Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzycy Decapitated aresztowani w USA!

• Zaloguj się
286 odpowiedzi na ten temat

#251 Raider

• Raider
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 8.01.2018 - 12:18

Tylko po co takimi się przejmować?

"polityczna poprawność, dżuma naszych czasów"
Waldemar Łysiak

#252 Dog

• Dog
    Najlepsza Gitara 2017 roku
  • z:Czechowice-Dziedzice

Napisany 8.01.2018 - 12:20

Przejmować nijak - ot zjawisko.

#253 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury
  • z:w: y: r: o: l:

Napisany 8.01.2018 - 12:29

Ciekawe czy te różne Młynarskie odszczekają teraz swoje wypociny.

Karol - człowiek, który podtarł się jeżem

#254 Dog

• Dog

Napisany 8.01.2018 - 12:36

Pewnie ni burknięciem...

#255 Raider

• Raider
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 12:36

Czyżby Paulinka coś w tym temacie szczebiotała, co uszło mojej uwadze?

Waldemar Łysiak

#256 Dog

• Dog

Napisany 8.01.2018 - 12:46

Pani Młynarska wypowiada się zawsze i w każdym temacie.

#257 Jenot

• Jenot
    Stary wyjadacz

Napisany 8.01.2018 - 13:10

Nie wiem czy tutaj było, bo wątek długi, ale.. Macie na sprzedaż busa?

...

Ponoć Decapitated szukają jakiegoś na gwałt. 

#258 Quatroo

• Quatroo
    Dużo gada, mało gra
  • z:Cieszyn

Napisany 8.01.2018 - 13:15

Akurat to co ludzie pisali to przeszło wszystko. Jak wybuchła ta afera o rzekomym gwałcie, to w co drugim komentarzu można było przeczytać:

- śmierdzące brudasy

- jak oni wyglądają

- mają za swoje chędożone śmiecie

- jak można słuchać tego gówna

- co za chore i brzydkie tępaki

- zabić ich za sam wygląd

- wykastrować za to co grają

To tylko pokazało - kolejny raz - jacy ludzie w Polsce są beznadziejni, zacofani i do dupy. Katolicy na pokaz, pełna obłuda i fałsz. Niemiłosiernie mnie to doprowadza do szewskiej pasji, że ciągle jesteśmy tysiąc lat za murzynami.

Kapela grająca w światowej czołówce death metalowej, główny towar na zachód, sprzedali setki tysięcy płyt, odnoszą sukcesy i są po prostu najlepsi w tym co robią. Zamiast się z tego cieszyć, to ludzie po nich pojechali równo nie patrząc nawet na to, czy te oskarżenia były prawdziwe. Ot ta nasza Polska zwyczajność reagowania na wszystko co nas dookoła otacza, w myśl zasady - dobrze im tak, skoro ja mam gorzej to oni nie mogą mieć lepiej.

Ten post był edytowany przez Quatroo dnia: 8.01.2018 - 13:17

• Thereminator, TTU, nygoos i 2 inni lubią to

I'm waiting for darkness You gotta believe, you gotta believe its true. I'm waiting for darkness I just can't conceive why darkness is overdue.

#259 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 8.01.2018 - 13:23

bedzie jeszcze ciekawiej, jak teraz zrobia z nich ofiary i zaczna zapraszac do talk show zeby opowiedzieli jak ich skrzywdzono :)

* w Naszym popapranym kraju :)

tuned down to: R E T A R D

#260 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło
  • z:Głogowa

Napisany 8.01.2018 - 13:26

Po co w ogóle czytać komentarze fanów Zenka Martyniuka, Oneciarzy i ogólnie całego syfu internetowego? ;)

#261 Quatroo

• Quatroo
    Dużo gada, mało gra

Napisany 8.01.2018 - 13:34

To nie tylko fani Zenków Martyniuków ale też brać metalowa, rockowa. Było to widać po komentarzach na FB gdzie dostęp do personali jest idealny. Ludzie, którzy na co dzień rocka i metalu słuchają, goście którzy mają swoje bandy metalowe też jechali po nich takim hejtem. Nie ważne kto czego słucha i co robi. Po prostu hejt leciał z każdej strony. Owszem były też komentarze broniące muzyków i proszenie o wstrzymanie się z osądami,  jednak to było małostkowe. Większość wpisów to czysty hejt żeby dopierdolić. I nie ma co winy zwalać na media, że oni idealnie manipulują informacjami. Każdy ma rozum i powinien z niego odpowiednio korzystać. Niestety jak zwykle okazało się, że nie każdy potrafił. Ciekawe co na to teraz te wszystkie picze, które zmieszały zespół z błotem za gwałt, które pisały, żeby im uciąć jaja i na krzesło elektryczne posadzić. Pewnie nawet kakao nie zatkało, bo spłynęło to po nich jak wszystko.

I'm waiting for darkness You gotta believe, you gotta believe its true. I'm waiting for darkness I just can't conceive why darkness is overdue.

#262 Dog

• Dog

Napisany 8.01.2018 - 13:46

No cóż, chłopaki mają męską odmianę metoo.

Następnym razem się zastanowią, zanim zaczną machać pyrtkami gdzie bądź. 

• Raider lubi to

#263 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 8.01.2018 - 13:48

Jest taka zasada, że człowiek rozumny zastanowi się 3 razy zanim pociśnie hejt w internecie, ewentualnie to przemilczy. Dlatego jak zobaczysz 30 komentarzy obraźliwych, a jeden obronny nie znaczy, że jest 30 do 1. Może być nawet 1000 do tych 30 grażynek, ale ci po prostu są mądrzejsi i nie wdają się w dyskusje z rynsztokiem. Rynsztok natomiast zawsze pragnie by z nim dyskutowano. Dlatego jak to mawiał mój ojciec - pies ich drapał. ;)

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 8.01.2018 - 14:02

• Quatroo lubi to

#264 Jenot

• Jenot
    Stary wyjadacz

Napisany 8.01.2018 - 13:57

Ja w ogóle nie czaję, jak można zaczynać hejtować jak nawet wyroku żadnego nie ma. Oskarżyć jest łatwo, hejtować też. panie negocjowalnego afektu nie ludzie

• Quatroo lubi to

#265 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 8.01.2018 - 14:07

Wina leży w całości w tym jaki wizerunek kreują media. W PL we wszystkich radiach TV i internetach stosuje się to nagminnie. Napitala się w takim tonie jakby każdy podejrzany o coś był z automatu przestępcą, a za najdrobniejszy czyn groził tej konkretnej osobie maksymalny wyrok. Skazuje się osobę jeszcze przed dochodzeniem, to takie pozostałości z komuny.

O tym, jak można komuś zepsuć życie w ten sposób już nikt nie myśli.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 8.01.2018 - 14:26

#266 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 14:20

Owszem były też komentarze broniące muzyków i proszenie o wstrzymanie się z osądami,  jednak to było małostkowe.

Dlaczego komentarze o wstrzymanie się z osądami uważasz za małostkowe? Przecież to nie ma sensu...

• Dog and kilgore.trout lubi to

#267 secondtribe

• secondtribe
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 14:22

Właśnie, małostkowe było raczej hejtowanie przed zapadnięciem wyroku.

• Thereminator lubi to

#268 samm164

• samm164
    Stary wyjadacz

Napisany 8.01.2018 - 14:25

Koledze chyba chodziło o to, że występowały w mniejszości, nie czepiajcie się ;)

#269 Segoy

• Segoy
    Wirtuoz klawiatury
  • z:3city

Napisany 8.01.2018 - 14:26

Śmierdząca sprawa od samego początku...

Przykre jest to wszystko. Bo bardzo wiele wątków tu się pojawia i właściwie wszystkie są przykre.

Bo i chędożenie na boku wykorzystując status gwiazdy, i takie puste panny gruppies, co to idą do muzyków po koncercie się w busie poprzytulać, i możliwe nadużycie ze strony gwiazdorów (bo o to w sumie jest oskarżenie), i (to jest dla Quattroo najbardziej przykre) że dwóch panów z jedną panią...

I też to co robią z tym media, i to jacy są ludzie, a zwłaszcza "społeczność internetowa", i na sam koniec to, jak działa prawo i cały ten wymiar sprawiedliwości...

Przecież tak naprawdę oni nie zostali uniewinnieni. Sąd jeszcze tej sprawy nie sądził - wyrok nie zapadł. Zarzuty zostały wycofane ze względu na dobro ofiary. Ale w każdej chwili postępowanie może być wznowione i będzie się ciągnęło za nimi jak za Polańskim.

Generalnie - przechlapane na każdym polu. Jedno co dobre, to że chłopaki mogą wrócić do kraju i sobie to jakoś spróbować poukładać. Życzę im dobrze, choć w sumie sam nie wiem dlaczego.... :/

• Dog and kilgore.trout lubi to

#270 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 14:29

Koledze chyba chodziło o to, że występowały w mniejszości, nie czepiajcie się ;)

A ty co, jego adwentem jesteś? :P 

• Myxu and kilgore.trout lubi to

#271 samm164

• samm164
    Stary wyjadacz

Napisany 8.01.2018 - 14:50

Przynajmniej!

