jakoś szczególnie. IMO.
  • Quatroo, jjhop i noobgitary lubi to
Jak działa jamniczek?

#16 jjhop

• jjhop
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 16:27

Pełna (prawie) zgoda. Ale skodą dojedziesz do celu równie skutecznie jak mercedesem, jednak Mercedesem jest fajniej :)

• Quatroo, Raider i 4Asy lubi to
** rozsiewacz półprawd i manipulator a co gorsza korwinista! fuj! **

#17 smerfciamajda

• smerfciamajda
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 16:34

Haha! Dobre!

Wyobrażam se Litze z PODem 2.0 w mikser wpiętym, albo jakiegoś "purpurata" w Golfie III.

Śmiechłem.

#18 rockfun

• rockfun
    Gawędziarz
  • z:bloku obok

Napisany 18.10.2017 - 16:39

miałem w ręku 2 tysiące gitar i ta z pewnością należy do pierwszej piątki :D

Magazynier ? :D :D :D

To tylko pokazuje jakie to jest za przeproszeniem dupcenie o tym jaka to świetna gitara... pomijam już to że koleś napierdziela 3 riffy na krzyż w dropie :P :D

• Quatroo and 4Asy lubi to

Are You ready for a good time?

#19 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 17:09

https://www.youtube....h?v=oYQQ0-RGLQg

http://musiksite.blo...turbo-dead-end/

tak jakoś mi sie nasunęło apropos tematu o Litzy ;)

• IrekB lubi to

#20 toy

• toy
    Stary wyjadacz

Napisany 18.10.2017 - 18:07

Boże czym to Litza nie był zafascynowany.Co jakiś czas zmienia swoje zabawki i zawsze są one najlepsze na świecie.Jego brzmienie niestety nie odzwierciedla tych  ogromnych pieniędzy jakie ma w sprzęcie.

• yazzgot and Slowguitar lubi to

#21 _JohnDoe_

• _JohnDoe_
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 18:16

Każdy był jest i będzie czymś zafascynowany ... i pigmej co komu do tego

a Wasze (nie wszystkich oczywiście) smarowanie smalcem zakrawa o cebulactfo 

• maślak and Kris Gee lubi to

#22 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 18:38

mnie zastanawia czym jest to brzmienie, które odzwierciedla ten hajs. na czym polega, co to jest i czy każdy będzie zgodny i każdemu będzie ono pasowało. i czy istnieje coś takiego jak brzmienie, które "krzyczy" kosztowałem tyle i tyle!

#23 _JohnDoe_

• _JohnDoe_
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 18:52

Radość i zadowolenie z każdego kuńskiego kopyta w struny jest wystarczającym odzwierciedleniem zainwestowanych pieniędzy ... nie koniecznie dla słuchacza

A czy nagranie z Jutuba zrobi na kimś wrażenie ... to zupełnie inna kwestia.

#24 Ernesto

• Ernesto
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 18:56

Nie słucham luxtorpedy, zdaje się że dzieli nas światopogląd i stosunek do manifestowania go, a brzmienie wolę zdecydowanie bardziej nowoczesne. Natomiast Litza wydaje mi się wiarygodny w tym co robi i co mówi, a to mi wystarcza by być zainteresowanym treścią filmiku. Mnie urzekła gitara z p90 i singlem. Ona naprawdę brzmiała świetnie imo. Teraz zastanawiam się czy nie zamówić chibsona bez dziur na przetworniki - mógłbym wrzucić tam taką kombinację.

#25 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 19:15

Radość i zadowolenie z każdego kuńskiego kopyta w struny jest wystarczającym odzwierciedleniem zainwestowanych pieniędzy ... nie koniecznie dla słuchacza

A czy nagranie z Jutuba zrobi na kimś wrażenie ... to zupełnie inna kwestia.

mój post był raczej taki ironiczny ;)

#26 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca
  • z:Cieszyn

Napisany 18.10.2017 - 19:29

Kiedyś tu na forum jak były czaty ze znanymi osobami, to moderacja zaprosiła Wojciecha Hofmana z Turbo. Zapytałem go wtedy o album Turbo, a dokładnie Epidemic. Jak przebiegał proces twórczy, skąd tyle zajefajnych pomysłów na muzę, zagrywek, przefajnego technicznego grania itp. Pan Wojciech odpisał nam, że jeśli chodzi o ten album to najlepiej by było pogadać właśnie z Litzą :) bo ten album to praktycznie jego pomysły, zagrywki i produkcja.

Litza to niezwykle płodny i sprawny gitarzysta. Wszystkie dokonania w Acid Drinkers czy właśnie dwa albumy w Turbo pokazują dokładnie jakim utalentowanym muzykiem jest. A potem jeszcze jego dalsze projekty.

• Adam Rojewski and Ernesto lubi to

I am so freakin' bored, Nothin' to do today, I guess I'll sit around and medicate (medicate)...

#27 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 18.10.2017 - 20:05

No właśnie mnie w ogóle nie rusza Litza :)
Nawet jak byłem metalurgiem to był mi obojętny. Tak samo, nie rusza mnie Skawa. Ten sam typ, zbieracz sprzętu i granie pod trendy, zero osobowości. Tytus ma osobowość :)
Moim zdaniem Janek Bo ich kasuje wszystkich. Strat - chorus - Marshall i pozamiatane.
A post @toy'a to idealne podsumowanie Litzy :)

#28 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 20:11

Kiedyś tu na forum jak były czaty ze znanymi osobami, to moderacja zaprosiła Wojciecha Hofmana z Turbo. Zapytałem go wtedy o album Turbo, a dokładnie Epidemic. Jak przebiegał proces twórczy, skąd tyle zajefajnych pomysłów na muzę, zagrywek, przefajnego technicznego grania itp. Pan Wojciech odpisał nam, że jeśli chodzi o ten album to najlepiej by było pogadać właśnie z Litzą :) bo ten album to praktycznie jego pomysły, zagrywki i produkcja.

Litza to niezwykle płodny i sprawny gitarzysta. Wszystkie dokonania w Acid Drinkers czy właśnie dwa albumy w Turbo pokazują dokładnie jakim utalentowanym muzykiem jest. A potem jeszcze jego dalsze projekty.

epidemie to klasyka dla mnie. zasłuchiwałem sie w podstawówce.

@yazzgot, masz prawo tak sądzić ale dla mnie to zbyt radykalny pogląd. Litza jest ok.

• Quatroo lubi to

#29 Ernesto

• Ernesto
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 20:29

Grubo jedziesz yazzgot :) Skawa gra w kombii ale wymiataczem jest niezłym i sądzę, że umiejętnością odnalezienia się w różnych stylach, Janka rozkłada. Na Me & my guitar nagrał sporo dobrej muzy. Janek na ostatniej solowej nie pokazał nic nowego.
Co do Litzy - nie wiedziałem, że miał taką mocną pozycję w ad.

Ten post był edytowany przez Ernesto dnia: 18.10.2017 - 20:30

#30 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 18.10.2017 - 20:38

Litza w Turbo pokazał swój kunszt, a to było jeszcze jak Titus siedział w wojsku. Potem jak wrócił i zaczęli znowu grać w Acid Drinkers, to nagrali jak dla mnie najlepszy ich album - Dirty Money, Dirty Tricks. Kuźwa, jak dla mnie, to jeden z najlepszych rockowo - rocknrollowych albumów jaki w ogóle kiedykolwiek powstał :) To co chłopaki wyrabiają na tym albumie to już legenda i poezja.

Posłuchajcie sobie tego kawałka. Jest po prostu przekomiczny, przezajebisty i pokazuje prawdziwy talent tych gości :)

I am so freakin' bored, Nothin' to do today, I guess I'll sit around and medicate (medicate)...

#31 smerfciamajda

• smerfciamajda
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 18.10.2017 - 20:42

Litza jest człowiekiem z którym poszedł bym na piwo, Skawa nie.

Dla mnie liczy się ta ludzka normalna twarz. Litza się zachwyca ale w sposób naturalny i bawi się tym jak dziecko, jak my kanapowcy-onaniści.

Skawa np to bufon i chłopek pod publikę z rozbuchanym ego - przynajmniej taki się kreuje.

Może być lepszy technicznie ale piwa bym z nim nie wypił. Czuję dystans negatywny do człowieka.

Litza mnie się kojarzy najbardziej z KNŻ, to brzmienie mi sie podobało. Like It!

#32 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 18.10.2017 - 20:59

cos jest na rzeczy ze skawa.. 

TREAT PLAYING LIKE IT'S A DISTRACTION FROM YOUR DAY JOB.

#33 Ernesto

• Ernesto
    Weteran

Napisany 18.10.2017 - 21:10

Może nie tak przystojny.

#34 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 19.10.2017 - 07:03

Ja nie twierdzę że to są słabi gitarzyści. Ale jadą za trendami i to mnie odpycha + nie jara mnie ich muzyka po prostu :)
Wolę Janka, Marka Radulego, czy gigantów typu Lesicki czy Napior. Ot po prostu. Czy z Litza poszedłbym na piwo? Pewnie, że tak! Bo wydaje się mega fajny :)

#35 bans

• bans
    Gaduła

Napisany 19.10.2017 - 07:20

Litza w Turbo pokazał swój kunszt, a to było jeszcze jak Titus siedział w wojsku. Potem jak wrócił i zaczęli znowu grać w Acid Drinkers, to nagrali jak dla mnie najlepszy ich album - Dirty Money, Dirty Tricks. Kuźwa, jak dla mnie, to jeden z najlepszych rockowo - rocknrollowych albumów jaki w ogóle kiedykolwiek powstał :) To co chłopaki wyrabiają na tym albumie to już legenda i poezja.

Mnie zawsze bawiło jak Titus był wychwalany za swój angielski... A kaleczy go tak samo od 30 lat ;)

Acidzi mieli swoje dobre chwile, fakt :)

https://www.youtube....h?v=NJJhJSETp6U - i nawet jak Sepultura grali ;)

#36 Sol

• Sol
    Magister kanapy, w trakcie doktoratu
  • z:Wwa

Napisany 19.10.2017 - 07:46

W czasach gdy wypuszczali pierwszy krążek nikt nie brzmiał tak jak oni, również językowo. Może poza LessDress, ale to inne klimaty. Poza tym byłbym daleki od nazywania wokali Titi kaleczeniem. Owszem, akcent ma specyficzny ale daleki od słowianizmu. I idealnie pasuje do stylu Acidów, który też sztampowy nie jest.

I nie tyle mieli dobre chwile co nie mieli złych. BTW ich ostatni krążek kładzie wszystkie Harłajerdy i Repentlesy razem wzięte.

I’m practically afraid of my amp it’s so fucking loud - Vinnie Stigma

#37 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 19.10.2017 - 09:42

Jeśli chodzi o akcent i ogólnie angielski Titusa to najlepiej posłuchać sobie tego kawałka poniżej. Jak dla mnie lepiej niż nie jeden rodowity angol :)

#38 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 19.10.2017 - 10:23

Q, chyba niewielu rodowitych angoli spotkales, nie wspominajac o takich szkotach, czy walijczykach ;)

brzmi jak typowy polak, probujacy ogarnac klasyczny britisz-inglisz, tyle, ze wychodzi to mocno przecietnie.

titi ma swoje maniery, czasami fajnie go sie slucha, ale ogolnie raczej mnie meczy. przynajmniej chlop jest jakis ;)

• cebix lubi to

#39 cebix

• cebix
    Weteran

Napisany 19.10.2017 - 16:52

Jeśli chodzi o akcent i ogólnie angielski Titusa to najlepiej posłuchać sobie tego kawałka poniżej. Jak dla mnie lepiej niż nie jeden rodowity angol :)

(...)

Nie no, po bandzie pojechałeś ostro :D "Słowianizm" jak w mordę strzelił, tyle że odważniej zmiękcza od typowego Polaka, ale... nie tam, gdzie trzeba i nie tak, jak to powinno brzmieć, przez co nabiera jeszcze sztuczności :D

Ja wiem, że wtedy może nie było "nic lepszego", ale naprawdę nie ma się czym chwalić :)

Ten post był edytowany przez cebix dnia: 19.10.2017 - 16:52

#40 Segoy

• Segoy
    Wirtuoz klawiatury
  • z:3city

Napisany 19.10.2017 - 17:15

Pasendżer stanislaf paluch....

Taki się przypomniało :)
  • Quatroo, cebix i kenziner lubi to

#41 Rzyczliwy

• Rzyczliwy
    Gaduła

Napisany 19.10.2017 - 17:32

No właśnie mnie w ogóle nie rusza Litza :)
Nawet jak byłem metalurgiem to był mi obojętny. Tak samo, nie rusza mnie Skawa. Ten sam typ, zbieracz sprzętu i granie pod trendy, zero osobowości. Tytus ma osobowość :)
Moim zdaniem Janek Bo ich kasuje wszystkich. Strat - chorus - Marshall i pozamiatane.
A post @toy'a to idealne podsumowanie Litzy :)

Litza nie ma osobowości? No to mnie skonfundowałeś...

Hoffman powiedział kiedyś, że Litza to gigant, który wypłynął by wcześniej czy później;  jak go zobaczył w jakimś Savoyu, chciał koniecznie pozyskać do Turbo.

No i teraz jestem w kropce, bo nie wiem, który z Was dwóch lepiej się zna, komu wierzyć... ;)

A tak poważnie to Acidzi w momencie debiutu byli zupełnym novum na naszej scenie, co prawda słabszą kopią NoMeansNo "Wrong", no ale ile było w Polsce kopii NoMeansNo, zwłaszcza na Metalmaniach czy innych Sthrashydłach? Kiedyś w muzyce dużo się działo, czemu się dziwić (a nawet mieć za złe), że niektórych muzyków rajcowała częsta zmiana swojej formuły? Poza  Creation Of Death, ze wszystkimi swoimi zespołami osiągał większe lub mniejsze sukcesy, więc był i jest postacią nietuzinkową. Kropka.

