Skocz do zawartości
Lampowy Piec Gitarowy 40 W. Sprzedam/Zamienię

Cena - 1.200,00 zł

Do zamknięcia - 19 Dni, 1 Godzina

Proszę się zalogowaćWitam. Sprzedam lampowy piec gitarowy o mocy 40 W/8 ohm z redukcją na 10 W bez utraty dynamiki.Jest to piec Fender w którym wymieniono elektronikę na lampową. Lampy są rosyjskie, militarne o trwałosci ok 3-4* większej od typowych, co jest dużym atutem dla muzyka.
Piec ma dwa kanały i booster, właczany drugim przyciskiem footswitcha ,co powoduje wzrost głośności o ok 30% i służy do grania solówek.
Głosnik 12" i jest reverb sprężynowy Accutronics.Do pieca można podłaczyć zewnętrzną kolumnę 8 ohm i ma on pętlę efektów lampową a nie scalak, który często pada.Kanał "clean" jest z Mesy Boogie Studio Caliber i jest lepszy od typowych, bo ma pół lampy więcej. Kanał"Lead" jest z Mesy Boogie DR i jest to kanał "red".Ma on średni przester do grania rocka i bluesa. W cenie pieca jest nowy, podwójny footswitch. Na piec udzielam 2 lata gwarancji na piśmie i na pytania odpowiem mailem:zibisound@o2.pl lub tel:697081044.Cena pieca to 1200 zł + przesyłka kurierska 40 zł. Zapraszam do kupna.PS.Piec jest używany a elektronika nowa.
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 0


Powered by Classifieds