• Thereminator lubi to

#272 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 14:58

Gruppies, seks i różnego rodzaju ekscesy to normalne zjawisko w środowisku muzyków, aktorów itd. Nie widze w tym nic złego ani bulwersującego. Kto chce ten korzysta. Tutaj chodziło o gwałt a to już jest nie hallo. Gwałtu jak widać nie było. Laska ściemniała a sprawa śmierdziała. Całe szczęście wszystko dobrze sie skończyło. Życie prywatne to już inna sprawa, teraz muszą sie z tym uporać. Tego nie komentuje bo nie mój ogródek. Przypuszczam, że w czasach np. led zeppelin, stonesów itd. nie byłoby wogóle żadnego tematu.

#273 Quatroo

• Quatroo
    Dużo gada, mało gra

Napisany 8.01.2018 - 15:13

Owszem były też komentarze broniące muzyków i proszenie o wstrzymanie się z osądami,  jednak to było małostkowe.

Dlaczego komentarze o wstrzymanie się z osądami uważasz za małostkowe? Przecież to nie ma sensu...

Nie że w mniejszości, tylko że w tym całym gównie hejtu jaki leciał z każdej strony, te komentarze nawet nie miały racji bytu. O to mi chodziło. Zazwyczaj mało znaczyły w tej całej kupa burzy.

Bo i chędożenie na boku wykorzystując status gwiazdy, i takie puste panny gruppies, co to idą do muzyków po koncercie się w busie poprzytulać, i możliwe nadużycie ze strony gwiazdorów (bo o to w sumie jest oskarżenie), i (to jest dla Quattroo najbardziej przykre) że dwóch panów z jedną panią...

No właśnie to jest najgorsze, bo jak by nie było zarzuty wycofane, ale grupowy seks.... fuj :( No ale nie wnikam, jeśli lubią po sobie wkładać to ich sprawa, nie mnie to oceniać. No ale teraz te żony od nich to współczuję ale też nie oceniam, bo to jak by nie patrzeć nie moja sprawa.

W każdym razie jak ja bym był żoną takiego muzyka i dowiedziałbym się, że mnie facet zdradził, to od razu kop w koniec przewodu pokarmowego. Zdrad nie toleruję. Chcesz moczyć kija w innej to zostaw najpierw jedną, a potem się bierz za drugą.

Z tego co tam pisali, to najmoralniej zachował się bodajże basista. Który z tego co wiem jest w związku i niczego głupiego nie odwalił. Wokalista żony nie ma, dziewczyny też nie więc rozumiem - używa ile chce. Natomiast Wacław to już wyższa szkoła jazdy, żona, małe dzieci, ehhh szkoda.

#274 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 16:25

Nie że w mniejszości, tylko że w tym całym gównie hejtu jaki leciał z każdej strony, te komentarze nawet nie miały racji bytu. O to mi chodziło. Zazwyczaj mało znaczyły w tej całej kupa burzy.

Może jednak sprawdź, co to znaczy "małostkowy"...

#275 Quatroo

• Quatroo
    Dużo gada, mało gra

Napisany 8.01.2018 - 16:41

Wiem co to znaczy i nie musisz się wysilać ;)

#276 Raider

• Raider
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 8.01.2018 - 23:27

Ciekawe co na to teraz te wszystkie picze, które zmieszały zespół z błotem za gwałt, które pisały, żeby im uciąć jaja i na krzesło elektryczne posadzić.

Ano, pewnie nic, ale za to mamy żywą próbka tego, co by było, gdyby „wściekłe macice” dopuścić do rządzenia. :D

No cóż, chłopaki mają męską odmianę metoo.

Dokładnie tak - rozwiązłość nigdy nie wychodzi na dobre. Możecie się śmiać, jeśli chcecie - w najmniejszym stopniu mnie to nie obchodzi, ale im jestem starszy, tym częściej dochodzę do wniosku, że ludzie, którzy żyją w zgodzie z Chrystusem po prostu nie mają takich problemów, jakie innym ludziom czasami są w stanie zniszczyć dosłownie wszystko.

Ten post był edytowany przez Raider dnia: 8.01.2018 - 23:33

Waldemar Łysiak

#277 cauchy

• cauchy
    Najlepsza Gitara 2013 roku
  • z:Warszawa

Napisany 9.01.2018 - 08:12

No cóż, chłopaki mają męską odmianę metoo.

Masz na myśli, że każda laska która na chwile została sam na sam z jakims gosciem, czy to gruppie z muzykiem, czy to uczennica z nauczycielem, itp może bezkarnie oskarżyć go o molestowanie/gwałt bo tak jej strzeliło do głowy, i mimo że koleś uniewinniony to życie zawodowe czy osobiste ma załatwione? Trochę juz takich historii slyszalem.

Gibson Les Paul Standard -> Kemper Powerrack -> Mesa Recto 212 

#278 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 9.01.2018 - 08:30

Kolega pracuje u swietych (Southampton FC). Mowil mi, ze footbolerzy co lepsi na impreze z ochroniarzem. A jak sie trafi dzieeczyna to tez przy ochroniarzu, zeby potem alegacji nie bylo. ;)

#279 Dog

• Dog

Napisany 9.01.2018 - 09:16

Cauchy - jak pisze kolega Piotr_Soton88, taka praktyka jest powszechna u gości, którzy mają kasę.

Oczywiście, że przykładów molestowania można znaleźć bardzo wiele, ale i okazji do zemsty/znalezienia chwili sławy/wyciągnięcia grosza też jest niemało.

Chłopaki z Decapitated - no cóż, pobawili się rockandrollowo, ale nie wzięli pod uwagę, że może z tego być dym.

Im starszy jestem, tym bardziej przekonuję się do tego, że pewne normy, zasady i ograniczenia to żadna świętoszkowatość, ale zupełnie nieźle przemyślane przepisy na spokojny sen, unikanie pakowania się w problemy na własne życzenie a także zapewnienie sobie oraz bliskim i otoczeniu bezpieczeństwa. Jak ktoś prowadzi samotne życie, to... jak sobie pościele, tak się wyśpi - ale w przypadku związku, dzieci pojawia się odpowiedzialność za najbliższych. No cóż, są i tacy, którym to nie przeszkadza - niech się dogadają i idą sobie do klubu swingersów. Nie ma czynów bez konsekwencji a tu mogły być naprawdę spore.

Swoją drogą - wycofanie oskarżeń ze względu na dobro ofiary (tak to było sformułowane?) brzmi mocno dziwacznie.

Ten post był edytowany przez Dog dnia: 9.01.2018 - 09:17

#280 smerfciamajda

• smerfciamajda
    Wirtuoz klawiatury
  • z:internetu

Napisany 9.01.2018 - 09:23

Co dziwacznie brzmi? Laska napierdolila farmazonów i teraz żeby nie odwrócić prawa przeciwko niej i nie zamknąć jej w pierdlu dogadali sie ze ona odwołuje swoje oskarżenia. A oni ja olewaja i wyjeżdżają. Jej dobro polega na tym ze nie pójdzie siedzieć za fałszywe zeznania.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam: gitarę elektryczną podłączoną kablem do małego wzmacniacza cyfrowego. 

Nie mam: umiejętności

#281 Dog

• Dog

Napisany 9.01.2018 - 09:27

Pewnie chłopaki tak już mają dość, że na to idą, żeby wrócić do domów.

I słowo "ofiara" w tej sytuacji jest tylko przesterujące. Laska powinna swoje odsiedzieć.

Zeusie, ta autokorekta rozbraja...

Pewnie na przyszłość chłopaki uznają, że wielki świat to nie jest klop na zapleczu klubu w Krośnie i pukanko to nie tylko radosne tryskanie białkiem po machaniu dupą a może narobić problemów.

Ten post był edytowany przez Dog dnia: 9.01.2018 - 09:29

#282 cauchy

• cauchy

Napisany 9.01.2018 - 09:53

Co dziwacznie brzmi? Laska napierdolila farmazonów i teraz żeby nie odwrócić prawa przeciwko niej i nie zamknąć jej w pierdlu dogadali sie ze ona odwołuje swoje oskarżenia. A oni ja olewaja i wyjeżdżają. Jej dobro polega na tym ze nie pójdzie siedzieć za fałszywe zeznania.

bardzo bym chciał żeby tak własnie było bo od początku mi śmierdziało właśnie taką akcją

#283 Karloff

• Karloff
    Usain Bolt
  • z:Derry, Maine

Napisany 9.01.2018 - 16:37

adas przemowil.

http://www.terazrock...ecapitated.html

tuned down to: R E T A R D

#284 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 9.01.2018 - 17:06

Zaciskam zęby żeby nic nie napisać w tym wątku...

"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#285 Raider

• Raider
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 9.01.2018 - 17:24

Nie krępuj się. :)
Waldemar Łysiak

#286 cauchy

• cauchy

Napisany 9.01.2018 - 17:36

no dawaj, co Cię wstrzymuje :)

#287 kangoo

• kangoo
    Gaduła

Napisany 18.01.2018 - 10:01

Na razie wiadomo tyle, że żaden sąd nie wypowiedział się o winie bądź jej braku (żony/dziewczyny/kochanki i sądy kapturowe w mediach pomijam). Scenariusz a'la Polański jest IMO całkiem prawdopodobny, może się zdarzyć, że jakiś prokurator w roku wyborczym będzie chciał zabłysnąć i sobie to wyciągnie, żeby podbić sondaże. Odzyskanie wolności cieszy, ale będąc na ich miejscu terytoria USA omijałbym - na wszelki wypadek - szerokim łukiem.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników