Jump to contentRegulamin forum

1. Administracja forum nie odpowiada za wiadomości napisane przez użytkowników. Nie gwarantujemy dokładności, przydatności oraz kompletności jakichkolwiek informacji. Wiadomości wyrażają poglądy ich autora. Każdy użytkownik, który uważa, że wiadomość jest sporna, powinien się skontaktować z administracją forum lub gronem moderatorskim. Sporne wiadomości mogą zostać usunięte i dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało, jeśli ustalimy, że jest to konieczne.

2. Użytkownik zgadza się, że podczas korzystania z tego forum nie będzie zamieszczać treści o których wie, że są: nieprawdziwe i/lub zniesławiające, obraźliwe, wulgarne, nienawistne, obsceniczne, bluźniercze, pornograficzne, rasistowskie, naruszające prywatność lub niezgodne z prawem.

3.Użytkownik zgadza się nie dodawać żadnych treści objętych prawem autorskim, chyba że prawa te są w posiadaniu użytkownika lub forum.

4.Użytkownik zgadza się dbać o kulturę wypowiedzi oraz respektowanie innych użytkowników forum oraz ich poglądów i opinii.

Zabrania się:

1. Zamieszczania jakichkolwiek postów i wysyłania prywatnych wiadomości, które obrażają lub zniesławiają innych użytkowników forum.

2. Publicznego kwestionowanie decyzji i oświadczeń administracji i moderatorów.

3. Nadużywania słów powszechnie uznanych za niecenzuralne.

4. Spamowania i wszelkiego rodzaju trollingu.

5. Umieszczania bez zgody administracji forum jakichkolwiek treści reklamujących inne serwisy, sklepy, firmy z branży muzycznej, wydarzenia o charakterze komercyjnym.

6. Zakładania więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika. Zakładanie dodatkowych kont przez użytkownika czasowo zawieszonego skutkuje bezterminowym zawieszeniem wszystkich kont.

Niedostosowanie się do powyższych reguł skutkuje zawieszeniem konta (czasowym lub bezterminowym). W kwestiach nieobjętych przez powyższy regulamin ostateczna decyzja należy do administracji forum.