Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozmiar paczki 2x12

• Zaloguj się
Brak odpowiedzi

#1 Baran222

• Baran222
    Świeżak

Napisany 18.07.2017 - 06:36

Cześć!

Mam pytanie odnośnie rozmiaru paczki 2x12. Będę kupował zamkniętą paczkę u Pana Marka Gierszewskiego wraz z headem MG Fendmess. W paczce będą wsadzone głośniki Eminence V12. Gitara to Epiphone LP Standard na Seymourach SH1 i SH4. Tyle z info o gratach.

Wymiary kolumny 2x12 u Pana Marka to:
szerokość - 66cm ,głebokość - 35cm, wysokość - 50cm (z nogami 52cm).

I teraz zasadnicze pytanie: czy jest sens prosić Pana Marka o to, żeby zrobił niestandardową rozmiarowo kolumne, tj. żeby zwiększyć jej szerokość do 76cm, zachowując pozostałe parametry? Standardowa kolumna wydaje mi się trochę wąska, jeśli porównać ją do innych producentów. Czy taka poszerzona paczka ma szansę zabrzmiec lepiej przy wypisanym wyżej sprzęcie czy mam sobie darować?

Czytałem wiele opinii, że paczki "oversized" na 2x12 gadają zwyczajnie lepiej niż w standardowych wymiarach i stąd te pytanie. Pytanie kieruję głównie do ludzi, którzy przegrali już trochę sprzętu w swoim życiu :).

Ps. Pytam najpierw tutaj, żeby zadzwonić do p. Marka już z dopiętymi juz wszystkimi szczegółami. Niestety kontakt mailowy jest utrudniony, chłop ma co robić, a im więcej będę przeszkadzał tym później przysle mi sprzęt :D a tak już całkiem serio to pytam też w kontekście być może przyszłej zmiany głośników w kkolumnach. Na razie wchodzą Eminence v12 (też z powodu ceny), a w przyszłości może bym się skusił na coś nieco drozszego :)

Pozdro!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników