Skocz do zawartości
Vox Ac15 Valve Reactor Sprzedam/Zamienię

Cena - 899,00 zł

Do zamknięcia - 23 Dni, 2 Godziń

Proszę się zalogowaćJest takie powiedzenie, że waty u Voxa przekładają się na głośność tak, jak zwykłe, tylko w gratisie dają pięścią w ryj. Niestety przez to, choć wspaniałe w warunkach, gdzie można je rozkręcić, Voxy pod względem głośności bywają bardzo trudne do ujarzmienia. Modele Valve Reactor to hybrydowa wariacja na temat Voxa AC, które spokojnie można trzymać w domu i studio bez niepokojenia sąsiadów i pozostałych domowników.

Konstrukcja jest bardzo nietypowa ze względu na wykorzystanie tej samej lampy w układzie zarówno w przedwzmacniaczu, jak i po nim w końcówce mocy, przez co wzmacniacz fajnie reaguje na dynamikę gry i artykulacje (ma więcej „sagu” niż typowo tranzystorowe konstrukcje, przed nim miałem Rolanda JC, którego pozbyłem się właśnie ze względu na to) oraz dobrze dogaduje się z efektami typu fuzz, overdrive, etc. Kanał pierwszy to typowy czysty kanał AC15, kanały przesterowane są dwa i one posiadają znacznie więcej pazura (w szczególności drugi, bo pierwszy to coś między Top Boostem a Marshallem Plexi) niż jakikolwiek inny Vox, więc wzmacniacz jest przez to bardzo uniwersalny i pozwoli zagrać nawet jakiś heavy metal bez żadnego dopalania.

Z drugiej strony, headroomu nie brakuje, głośnik 12” brzmi pełnie, więc spokojnie da radę w grze zespołowej z perkusistą i innymi instrumentami. Przerzucam się ze względu na wygodę już zupełnie na granie na modelerach i wtyczkach, również na żywo, więc będzie mi niepotrzebny. To świetna opcja dla szukających brzmienia Voxa i interfejsu normalnego lampowego wzmacniacza przy mniejszej masie i większej kontroli nad głośnością. No i cena to niewiele ponad połowa lampowego odpowiednika. Zapraszam do ogrania w Toruniu, możliwa negocjacja ceny.
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 33


Powered by Classifieds