Skocz do zawartości

Zdjęcie

Codzienny komentarz społeczno-polityczny...

• Zaloguj się
19106 odpowiedzi na ten temat

#1 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany
  • z:krwi i kości.

Napisany 1.02.2012 - 19:32

...czyli tego tematu zabraknąć tutaj również nie mogło. :D

A zakładam go, bo wprost rozwaliła mnie dzisiaj cięta riposta posła Jana Dziedziczaka do pewnej (pewnego?) posłanki.

Anna Grodzka: "(...)pan Tadeusz Rydzyk (...)"
Jan Dziedziczak: "Protestuję, ksiądz Tadeusz Rydzyk"
A.G.: "W języku polskim wyrażenie pan nie jest obraźliwe"
J.D.: "Ma pan rację"

Ahahahaha!
8433709 - chcesz ze mną pogadać? Pisz.

...nikt jeszcze (prawie) nie napisał. Ze smutku wory pod oczami. ;__;

#2 sharent

• sharent
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Poznań

Napisany 1.02.2012 - 19:40

Z dupy odpowiedź Dziedziczaka, bo pan do Rydzyka pasuje, tak jak ksiądz, człowiek czy co tam jeszcze sobie wymyśleć można. Jedno drugiego nie wyklucza. Natomiast pan do laski już średnio. Chciał gość zabłysnąć. Nie wyszło. Typowe dla posła.

#3 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 1.02.2012 - 21:17

No w pierwszej sekundzie i nastepnych 10 smieszne, ale potem mysli sie o kulturze i juz gorzej. Co do zwrotu per "pan" do ksiedza - kiedys bylem na kolonii organizowanej przez duchownego. Cud czlowiek, naprawde to byly swietne 2 tygodnie, zwlaszcza ze w pierwszym dniu polowa wycieczki sie spilo do nieprzytomnosci z niemcami - ksiadz nie robil z tego zbytnio problemow - swoje pogadal ale wykazal sie duza dozą cierpliwosci, ja bym ich pozabijal :)
No ale do tematu - jakos tak mi sie ustawilo, zeby wlasnie zwracac sie do niego na pan. Prosze Pana, Panie Księże, Panie Imie i Nazwisko - on tylko sie z tego smial i normalnie ze mna gadal, ale byli tacy co by mi jezyk najchetniej wyrwali i nie popuscili najmniejszej okazji zeby przez te dwa tygodnie mnie zgnoic i poprawic, ze tak nie wolno (przypominam, gowniarz 2 gim przy koniach z 3 liceum)

... Wiec tu sie objawia poziom posla

#4 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Oceanu Wolnego Czasu

Napisany 1.02.2012 - 21:18

Z dupy odpowiedź Dziedziczaka, bo pan do Rydzyka pasuje, tak jak ksiądz, człowiek czy co tam jeszcze sobie wymyśleć można. Jedno drugiego nie wyklucza. Natomiast pan do laski już średnio. Chciał gość zabłysnąć. Nie wyszło. Typowe dla posła.

Z dupy odpowiedź :) - według polskich zasad dobrego wychowania i tradycji do księży należy się zwracać per "ksiądz", a nie "pan".

http://czytelnia.pwn...nach_i_paniach/
A konkretnie:
"Używanie tytułu i zaimka pan wobec księży przez osoby świadome polskich zwyczajów adresatywnych realizuje schemat pozbawienia rozmówcy zwyczajowego tytułu godnościowego, który mu przysługuje, i użycia zamiast niego tytułu standardowego pan, przysługującego każdemu mężczyźnie. Jest to sytuacja inna od tych opisanych w rozdz. 6, kiedy nie wiadomo, jaki tytuł przysługuje odbiorcy i dlatego nadawca decyduje się na tytuł standardowy."

No i znany zapewne wielu osobom profesor Bralczyk:
http://www.fronda.pl...stosunku__18628

Pisałem to ja, ateista i antyklerykał.

Gibson "11" BFG || Dimarzio X2N + Gibson P-90

Tone Port UX-1

#5 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury
  • z:w: y: r: o: l:

Napisany 1.02.2012 - 22:27

Ateista nie musi wiedzieć jakie zwroty stosuje się do księdza. Ja też nie mam pojęcia, jak miałbym się zwracać do cadyka albo buddyjskiego mnicha, więc pewnie też bym użył zwrotu "pan".
Natomiast odpowiedź Dziedziczaka, to nie cięta riposta tylko zwykłe chamstwo. Anna Grodzka w urzędowych dokumentach figuruje jako kobieta, więc wypadałoby się zwracać jak do kobiety, nawet jeśli to komuś nie w smak.

Ten post był edytowany przez Thereminator dnia: 1.02.2012 - 22:28

Karol - człowiek, który podtarł się jeżem

#6 sharent

• sharent
    Wirtuoz klawiatury
  • z:Poznań

Napisany 1.02.2012 - 23:09

według polskich zasad dobrego wychowania i tradycji do księży należy się zwracać per "ksiądz", a nie "pan".

"Używanie tytułu i zaimka pan wobec księży przez osoby świadome polskich zwyczajów adresatywnych realizuje schemat pozbawienia rozmówcy zwyczajowego tytułu godnościowego, który mu przysługuje,

Nie każdy musi być świadomy "polskich zwyczajów adresatywnych". I nie każdy musi chcieć się wyrażać z godnością w stosunku do Rydzyka. Ja też bym nie chciał. Dla mnie żaden z niego ksiądz.

#7 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 1.02.2012 - 23:37

Ateista nie musi wiedzieć jakie zwroty stosuje się do księdza. Ja też nie mam pojęcia, jak miałbym się zwracać do cadyka albo buddyjskiego mnicha, więc pewnie też bym użył zwrotu "pan".
Natomiast odpowiedź Dziedziczaka, to nie cięta riposta tylko zwykłe chamstwo. Anna Grodzka w urzędowych dokumentach figuruje jako kobieta, więc wypadałoby się zwracać jak do kobiety, nawet jeśli to komuś nie w smak.

Co to za kobieta, która ma nadal sisiora... ni to baba, ni to chłop. Jestem tolerancyjny, ale jak ludziom odbija na stare lata i wystawiają się na pośmiewisko na własne życzenie, to nie ma zmiłuj. Ja wiem, że homosie, transy i inne różne są ostatnio w modzie - a raczej w modzie jest bronienie ich, a wszyscy, którzy się nie zgadzają, to zacofane dupki z ciemnogrodu (kocham szczególnie ostatnie słowo), ale ja na szczęście jeszcze potrafię rozróżnić pewne rzeczy. Bo wydaje mi się, że ostatnio zanika strasznie różnica między tolerancją a kompletnym brakiem asertywności...

#8 isaac

• isaac
    Stary wyjadacz

Napisany 1.02.2012 - 23:58

Nie każdy musi być świadomy "polskich zwyczajów adresatywnych".

No kurde, ale poseł na Sejm mógłby.

Choroby nie czytają książek.

#9 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 2.02.2012 - 00:01

sharent - "Ignorantia juris non excusat". Nie każdy musi być świadom norm i zwyczajów, ale to nie zmienia faktu, że nadal będzie się mylił. Poseł Grodzka powiedziała, że "W języku polskim wyrażenie pan nie jest obraźliwe". Wobec księdza, zwłaszcza w sytuacji oficjalnej - jest. Także twoje nieuznawanie Rydzyka jako księdze nie zmienia faktu, że księdzem jest. Nie ty i nie ja o tym decydujemy.

Dalej - do pewnego stopnia zgadzam się z Eldamilem.Tolerancja to jedno, akceptacja to drugie. Nie będę nikomu mówił z kim ma chodzić do łóżka, jakie ciuchy zakładać itd., ale nie znaczy to, że mam temu przyklaskiwać na obecnie popularną modłę. Szeroko rozumiany model "zachodniej" tolerancji (etnicznej, seksualnej - wszelakiej) jest potworkiem kulturowym, który doprowadził do skrajnego antagonizacji stron. Całe to promowanie różnorodności jest idiotyczne - tylko i wyłącznie konsoliduje różnice, zamiast je rozmywać. Cytując Morgana Freemana, którego zapytano o to jak poradzić sobie z rasizmem: "Przestańmy o tym mówić. Ja przestanę nazywać cię białym, a ty przestaniesz nazywać mnie czarnym." Można to ekstrapolować na wszelkie inne dziedziny.

Każda z tych debilnych akcji pro-cośtam powoduje silniejsze zakorzenienie w masowej psychice mechanizmów anty-cośtam.

Pan Kowalski lubi Kombi, owoce morza i młode dziewczyny, a pan Nowak Slayera, kuchnię meksykańską i dojrzałych facetów. Kropeczka. Etykietki prowadzą do walk.

Tone Port UX-1

#10 Thereminator

• Thereminator
    Wirtuoz klawiatury
  • z:w: y: r: o: l:

Napisany 2.02.2012 - 00:16

Co to za kobieta, która ma nadal sisiora... ni to baba, ni to chłop. Jestem tolerancyjny, ale jak ludziom odbija na stare lata i wystawiają się na pośmiewisko na własne życzenie, to nie ma zmiłuj. Ja wiem, że homosie, transy i inne różne są ostatnio w modzie - a raczej w modzie jest bronienie ich, a wszyscy, którzy się nie zgadzają, to zacofane dupki z ciemnogrodu (kocham szczególnie ostatnie słowo), ale ja na szczęście jeszcze potrafię rozróżnić pewne rzeczy. Bo wydaje mi się, że ostatnio zanika strasznie różnica między tolerancją a kompletnym brakiem asertywności...

Nie wiem, nie sprawdzałem czy ma. Jak widać ciebie bardziej interesuje ten temat. Mowa była tylko o zwrotach grzecznościowych, a oburzasz się, jakby ci kazali dymać tę Grodzką. Co ma asertywność do tolerancji? Bałbyś się odmówić jakby ci kazali? :D
Generalnie to nie mam nawet pojęcia, czy znam osobiście jakiegoś przedstawiciela wymienionych przez ciebie grup, bo kompletnie nie interesuje mnie kto z kim sypia.

sharent - "Ignorantia juris non excusat". Nie każdy musi być świadom norm i zwyczajów, ale to nie zmienia faktu, że nadal będzie się mylił. Poseł Grodzka powiedziała, że "W języku polskim wyrażenie pan nie jest obraźliwe". Wobec księdza, zwłaszcza w sytuacji oficjalnej - jest. Także twoje nieuznawanie Rydzyka jako księdze nie zmienia faktu, że księdzem jest. Nie ty i nie ja o tym decydujemy.

A czy zwrócenie się do posła Kotlińskiego per "pan" jest obraźliwe czy nie? Bo nie wiem.

http://www.se.pl/wyd...any_220997.html

Każda z tych debilnych akcji pro-cośtam powoduje silniejsze zakorzenienie w masowej psychice mechanizmów anty-cośtam.

Nie każda, ale się zgadzam, że często tak bywa.

Ten post był edytowany przez Thereminator dnia: 5.07.2014 - 13:42

Karol - człowiek, który podtarł się jeżem

#11 Kwik

• Kwik
    Ghost of a Navigator!
  • z:Czerwińska

Napisany 2.02.2012 - 00:45

Miałem wrzucić do tematu z żartami ale tutaj myślę, że też podpasuje. Jeśli to nie jest fake to ja się pytam: co jest pani negocjowalnego afektu? Albo dla niej Wisława i Wisłocka to jedno i to samo, albo miała na myśli Michalinę Wisłocką zmarłą kilka lat temu, w co raczej wątpię :D

Dodaj obrazek

i jeszcze

Dodaj obrazek
Jestem wredny i zmęczony. Jem drut kolczasty i sikam napalmem.

#12 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 2.02.2012 - 01:09

A czy zwrócenie się do posła Kotlińskiego per "pan" jest obraźliwe czy nie? Bo nie wiem.

http://www.se.pl/wyd...any_220997.html

Po mojemu - nie jest. O ile instytucja Kościoła ma wyłączność na obdarowywanie ludzi godnościami kościelnymi, o tyle w kwestii kulturowej, zwyczajowej i zdroworozsądkowej ( ;) ) logiczne jest, że o tym czy się księdzem być przestaje ma prawo decydować tak Kościół, jak i sam zainteresowany. Tak jak w wielu innych wypadkach nadanie leży w gestii "góry", ale prawo do zdjęcia "błogosławieństw" leży tak samo w rękach oficjeli, jak i tego, kogo dane godności dotyczą.

Tone Port UX-1

#13 erioth587

• erioth587
    Weteran

Napisany 2.02.2012 - 20:49

pigmej w polskie tradycje, w/g logiki księży to należy traktować jakimś kijem, albo innym. Złodzieje.
Za tuskorzyta najlepiej mają trzy najbogatsze grupy społeczne - czarni, posłowie i administracja.

Czyli same darmozjady.

#14 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 12:45

pigmej w polskie tradycje, w/g logiki księży to należy traktować jakimś kijem, albo innym. Złodzieje.
Za tuskorzyta najlepiej mają trzy najbogatsze grupy społeczne - czarni, posłowie i administracja.

Czyli same darmozjady.

Nie to, żebym bornił Tuska, ale kto ma mieć najlepiej - zwykli robole od łopaty (którzy mają dobrze teraz), czy może wszyscy? Bo widzę, że ogarnięci i zdolni do wykorzystania koniunktury zdecydowanie nie zasługują...

Tone Port UX-1

#15 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 14:17

Wszyscy mają mieć dobrze! Jak za komuny!

#16 lordmouc

• lordmouc
    Weteran
  • z:RZ

Napisany 3.02.2012 - 15:41

o to to! :)

Some people understand the value of having a good visual impact. The rest use combos.
©Some Dude

#17 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 16:48

A tak swoją drogą - Tusk zmiękł był. ACTA zablokowana.
http://www.alert24.p...anoptykon_.html

Wyborcza jak zwykle błyskotliwa... jeśli Tusk wycofał poparcie, to w Parlamencie ACTA nie przejdzie, bo PO nie poprze i PiS nie poprze. UE też jest nastawiona negatywnie.

Tone Port UX-1

#18 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 16:54

Tusk i tak ma już przejebane, więc przynajmniej niech zrobi coś na koniec pożytecznego.

#19 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 16:55

Tusk i tak ma już przejebane, więc przynajmniej niech zrobi coś na koniec pożytecznego.

http://serwisy.gazet...sztalcacym.html

No kuuurwa mać.

Tone Port UX-1

#20 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 17:07

no akurat nie jest to głupie żeby upierdolić wkuwanie balastu który i tak się zapomina po dwóch dniach, a ten co ma się nauczyć nauczy się sam, choćby czytając knigi :P

#21 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 17:15

no akurat nie jest to głupie żeby upierdolić wkuwanie balastu który i tak się zapomina po dwóch dniach, a ten co ma się nauczyć nauczy się sam, choćby czytając knigi :P

To jest debilne, żeby 15-latek miał decydować jaki typ myślenia prezentuję. W liceum byłem na mat-info, matury rozszerzone zdawałem z polskiego i WOS-u. No bo sorry - jak po gimnazjum można cokolwiek powiedzieć o swoich silnych stronach (z wyłączeniem jednostek wybitnie zdolnych)?

Zdecydowanie popieram system, w którym 18-latek posiada pewną wiedzę ogólną. A wkuwanie niepotrzebnych rzeczy jest na każdym szczeblu, także zawodowym (a na studiach specjalistycznych to już w ogóle...), więc nie łapię twojej argumentacji :/

Tone Port UX-1

#22 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 17:36

jakby to ująć... w moim przypadku jest tak że jesli mnie cos nie interesuje, to nie potrafię się skupić czy wniknąc w jakiś temat, więc np. zmuszanie dzieciaków to tego aby kuły na pamięc Pana Tadeusza jest nierozsądne i zniechęca wogóle do nauki, wogle byłoby o wiele bardziej skutecznie gdyby zachęcac do nauki czy poznawania, a nie na chamca kazać wkuwać formułki czy wyżej wspomniane wierszyki.
w sumie ten cały bajzel z reformą jest niepotrzebny, co rusz ktoś coś chce udoskonalać, a robi sie tylko jeszcze większy burdel, trza było zostać przy systemie z lat 90 gdzie istniała 8 klasowa waginosceptykówa, zawodówa, technikum, licełóm i studia, wszystko banglało jak trzeba i miało się spory wybór.

#23 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 17:45

Może tak :P

Tone Port UX-1

#24 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 17:52

thesylwa nie obraz sie, ale tlumaczenie ze "nie potrafie sie skupic" na tym co mnie nie interesuje to dziecinada. A 18 latek nie mający fundametalnego pojecia o otaczającym go swiecie to tak pocieszne stworzenie, że tylko go spytać o rzeczy oczywiste i patrzec jak sie plącze. Zrozumcie, że to ci ludzie będą nami rządzić kiedyś i chociaż minimum jest potrzebne - to jest ŻAL patrzec na dorosłą osobę która ma problem z pierwiastkiem, pierwszym prawem Newtona czy nie potrafi powiedzieć, gdzie jest przedramię. Tak, przykłady z życia wzięte. ŻAL

#25 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 18:06

Ja bym dorzucił do spisu umiejętność gramatycznego złożenia zdania, odróżnianie insurekcji od inseminacji i ogólne pojęcie o kulturze i sztuce.

"Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" ftw.

Tone Port UX-1

#26 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 18:36

w porządku, wiem co chcecie przekazać, ale każdy z nas jest inny, ma inne predyspozycje itd. dlatego też nie każdy może zostac lekarzem, prawnikiem, elektronikiem czy astronautą, albo nie daj boże polonistą pani negocjowalnego afektu jego mać hehe :P
po prostu bez sensu jest przymuszanie do zakuwania czegoś, z czego i tak nie będzie żadnego pożytku na przyszłość, zresztą sami wiecie że takiego nawału materiału jakim raczą w szkołach normalny ludź nie da rady przyswoić... a tak na marginesie, czytałem nawet jakiś artykulik, że dzisiejsze studenciaki tak naprawde zamiast błyskac wiedzą, posiedli sobie umiejętność wyszukiwania potrzebnej informacji z sieci... oni nie zapamiętują konkretnych danych, tylko po prostu wiedzą w jaki sposób uzyskać w danym momencie potrzebną im wiedze :D

#27 Nix

• Nix
    Sworn to Black
  • z:rtk

Napisany 3.02.2012 - 19:19

Albo dla niej Wisława i Wisłocka to jedno i to samo, albo miała na myśli Michalinę Wisłocką zmarłą kilka lat temu, w co raczej wątpię ;)

no ta druga to przynajmniej cos ciekawego w zyciu napisala.
nie chce mi sie gadac z debilami.

#28 Pawcio

• Pawcio
    Gaduła

Napisany 3.02.2012 - 19:34

W wieku 15 lat ciężko przecież powiedziec co w życiu się będzie chciało robic. Nie rozumiem po co grzebac w tym systemie edukacyjnym..

#29 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 20:13

thesylwa gdzie tak slyszales ? Tzn. ktore "studenciaki" tak robią ? Bo rozumiem że dużo info w sieci jest na temat europeistyki - gdzie nikt tak naprawde nie wie co to do cholery jest za kierunek - za to o więzadłach skośnych kolana nie bardzo jest co w necie czytać i zapewniam Cie, że nikt stojąc przed profesorem nie wertuje nerwowo google'a

#30 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 20:24

... oni nie zapamiętują konkretnych danych, tylko po prostu wiedzą w jaki sposób uzyskać w danym momencie potrzebną im wiedze ;)

a są też tacy którzy i tego nie potrafią :)

#31 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:25

nie wnikam ;) a artykuła ześwirowałem z czołówy gógela, z tym że nie pamiętam konkretnie na jakim serwisie był zamieszczony... no i pilnuj ciśnienia Q, przeca nie piłem pod ciebie ;P

#32 Nix

• Nix
    Sworn to Black
  • z:rtk

Napisany 3.02.2012 - 20:29

- Co powinien wiedzieć student?
- Wszystko!
- Co powinien wiedzieć asystent?
- Prawie to wszystko, co student.
- A adiunkt?
- W jakiej książce jest to, co powinien wiedzieć student.
- Docent?
- Gdzie jest ta książka.
- A co powinien wiedzieć profesor?
- Gdzie jest docent...
nie chce mi sie gadac z debilami.

#33 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:31

hehe, niezłe :D

#34 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 20:42

a wiecie co znaczy dla profesora LOL ?

#35 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:45

LOLek ?

#36 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 20:45

Luźny Odbyt Laborantki :D

#37 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:50

niesmaczne to było Valdi, wcinam teraz kanapeczkę a ty mi obrzydzasz... swoją droga to nie wiedziałem że profesory lubia jak laborantkom wylatywują stolce :D

#38 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 20:51

smacznego szmalczyku i pysznych skwarek :D

było kiedyś fajne foto, demot taki z hasłem "co znaczy lol dla profesora" ale widać jakiś pedryl doniósł i gógel już go nie wywala :(

#39 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:54

bo gógel idzie z duchem czasu i zaczyna uprawiać poprawnośc polityczną :D

#40 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 20:56

poprawność pedrylską :D

#41 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:58

W wieku 15 lat ciężko przecież powiedziec co w życiu się będzie chciało robic. Nie rozumiem po co grzebac w tym systemie edukacyjnym..

Zgadzam się w zupełności. Do LO poszedłem, będąc pewnym, że zostanę dobrze opłacanym prawnikiem (:S), jednak w drugiej klasie mi odbiło, żeby zdawać chemię na maturze i iść na polibudę. Gdyby nie uczenie wiedzy ogólnej, to pewnie nie dałbym rady z materiałem.

#42 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 20:59

to sie lepiej Valdi pilnuj i nie korzystaj z chrómcia bo cie przekabaci :( a i kiszka może nie wiedziec czemu zapiec :D

#43 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 21:01

a broń cię PIGmej, chrómcia nie dotykałem nawet :D

#44 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 21:04

nie kłam, pewnie nieraz cie kusiło pyknąć w zaczepny baner :D

#45 valdi

• valdi
    użytkownik nieaktywny

Napisany 3.02.2012 - 21:06

Raz się o taki baner zaczepiłem i se sweterek rozdarłem :D

#46 thesylwa

• thesylwa
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 21:07

grunt że majteczki sie ostały, inaczej byłoby przykro :D

#47 Eldamill

• Eldamill
    Zbanowany

Napisany 3.02.2012 - 21:22

...

#48 Surykat

• Surykat
    Pożegnanie z Afryką

Napisany 3.02.2012 - 21:34

pani negocjowalnego afektu mać, Sylwa i Valdi jak zwykle, chat na boczku :D Ja już nauczyłem się omijać wasze wywody podświadomie, i spod sterty spamu znależć coś, co pasuje do tematu :(

Co do tematu, to ja uważam, że wiedza ogólna jest potrzebna, bo są rzeczy których wstyd nie wiedzieć, i które powinno się wiedzieć. Nie mówię już o zawodówkach, tam facet ma się wyuczyć do zawodu, i być solidnym robolem (nie raz zarabiającym lepiej niż przeciętny magister), a taki technik, który wspomnianym wczesniej robolem ma zarządzać, oprócz tego, że ma znać się na tym, co ten jego podwładny robol robi, powinien także jakąś kulturę, wiedze ogólną i poziom sobą reprezentować. Chociaż zgodzę się z tym, że tej ogólnej wiedzy jest za dużo.

Ten post był edytowany przez Surykat dnia: 3.02.2012 - 21:35

www.dobre-granie.pl

Zapraszam. :)

#49 Q-bak

• Q-bak
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 21:40

Martwi mnie panowie, ze same stare wyjadacze tutaj są, tak jakby nikt nowy z pigmeja sie nie pojawil ;D

thesylwa - spoko, pilnuje, tylko czasem piki zaliczam ;p

No a skoro juz poruszyliscie temat - to o co chodzi ze zmianą polityki prywatności na googlu,yt itp ?

#50 HalfBlack

• HalfBlack
    Wirtuoz klawiatury

Napisany 3.02.2012 - 22:00

Nie ogarniam - za dużo do przeczytania językiem, który mnie przeraża.
Z tego co wiem, to Google robi kolejny krok w stronę unifikacji wszystkich swoich produktów... co jest zajefajnie niebezpieczne.

Napisałeś durny komentarz na YT i dostałeś bana? Żeganj poczto na Gmailu itd. itp. Takie przypadki już się zdarzały.

Tone Port UX-1

1 Użytkowników czyta ten temat

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

tomo34