Skocz do zawartości

Zdjęcie

VHT Special 6 Ultra

• Zaloguj się
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Stradlin

• Stradlin
    Gaduła

Napisany 2.09.2017 - 07:54

Witam, czy ktoś ma ten wzmacniacz i może wyrazić opinię na jego temat? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy nada się do mieszkania. Wiem, że ma płynne sterowanie mocą. Czy ono działa ściszając wzmacniacz? Czytałem opinie, że bardziej zmienia jego charakter. Warto?
  • CharlesMuff lubi to

#2 smerfciamajda

• smerfciamajda
    Wirtuoz klawiatury
  • z:internetu

Napisany 2.09.2017 - 08:28

Miałem hd+112
Bardzo fajnie brzmi ten ser, fajnie gada z kostkami, świetnie sie prezentuje. Gdybym miał więcej miejsca i czasu na granie to by został. Teraz tak, zmiana mocy i tryb Low i High zmieniają nieco głośność ale tez brzmienie. To lampa wiec i głośniej tym lepiej. Wzmak wg mnie za głośny do sypialni, świetny jak ktoś ma warunki w domu, a za cichy na próby. Taki świetnie grający mebelek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam: gitarę elektryczną podłączoną kablem do małego wzmacniacza cyfrowego. 

Nie mam: umiejętności

#3 Klawiszowiec

• Klawiszowiec
    Weteran
  • z:Dąbrowa Górnicza

Napisany 2.09.2017 - 18:58

Mam taki i jestem zadowolony z brzmienia,

wzmacniacz tradycyjnych rozmiarów i normalny głośnik 12" i do tego kompletny zestaw kostek,

ale wszyscy do domowego grania idą w malutkie nowoczesne tostery bez żadnych kostek

i niesamowicie kusi mnie ta przenośność, więc mam ogromny dylemat - zamieniać czy nie zamieniać.

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, pedalboard Marshall PB8 + wszystkie kostki Marshalla 8 sztuk

#4 Myxu

• Myxu
  • z:Warszawa

Napisany 2.09.2017 - 20:15

Na pewno nie wszyscy... ;) rynek tosterów w pełni lampowych i bez efektów ciagle się rozwija, spójrz choćby na liczbe produktów Victory Amps, czy np popularność takich headow jak Ironball...
Sami profesjonaliści raczej nie zaspokoili by potrzeb koniunktury...
No talent, no musical ability... No musical training required...

#5 Klawiszowiec

• Klawiszowiec
    Weteran
  • z:Dąbrowa Górnicza

Napisany 2.09.2017 - 21:42

no nieźle,

mój 1400, a Victory 7000 - https://www.thomann....0_the_baron.htm

Classic Vibe 50 Ltd Candy Apple Red, Yamaha THR10 kremowa, pedalboard Marshall PB8 + wszystkie kostki Marshalla 8 sztuk

#6 stipe

• stipe
    Stary wyjadacz
  • z:LWO

Napisany 2.09.2017 - 22:58

Stradlin, wypytywałeś o THRkę, teraz o VHT - miałem oba sprzęty w niewielkim odstępie czasu i słuchaj, jeśli potrzebujesz wzmaka TYLKO do grania w domu, to nie kombinieren i bier Yamahę. Miałem THR, zamieniłem się za VHT i go sprzedałem. Teraz znowu mam THR i zastanawiam się, co mi do pustego łba strzeliło, żeby się jej pozbywać.

Enjoy the struggle

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników