Skocz do zawartości
Diamond (Dawniej Dbz) Cavallo Ex Korina - Made In Korea! Sprzedam/Zamienię

Cena - 3.299,00 zł

Do zamknięcia - 26 Dni, 13 Godziń

Proszę się zalogowaćSprzedam, lub zamienię swoją piękność, gitarę elektryczną Diamond Cavallo w wykończeniu EX Korina, gitara wizualnie, jak i brzmieniowo po prostu powala. Jest to raczej rzadko spotykana i unikatowa gitara, która została wyprodukowana w tej samej fabryce w Korei, co wypasione modele takich gitar jak LTD, Schecter, czy Chapman, więc o jej jakość nie trzeba się martwić.

Gitara została w całości wykonana z drewna "Korina", z dechy po prostu świetnie rezonuje i bardzo długo wybrzmiewa będąc stosunkowo lekką, menzura to 24,75", czyli "Gibsonowska", gryf jest raczej z tych cieńszych, ale bez przesady. Mamy tu siodełko Graptech, klucze Grovera, przetworniki Bill Lawrence Made in USA i gniazdo + potencjometry Alpha.

Wizualnie gitara posiada bardzo efektowne wyżłobienia w korpusie, które naprawdę dodają jej uroku, a logo na główce ma bajerancki, "diamentowy" kolor. Zdjęcia raczej średnio mi się udały, w rzeczywistości gitara prezentuje się o niebo lepiej!

Kupiłem ją jako nową na thomann.de za ponad 4000 zł, następnie od razu udałem się z nią do lutnika na regulację i wymianę przetworników na Bill Lawrence USA L-500 XL, z braku czasu i zbyt dużej ilości innych gitar, grałem na niej może łącznie kilkanaście razy.

Jestem tylko i wyłącznie domowym grajkiem, gitara nigdy nie opuściła mojego mieszkania, nigdy z nią nie koncertowałem itp. Jej stan można ocenić na praktycznie idealny / sklepowy!!!

ZERO odprysków, czy obić
ZERO śladów zużycia na progach
ZERO jakichkolwiek problemów technicznych

Dodam, że gitara była regularnie czyszczona specjalnymi preparatami Dunlopa, po prostu naprawdę bardzo o nią dbałem.

Marka gitar Diamond to dawne DBZ, po prostu zmienili nazwę, mam od nich jeszcze jedną gitarę, która jest równie rewelacyjna, nie ma się czego obawiać, wystarczy poczytać o tych gitarach w internecie!

Link do strony producenta wraz z pełną specyfikacją: https://www.diamondg...vallo-ex-korina

Interesuje mnie zamiana TYLKO na gitary z podobnej półki cenowej, szukam czegoś o dłuższej menzurze do grania cięższych klimatów, lub oczywiście sprzedaż. Ewentualnie zastanowił bym się nad jakimś wzmacniaczem lampowym.
Nie mam nic do ukrycia, w razie pytań proszę śmiało pisać, na 609 526 846.
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 17


Powered by Classifieds