Skocz do zawartości

Zdjęcie

Whisky - ogniskowe granie i śpiewanie

• Zaloguj się
87 odpowiedzi na ten temat

#1 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 11.09.2017 - 12:07

Nagranie pochodzi z imprezy alkoholowej, jednak po kilku głębszych wychodzi to, jak wychodzi :P 

Ps. Mam nadzieję, że odpieprza mi bardziej niż Punkbusterowi :) 

• maciurek lubi to

#2 Sarmata

• Sarmata
    Weteran
  • z:Wychowanek Forum

Napisany 11.09.2017 - 12:43

Jednak to prawda co mówią klasycy, rock to alkohol, narkotyki, teraz wrzuć coś po "ścieżce", zobaczymy co Ci lepiej wychodzi... .

• Rafi24 lubi to

"Czy jest jeszcze na świecie honor i rozsądek? Czy już zostały na nim tylko skurwysyństwo i pogarda?"

#3 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 11.09.2017 - 12:44

niestety spaliłem interfejs i nic z tego nie będzie póki kurier nie przywiezie nowego :)

#4 mitol

• mitol
    Stary wyjadacz
  • z:Mielca

Napisany 11.09.2017 - 17:36

On już też miał dość? Sorry ale nie mogłem się powstrzymać ;)
  • Sarmata lubi to

#5 stipe

• stipe
    Stary wyjadacz
  • z:LWO

Napisany 11.09.2017 - 17:46

Tak jak nie lubię Dżemu, tego kawałka w szczególności, to Twoja wersja... słodki Jezu na skakance, jest jeszcze gorsza. Brzmisz jak po środkach uspokajających, a nie po alko... Jest czysto, ale wykonanie"bezjajeczne". Niby granie ogniskowe, a ognia w tym tyle, co w szklance wody.

Jestem skłonny przychylić się do wersji Mitola o interfejsowym sepukku...

Enjoy the struggle

#6 korzo

• korzo
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 11.09.2017 - 17:49

Rafi, bądźmy szczerzy. po co, dlaczego i jaki sens? aha, no zwykłe zawodzenie jakiegoś ministranta przy brzdąkaniu gitarki. ani to ciekawe bo każdy zna ani dobre wykonanie. 

#7 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 11.09.2017 - 18:08

właśnie po to żeby posłuchać takich opinii :D 

#8 cancer

• cancer
    Spoko Gość
  • z:Namysłowa

Napisany 11.09.2017 - 20:28

I jaka faza po spaleniu interfejsu? Tego jeszcze nie paliłem :)

• mitol lubi to

#9 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 11.09.2017 - 21:13

:huh:  ^_^  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  -_-  -_-  -_-  -_-  -_-  -_-

#10 stipe

• stipe
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 06:47

Rafi, Ty to taka attention whore jesteś, nie? ;) myślałem że to mija gdy przestaje się być czternastoletnią dziewczynką...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  • Kris Gee and JMcsLk lubi to

Enjoy the struggle

#11 delaa

• delaa
    Weteran
  • z:EPPL

Napisany 12.09.2017 - 08:22

^ No to jeszcze chwilę to potrwa ;-)

• Kris Gee lubi to
"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
YOUTUBE: DeLaa Fargis
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#12 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 11:17

@stipe ej ale bez złośliwość, ja to dla dobrego humoru użytkowników dodałem.

#13 Klawiszowiec

• Klawiszowiec
    Weteran
  • z:Dąbrowa Górnicza

Napisany 12.09.2017 - 13:05

jak śpiewasz po angielsku, to lubię te wykonania - może dlatego, że słabo znam angielski,

natomiast jak śpiewasz po polsku, to MatkoBoskoCzynstochosko pomocy,

• cebix and Rafi24 lubi to

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, pedalboard Marshall PB8 + wszystkie kostki Marshalla 8 sztuk

#14 Elzabek

• Elzabek
    Gaduła

Napisany 12.09.2017 - 13:37

Bez sensu.
  • cancer, cebix i Raider lubi to

#15 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 16:04

ale co bezsensu, bo bezsensu jest twoja wypowiedź ???

#16 stipe

• stipe
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 16:11

Rafi, to trzeba było do Humoru to wrzucić ;) chociaż tam pasowałoby tak samo jak i tu...
  • Rafi24 lubi to

Enjoy the struggle

#17 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 16:25

Nie no tak na serio mówiąc, to na trzeźwo lepiej to wychodzi.

#18 spawel

• spawel
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 12.09.2017 - 19:41

Rafi, nigdy, ale przenigdy .......

... NIE ŚPIEWAJ WIĘCEJ!!!!

#19 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 12.09.2017 - 19:47

Jestescie nieobiektywni. Sam wokal nie jest zly. Do spiewania ja nie zniechecam. Repertuar lepiej znalezc bardziej nieogniskowy.

Co do produkcji. Na filmach sie nie znam. Audio koszmarne.

Pozdr!

Ten post był edytowany przez Piotr_Soton88 dnia: 12.09.2017 - 19:49

#20 spawel

• spawel
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 12.09.2017 - 20:08

No dobra, jestem nieobiektywny! A Ty Piotrze jesteś obiektywny? ;)
Rafi, taki wokal do jakichś ckliwych kawałków może mógłby być, do bluesowych beznadziejnie nie pasuje. Taki śpiew przy ognisku ognisku OK, ale poza ognisko lepiej nie wychodzić. No i sorry, trzeba jednak mieć trochę coś do "powiedzenia", żeby się brać za śpiewanie asów, a Rysiek Riedel na naszym rynku muzycznym taki był.         

#21 Piotr_Soton88

• Piotr_Soton88
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Southampton

Napisany 12.09.2017 - 20:18

Spiewa lepiej ode mnie ;)

#22 Raider

• Raider
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 12.09.2017 - 22:45

Śpiew trzyma się kupy, ale ogólnie... niestety, koszmarek. Udam, że tego nie słyszałem. Luz luzem, ale nie psuj sobie marki wygłupami.

• Rafi24 lubi to

"polityczna poprawność, dżuma naszych czasów"

Waldemar Łysiak

#23 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 12.09.2017 - 23:05

Śpiew trzyma się kupy, ale ogólnie... niestety, koszmarek. Udam, że tego nie słyszałem. Luz luzem, ale nie psuj sobie marki wygłupami.

bo to blues :D musi być krótsza artykulacja, za długie przeciągnięte nuty i może dlatego nie wyszło, nie mam też barwy pod taki repertuar, spróbuje w czymś innym, dzięki za wbicie.

Rafi, nigdy, ale przenigdy .......

... NIE ŚPIEWAJ WIĘCEJ!!!!

Jakby Tobie ktoś powiedział, nie spożywaj pokarmu, to też byś tak postąpił ??? albo rzuć się z wysokiego mostu, bo nie jesteś nic wart... 

Mam jakieś nagranie sprzed kilku miesięcy, może dzięki temu zmienisz zdanie na mój temat 

Ten post był edytowany przez Rafi24 dnia: 12.09.2017 - 23:09

#24 Elzabek

• Elzabek
    Gaduła

Napisany 13.09.2017 - 16:07

Musisz popracować nad swoim podejściem do muzyki i ćwiczeń. Po co nagrywać i zalewac forum gitarowe totalna miernotą..wymagaj od siebie więcej i podgladaj profesjonalistów. Nagraj coś raz a porządnie. To wyjdzie i Tobie i nam na dobre. Muzyka bawi bardziej jak zagrasz i nagrasz coś naprawdę wymagającego. Czekam na przełom.
  • cancer lubi to

#25 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 13.09.2017 - 16:17

zalewać ??? ostatnio mało co dodaje, co 3 tygodnie 1- 2 filmy i tego będę się trzymał.

#26 Elzabek

• Elzabek
    Gaduła

Napisany 13.09.2017 - 16:21

Nie rozumiesz nawet o czym pisze.

#27 cancer

• cancer
    Spoko Gość

Napisany 13.09.2017 - 16:48

zalewać ??? ostatnio mało co dodaje, co 3 tygodnie 1- 2 filmy i tego będę się trzymał.

I to nie jest zalewanie? Ja w życiu nie nagrałem tyle filmów co Ty w 3 tygodnie, bo uważam, że jestem za cienki.

#28 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 13.09.2017 - 20:52

wiem, ale to znak, że podchodzisz do muzyki profesjonalnie, bo grasz zawodowo i inaczej Ci już nie wypada, ale zwróć uwagę na tych youtuberów, którzy dodają po 3 filmy na dzień na swój kanał, aby tylko wyświetlenia i subby rosły, ja gram raczej hobbistycznie i nigdzie dalej z tym nie zamierzam wyjść, no może tylko jakiś swój mały zespół, gdzie grywam sobie dla przyjemności po godzinach :)

#29 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło
  • z:Głogowa

Napisany 14.09.2017 - 06:05

Internetem wychodzisz znacznie dalej niż małym zespołem. Stary weź się za swoje songi, ew. zrób coś, ale dopracowanego od a do z, bo to co nam tutaj zapodajesz w filmach to taka muza z marketu, czy galerii handlowej. Mierzę spodenki, a tam w tle gra sobie jakaś muzyczka, żeby tylko grała. Nie czujesz, że nam to nam, ale sobie w ten sposób psujesz odbiór?

Wokal masz ok, ale co z tego jak nudzisz nim covera, którym większość wymiotuje. Na gitarze też fajnie grasz, ale co z tego jak takie krótkie impro wrzucane z dużą częstotliwością są tak ciekawe i artystycznie inspirujące jak muza z centrum handlowego. Wykorzystaj teraz co potrafisz i zrób coś znacznie wyżej niż ta przysłowiowa linia fabryczna. Stać ciebie na to, ale chyba leń jesteś i idziesz na łatwiznę totalną. 20 min i pach filmik, kolejne znowu pach, a kij nagram jeszcze tamto co się w 5 min wczoraj nauczyłem na klasyku, pach, a to jeszcze kawer Dżemu, pach, a to jeszcze nagram jak się smyram po głowie, pach.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 14.09.2017 - 07:29

• kilgore.trout and JMcsLk lubi to

#30 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 14.09.2017 - 07:36

Kolega Rafal ma to w dupie szkoda "strzępić ryja"... Pewnych spraw nie przeskoczysz :-)
"W heavy metalu nie chodzi o to żeby było poprawnie, chodzi o to żeby były eksplozje, lasery i gołe dziwki..." [kilgore.trout]
Other stuff:https://soundcloud.c...elaa-2/sets/one http://www.facebook.com/delaafargis

#31 cancer

• cancer
    Spoko Gość

Napisany 14.09.2017 - 08:06

zwróć uwagę na tych youtuberów, którzy dodają po 3 filmy na dzień na swój kanał, aby tylko wyświetlenia i subby rosły

No właśnie na nich głównie nie zwracam uwagi.
Dwa posty wyżej masz worek cennych uwag. Czy z nich skorzystasz zależy tylko od Ciebie.
Na razie jesteś zwykłym forumowym trollem, którego cześć userów już nie trawi. Dojdzie do tego, że nagrasz coś naprawdę dobrego, ale nikt tego tutaj nie odsłucha, bo każdy pomyśli "a... znowu rafi wrzucił jakaś kupę".

A w przeciwieństwie do dotychczasowego nadwornego trolla, Ty potrafisz nawet cośtam grać.

#32 secondtribe

• secondtribe
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Wrocław

Napisany 14.09.2017 - 08:37

Obstawiam, że Rafi robi to bardziej z przyczyn towarzysko-społecznych niż muzycznych.

Zawsze to po wrzuceniu jakiegoś filmu ktoś skomentuje, pogada, no i jakiś kontakt z innymi ludźmi-muzykami jest ;)

A jeśli chodzi o PB, to on IMO też potrafi grać.

#33 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 14.09.2017 - 09:12

Takie wołanie o pomoc ? Ciekawe...

#34 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 14.09.2017 - 09:17

Odbieram bardziej takie skupianie szybkiej uwagi w ten sposób, jako przepierdywanie sobie życia na własne życzenie. Czas natomiast leci. Co innego jak jest się na emeryturze, albo jest się kiepskim.

Ja mam cały czas wrażenie Rafi24, że chrzaniąc ten cały świat internetów, ktoś w świecie rzeczywistym powinien tam przyjść do ciebie i w przenośni kopnąć w tyłek na rozpęd.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 14.09.2017 - 10:33

• JMcsLk lubi to

#35 cancer

• cancer
    Spoko Gość

Napisany 14.09.2017 - 10:33

A jeśli chodzi o PB, to on IMO też potrafi grać.

Być może. Osiągnął ten poziom trollingu, że nie odsłuchuję.
  • Elzabek lubi to

#36 maciurek

• maciurek
    Weteran

Napisany 14.09.2017 - 11:07

Mi się podoba. Wokal taki bardziej z festiwalu piosenki aktorskiej, a nie ze świata r'n'r, ale bardzo fajnie i czysto. Nie słuchaj tych co mówią żebyś dał sobie spokój ze śpiewaniem. To są zazdrośnicy i złośliwcy.
Jak działa jamniczek?

#37 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 14.09.2017 - 13:26

Internetem wychodzisz znacznie dalej niż małym zespołem. Stary weź się za swoje songi, ew. zrób coś, ale dopracowanego od a do z, bo to co nam tutaj zapodajesz w filmach to taka muza z marketu, czy galerii handlowej. Mierzę spodenki, a tam w tle gra sobie jakaś muzyczka, żeby tylko grała. Nie czujesz, że nam to nam, ale sobie w ten sposób psujesz odbiór?

Wokal masz ok, ale co z tego jak nudzisz nim covera, którym większość wymiotuje. Na gitarze też fajnie grasz, ale co z tego jak takie krótkie impro wrzucane z dużą częstotliwością są tak ciekawe i artystycznie inspirujące jak muza z centrum handlowego. Wykorzystaj teraz co potrafisz i zrób coś znacznie wyżej niż ta przysłowiowa linia fabryczna. Stać ciebie na to, ale chyba leń jesteś i idziesz na łatwiznę totalną. 20 min i pach filmik, kolejne znowu pach, a kij nagram jeszcze tamto co się w 5 min wczoraj nauczyłem na klasyku, pach, a to jeszcze kawer Dżemu, pach, a to jeszcze nagram jak się smyram po głowie, pach.

Wpierw muszę kaski nazbierać na jakiś nowy sprzęt, bo połowa się spaliła, a druga połowa ma już lata i swoje przeżyła, przekonałeś mnie !!!

.

.

Ja mam cały czas wrażenie Rafi24, że chrzaniąc ten cały świat internetów, ktoś w świecie rzeczywistym powinien tam przyjść do ciebie i w przenośni kopnąć w tyłek na rozpęd.

Ha ha, ciekawe kto ??? nikt z kim się kumpluje, dogaduję itp nie działa w klimacie muzyki.

@maciurek Spoko, jakby tak nagrać wokal mikrofonem i w lepszej jakości audio, to może odbiór byłby znacznie lepszy, Zresztą spodziewałem się takich opinii więc niech będzie jak jest.

Obstawiam, że Rafi robi to bardziej z przyczyn towarzysko-społecznych niż muzycznych.

Zawsze to po wrzuceniu jakiegoś filmu ktoś skomentuje, pogada, no i jakiś kontakt z innymi ludźmi-muzykami jest ;)

Człowiek to w końcu istota społeczna i bez rozmowy z innymi umiera ;//// dobrze to ująłeś :)

#38 spawel

• spawel
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 14.09.2017 - 20:51

Rafi, w przeciwieństwie do kolegów nie oceniam Twojego grania aż tak surowo. Mam do Twojej twórczości generalną uwagę. Spróbuj popracować nad każdym utworem tak, by była to jakaś opowieść.

Dobra opowieść ma treść, rytm, nastrój, modulację, buduje napięcie ma jakiś punkt kulminacyjny, czasem zwalnia, czasem przyspiesza - wciąga słuchacza, przykuwa jego uwagę. Nawet najciekawsza treść opowiedziana bez emocji znudzi słuchacza, nie pozwoli mu się na niej dłużej skupić. Opowieść muzyczna w jeszcze większym stopniu powinna działać na wyobraźnię, ponieważ nie buduje przekazu wprost, jak choćby słowny, czasem długi i bardzo wprost,  opis w powieści. W piosence jest dopełniona treścią słowną w (siłą rzeczy) skróconej formie. W utworze instrumentalnym trzeba się mocno natrudzić, by zbudować to o czym pisałem powyżej. W utworze instrumentalnym na mały skład, może to być znacznie trudniejsze niż w przypadku orkiestry symfonicznej. Dlatego pewnie perełki zdarzają się tak rzadko. Za przykład dam taką: https://www.youtube....h?v=i5sqJNFFwqc . Sekcja tylko uzupełnia liryczną, miłosną opowieść gitary. Posłuchaj jak ona mruczy, jakie perełki się tam wysypują, jak czasem brakuje tchu w szybko wypowiadanych "słówkach", ale bywa również coś podniesionym głosem, a nawet gniewnie. Są uniesienia i odpoczynek, radość  i złość - jest życie!
Nawet jeśli ktoś usłyszy w tym coś innego niż ja, to z pewnością nie ma tam monotonii, tylko zróżnicowana, rozbudowana forma muzyczna, osiągnięta jakże ograniczonymi środkami.

Skoro umieściłeś dwa kolejne covery, które mają być przykładem na Twoje umiejętności wokalne, to pozwól na parę zdań refleksji. Beatles'i nudzą wielu ludzi i zalatują starzyzną, oczywiście zupełnie niesłuszne są takie opinie ;) Mają swoje, zasłużone miejsce w panteonie. Gdy ktoś, nawet znany i dobry, zabiera się za ich twórczość to z reguły z interpretacji wychodzi wielka kupa, poza nielicznymi wyjątkami - znam dwa tak naprawdę dobre wykonania ich utworów. Niestety, nie wystarczy mieć słuch, żeby śpiewać - dowodem na to są tysiące czy miliony utworków, którymi nikt nie zaprząta sobie głowy dłużej niż tydzień, a przeważnie nawet wcale. Proszę posłuchaj sobie tego znanego kawałka, który zaśpiewałeś:

https://www.youtube....h?v=Ho2e0zvGEWE , tego https://www.youtube....h?v=pRTXUZDBBYo i tego https://www.youtube....h?v=lH5x1ChYhcI . Paul McCartney już nie ten sam, ale ciągle emocjonalny i liryczny ładunek utworu pozostaje. Warto posłuchać też jak Mc Cartney gra tu na gitarze! 

A tu inny przykład klasyków, na których omówię o co mi chodzi z graniem i śpiewaniem: https://www.youtube....h?v=NCtzkaL2t_Y . Zwróć uwagę na to jak zbudowali utwór. Postaraj się posłuchać każdego instrumentu z osobna, mnie się zawsze wydaje, że pozornie mało pasują do utworu i do siebie, a  zagrane (i zaśpiewane) razem, tworzą kompletnie spójną całość. I to taką nic dodać, nic ująć. Co ważne, można tu usłyszeć zupełnie inny niż w Yesterday ładunek emocjonalny. Zwróć uwagę - ten utwór to kolejna, inna opowieść, krótka i może nawet banalna, kolejna historia o miłości, jednak zagrana i zaśpiewana z emocją i idealnie w punkt.

Świetnym przykładem jest też sam John Lennon, który w swej twórczości postbeatlesowskiej przechodził różne okresy i bardzo różnicował formy, zawsze jednak był w tym istotny przekaz, i użyty w niezmiernie adekwatny sposób: https://www.youtube....hpU&spfreload=1 versus https://www.youtube....h?v=ziwsjE1O4Ow czy https://www.youtube....h?v=sPYsMM1FvXs .    

I moglibyśmy długo takie analizy sobie robić na Beatlesach, a potem wskoczyć np. na Led Zeppelin, gdzie głos Planta to czasem jak kolejny instrument. Nawet jak posłuchasz jak śpiewa Hendrix w  "All Along the Watchtower", który miał kompleks na punkcie swojego wokalu, to wsłuchując się w to jak to robi usłyszysz w końcu, że to nie kwestia beznamiętnego odśpiewania tekstu i melodii, ale przede wszystkim przekaz. Dlaczego przede wszystkim? Bo można śpiewać nawet brzydko i uzyskać piorunujący efekt.

Byłem niedawno na koncercie, który rozpoczął się krótkim konkursem wokalnym.  Kilkoro młodych ludzi, wszyscy śpiewali bardzo poprawnie i podobali się widowni. a po nich był koncert Grażyny Łobaszewskiej i chyba nikt nie mógł mieć wątpliwości  jak wielka dzieli ją przepaść od tych młodych. A każdy z nich śpiewa o niebo lepiej od Ciebie i oczywiście ode mnie, tyle że ja się nie ujawniam wokalnie, żeby mi ktoś zdrowo nie przywalił. Gitarowo zresztą również ;)   

Mam nadzieję Rafi, że spróbujesz posłuchać tego co Ci zaproponowałem i może w sposób jaki zaproponowałem. Posłuchaj kilka, kilkanaście, kilkaset razy i wyciągnij wnioski. Jeśli uznasz, że to co napisałem nie ma sensu i nie wyciągniesz żadnych wniosków też się Świat nie zawali. Pozdrawiam :)      

#39 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 14.09.2017 - 22:28

Spoko, nagrywam z pasji i dla zabicia czasu, nie musi sie to komuś podobać, zwłaszcza, że robię to hobbistycznie i nie zawsze to wychodzi, zaś jest ciągle amatorsko i nie ma co tego ukrywać, jest jak jest.

#40 EooN

• EooN
    Weteran
  • z:Bytom

Napisany 14.09.2017 - 23:08

A w tym ostatnim poście to się obraziłeś na kropki? Czy się stało? :D

Chłop Ci podsuwa morze uwag i rad, a Ty w odpowiedzi jakiegoś lakonicznego językowego paszkwila tu wstawiasz. Nieładnie!

Ten post był edytowany przez EooN dnia: 14.09.2017 - 23:09

#41 Elzabek

• Elzabek
    Gaduła

Napisany 14.09.2017 - 23:49

Spoko, nagrywam z pasji i dla zabicia czasu, nie musi sie to komuś podobać, zwłaszcza, że robię to hobbistycznie i nie zawsze to wychodzi, zaś jest ciągle amatorsko i nie ma co tego ukrywać, jest jak jest.

Jest byle jak, a nie amatorsko. Nie rozumiesz co tu ludzie piszą. To jest właśnie najgorsze.

#42 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 14.09.2017 - 23:54

@EooN nie wiem o jakie kropki ci chodzi ??

#43 cancer

• cancer
    Spoko Gość

Napisany 15.09.2017 - 08:41

No i macie odpowiedź. Do Rafiego po prostu nic nie dociera.
Elzabek świetnie to ująłeś. Amatorsko to nie musi znaczyć bylejak.
Mój teściu ma na to świetne określenie. Jest "na jebałpies".
  • cebix and delaa lubi to

#44 delaa

• delaa
    Weteran

Napisany 15.09.2017 - 09:18

^ dociera - "lajki", "wbicia", "suby" ;-) A jak się okaże że  w tym co "wrzucił" widać kupa - to edytuje posty i udaje że to dla żartu beki itd...

Buractwo czystej wody ot niedjrzały osobnik najprawdopodobniej potrzebujący pomocy...

Pozdr.

• mitol lubi to

#45 cancer

• cancer
    Spoko Gość

Napisany 15.09.2017 - 09:28

Nic tu po nas. Rafi wrzucam Cię do tego worka z Punkbusterem. Nara.

Ten post był edytowany przez cancer dnia: 15.09.2017 - 09:28

#46 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 15.09.2017 - 09:52

Wpierw muszę kaski nazbierać na jakiś nowy sprzęt, bo połowa się spaliła, a druga połowa ma już lata i swoje przeżyła, przekonałeś mnie !!!

Rafi24 w tym właśnie tkwi rzecz żebyś sobie nie wyszukiwał kolejnych wymówek w stylu, nagrałbym coś już tak lepiej, ale muszę kupić gitarę 500zł droższą, a nagrałbym ale muszę zmienić kabel, a coś tam, a coś tam. Tak na prawdę jak już to zdobędziesz, to twoje podejście kupa się zmieni, uwierz mi.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 15.09.2017 - 11:06

#47 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 15.09.2017 - 13:37

Realizacja, kamerka, mikrofon i sprzęt też robi sporą różnicę, chodzi mi o samo nagrywanie wokalu, gdzie nie mam czym to uczynić, dlatego też nagrałem dźwięk prosto z kamerki smartfonu. @Spawel, @Elzabek napisaliście, że byle jak, jak rozumiem chodzi też o jakość, sprzęt i realizacje i nie tylko o moje umiejętności wokalne i gry na gitarze, wszystko się zgadza bo strasznie audio szumii, napisaliście że jest czysto, ale nie ma nic w tym ciekawego, noi zgadza się, więc jestem przekonany, że pracując nad jakością i nową realizacją w lepszej jakości i z lepszym tłem jestem w stanie coś poczynić ciekawszego. 

#48 spawel

• spawel
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 15.09.2017 - 13:44

Nie chodziło mi o jakość techniczną nagrania. Kawałki Beatlesów byle jak zagrane i byle jak zaśpiewane. Przeczytaj uważnie co Ci napisałem wyżej.

#49 Rafi24

• Rafi24
    Stary wyjadacz

Napisany 15.09.2017 - 13:55

byłem niemal przekonany, że chociaż w let it be wyszło całkiem przyzwoicie, bo reszta to rzeczywiście trochę porażka.

#50 Eclipse

• Eclipse
    Wykidajło

Napisany 15.09.2017 - 14:44

Nie chodzi o jakość dźwięku samą w sobie. Jest sporo lo-fi muzy wyporodukowanej, która niesie niesamowitą jakość artystyczną. Chodzi o jakość twojego wyrazu, o treść, co chcesz przekazać. Jak ty siebie sam nie szanujesz to tym bardziej żaden słuchacz ciebie nie uszanuje.

Ten post był edytowany przez Eclipse dnia: 15.09.2017 - 15:18

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników