Skocz do zawartości
Boss Gt-100 - Ideał Sprzedam/Zamienię

Cena - 1.000,00 zł

Do zamknięcia - 14 Dni, 11 Godziń

Proszę się zalogowaćSprzedam multiefekt BOSS GT-100. Posiadam go kilka lat. Bezustannie zasila mój pedalboard, wpinam się nim w linię do pieca lampowego - godnie zastępuje tony kostek z efektami. Brzmienie modulacji (chorusy, delaye, reverby etc.) w ogóle się nie zestarzało. Technicznie - bez uwag, efekt jest regularnie grany, czyszczony, zadbany. W zestawie oryginalna instrukcja w języku polskim i oryginalny zasilacz. W dobie nowoczesnych modelerów typu Helix, Kemper itd. niniejszy Boss GT-100 może się wydawać już nieco mniej atrakcyjny, jednak podczas korzystania z niego w trybie manualnym, tj. używając jako pedalboard wbudowanych stompboxów, efektów - nadal można zabrzmieć profesjonalnie. Tutaj filmik demonstrujący ten tryb gry: https://youtu.be/Iq1MNqR3CT4
U mnie grał w ten sposób na dużych scenach i wraz z dobrym lampiakiem brzmienie dało masę frajdy - GT-100 ma, o czym się już przestało mówić, rewelacyjne symulacje kostek typu TubeScreamer, OD-1, Blues Driver etc.
Możliwość zakupu z profesjonalnym, twardym case pod wymiar efektu, ale wtedy byłaby dopłata 250zł. Zapraszam do kontaktu.
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 231


Powered by Classifieds