A JanBo niewątpliwie bardzo ładnie gra do dziś, tyle że od mniej więcej ćwierć wieku komponuje kwadratowe guano. Na radio Bzdet w sam raz. Ja o nim zapomniałem dawno temu.

Czuwaj.

#42 yazzgot

• yazzgot
    Stary wyjadacz

Napisany 19.10.2017 - 21:11

@rzyczliwy ja nie przekonam Ciebie, Ty mnie. Nikt z tego powodu nie będzie płakał :) a Litzy to pewnie w ogóle nie obchodzi moje zdanie ;)
Forum jest do gadania więc gadam ;)
Co do Janka Bo i ostatnich jego produkcji to pełna zgoda.

#43 Quatroo

• Quatroo
    Wodolejca

Napisany 19.10.2017 - 21:14

Ja

Q, chyba niewielu rodowitych angoli spotkales, nie wspominajac o takich szkotach, czy walijczykach ;)

brzmi jak typowy polak, probujacy ogarnac klasyczny britisz-inglisz, tyle, ze wychodzi to mocno przecietnie.

titi ma swoje maniery, czasami fajnie go sie slucha, ale ogolnie raczej mnie meczy. przynajmniej chlop jest jakis ;)

(...)

Nie no, po bandzie pojechałeś ostro :D "Słowianizm" jak w mordę strzelił, tyle że odważniej zmiękcza od typowego Polaka, ale... nie tam, gdzie trzeba i nie tak, jak to powinno brzmieć, przez co nabiera jeszcze sztuczności :D

Ja wiem, że wtedy może nie było "nic lepszego", ale naprawdę nie ma się czym chwalić :)

Jak dla mnie brzmi zajefajnie xD

#44 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt

Napisany 19.10.2017 - 21:39

co nie znaczy, ze tak fachowo, jak myslales ;)

#45 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.10.2017 - 21:39

Mnie zawsze bawiło jak Titus był wychwalany za swój angielski... A kaleczy go tak samo od 30 lat ;)

Acidzi mieli swoje dobre chwile, fakt :)

https://www.youtube....h?v=NJJhJSETp6U - i nawet jak Sepultura grali ;)

a Ty myślisz, ze dlaczego Litza grał na bc rich warlock białym z zostawionym tylko pikapem pod mostem a pod gryfem była dziura? ;)

#46 kryho

• kryho
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.10.2017 - 22:36

oj bida z angielskim, a poza tym ten wokal przeinterpretowany 'na siłę' czyli sztuczny growl chrypa. Nie lubię. Wolę naprawdę mocne jak np Jorn Lande. I inni.

#47 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 19.10.2017 - 22:39

no nie porównujmy titi do jorna. to inna kategoria pod każdym względem i o co innego tu chodzi. to tak jakby lemmy'ego porównywać z coverdalem ;)

#48 bans

• bans
    Gaduła

Napisany 20.10.2017 - 07:19

a Ty myślisz, ze dlaczego Litza grał na bc rich warlock białym z zostawionym tylko pikapem pod mostem a pod gryfem była dziura? ;)

Epoka słuchania AD wypadała dla mnie w czasach kaset magnetofonowych (info dla młodzieży: nie rejestrowano na nich obrazu ;) Fakt - to były czasy gdy takie zespoły można było zobaczyć w państwowej TV - ale jakoś niespecjalnie się przyglądałem pickupom LItzy ;)

Skończyłem ich słuchać na "State of Mind Report" - też na kasecie - to co słyszałem później to już jakaś niestrawna rąbanka bez pomysłu. A jak ostatnio na jakimś filmiku z yt zobaczyłem Titusa to mi szczęka opadła - wrak człowieka...

Ten post był edytowany przez bans dnia: 20.10.2017 - 07:21

#49 kryho

• kryho
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 20.10.2017 - 07:59

no nie porównujmy titi do jorna. to inna kategoria pod każdym względem i o co innego tu chodzi. to tak jakby lemmy'ego porównywać z coverdalem ;)

nie, chrypienie na siłę to coś co mnie odrzuca. Niemniej - jako człowiek jest normalny :)

#50 Kris Gee

• Kris Gee
    Najlepsze Gitary 2015 i 2016 roku
  • z:Zimno i mokro

Napisany 20.10.2017 - 09:20

No i wyszlo na gitara pe el ze Litza to jak Kupicha z Feel, no leszcz po prostu i w ogole grac nie umi. A piwo ze Skawa to meczarnia. Klasyk :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników