Skocz do zawartościTemat pomocy: Zalogowanie i wylogowanie


Logowanie
Gdy macie już założone konto, możecie się zalogować klikając w przycisk "zaloguj się" , który znajduje się na górze każdej strony
Nastepnie należy podać swój nick albo adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Jeśli zaznaczycie opcję "Zapamiętaj mnie" nie będziecie musieli się logować przy ponownych odwiedzinach naszego forum. Ta funkcja może być bardzo użyteczna, ale nie powinna być stosowana, jeśli inni mają dostęp do Waszego komputera lub jeśli korzystacie z komputera publicznego (np. w szkole, miejscu pracy)

Możecie także ukryć swoją obecność na forum logując się anonimowo. Administratorzy forum będą nadal w stanie widzieć, że jesteście zalogowani, ale inni użytkownicy już nie.
Kiedy jesteście gotowi, kliknijcie Zaloguj.
Po zalogowaniu powinniście zostać przeniesieni do ostatnio oglądanej strony.


Zapomniane hasło
Jeśli zapomnieliście hasła, możecie kliknąć w przycisk "Zapomniałem hasła" , który znajduje się na stronie logowania, poniżej pola "hasło". Kliknięcie przeniesie Was na stronę, gdzie będziecie mogli wprowadzić nazwę użytkownika oraz adres e-mail, a my wyślemy Wam nowe hasło, za pomocą którego będziecie mogli się zalogować lub link służący do resetu Waszego hasła.


Uwaga! Jeśli Wasze konto zostało zablokowane z powodu wielokrotnego wprowadzenia błędnego hasła, będziecie musieli odblokować konto przed użyciem nowego hasła. Jeśli napotkacie jakiekolwiek problemy z zablokowanym kontem, prosimy skontaktować się z administracją forum.


Wylogowanie
Żeby wylogować się należy kliknąć w pole "Wyloguj", które znajduje się na górze każdej strony