Skocz do zawartości
Kolumna 1X12" Electro Voice Tl806, Celestion, Eminence Sprzedam/Zamienię

Cena - 800,00 zł

Do zamknięcia - 1 Dni, 22 Godziń

Proszę się zalogowaćSprzedam dwie kolumny MOJEJ PRODUKCJI na bazie projektu Electro Voice TL806. Używane sporadycznie tylko w domu jako pokazowe.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na mojej stronie, dokładny opis, zdjęcia z całego procesu produkcji itd....
Tak pokrótce: kolumna jest w całości ze sklejki bałtyckiej 18mm, całkowicie klejona na kołkach - bez użycie żadnych śrub itd... lakierowana i bejcowana 3x na kolor naturalny, posiada wysokiej klasy złącze blokowane Neutrik, przewód gniazdo-głośnik wysokiej klasy: Sommer Orbit, głośnik montowany od przodu, zdejmowany panel/pokrywę kanału bass reflex, reszta szczegółów na stronie pod linkami poniżej.

http://www.kijekluka...minence-jensen/
http://www.kijekluka...fane-celestion/

CENA: 800 zł/sztuka / cena znacznie poniżej kosztów produkcji, które wynoszą około 1250zł razem w pokrowcem i przewodem/

W komplecie dostaniesz pokrowiec typu "czapka" z CORDURY + przewód dobrej klasy w oplocie PET - 1m / Sommer Meridian Sp225 /

Posiadam 2szt na sprzedaż !!!

Jedna kolumna posiada kółka, a druga nóżki / można postawić jedną na drugą / ale mogę w obu zamontować kółka lub w obu zamontować nóżki, zależnie od preferencji, to samo dotyczy rączek - standardowo jest jedna paskowa na górze, ale mogą być także boczne sprężynowe.

Do wyboru mam takie głośniki / mogę zamontować każdy z nich w tej cenie / zależnie od preferencji kupującego:
CELESTION G12 Vintage 30
CELESTION G12T-75
EMINENCE LEGEND 1218
EMINENCE The Tonker

Zapraszam do ogrania osobiście tych kolumn do mnie, mam ich więcej, a także inne głośniki, które można sprawdzić od razu "side by side".

Zapraszam także na inne ogłoszenia !!

www.kijeklukasz.pl
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 16


Powered by Classifieds