Skocz do zawartości
Ibanez S420 Sprzedam/Zamienię

Cena - 2.000,00 zł

Do zamknięcia - 15 Dni, 14 Godziń

Proszę się zalogowaćCześć,

Nastał ten moment, kiedy z wielkim bólem serca muszę sprzedać swój pierwszy i (nadal) ukochany instrument. Ibanez S420, kupiony w grudniu 2010 roku i od tego momentu służył mi niestrudzenie po dziś dzień. Unikatowy i bezobsługowy most ZR Tremolo, trzyma cały czas i instrument zostawiony nawet na kilka miesięcy nie wymaga strojenia. Most jest tu w "wersji" 1.1, Ibanez poprawił gniazdo mocowania wajchy tremolo, w pierwszej wersji gniazdo potrafiło się urwać.
Po pierwszym roku siodełko zostało wymienione na Schaller R3 (oryginał się rozleciał), pickupy na Merliny PAF oraz Sabotage. W tym zestawie wiosło gada jak trzeba.

Stan wizualny i techniczny - praktycznie sklepowy. Jestem człowiekiem, który na swoje instrumenty chucha i dmucha i mimo, że wiosło zagrało ze mną mnóstwo koncertów, wesel i było moim głównym instrumentem przez lata, dorobiło się wyłącznie kilku rys z tyłu korpusu od paska (jedna feralna impreza na której miałem nowy pasek o którym zapomniałem i klops). Po za tym - instrument nie ma żadnych obić, odprysków. Zarówno na lakierze, jak i na główce. Na życzenie prześlę więcej, bardziej szczegółowych zdjęć.

Specyfikacja:
Korpus: Machoń
Liczba progów: 24
Przetworniki: Merlin PAF (gryf), Merlin Sabotage (most)
Most: ZR Tremolo
Siodełko: Schaller R3
Klucze: Ibanez (Gotoh)
Kolor: Blackberry Sunburst (BBS)
Gryf: Klon
Podstrunnica: Palisander
Konstrukcja: Bolt-On
Długość skali: 25,5"

Zapraszam do kontaktu i ogrywania instrumentu. OLX: https://www.olx.pl/o...51-IDzqxBQ.html

Recenzja mojego autorstwa (i mojego egzemplarza :) ) na forumowym portalu: http://forum-gitara....20-recenzja-r23
Brak pytań

WystawiającyPowered by Classifieds