Skocz do zawartości
Krank Rev. Jr. Pro 20W Head Lampa Sprzedam/Zamienię

Cena - 1.200,00 zł

Do zamknięcia - 18 Dni, 1 Godzina

Proszę się zalogowaćWitam!

Ze względu na zmianę gustu muzycznego oddam w dobre ręce mój wzmacniacz - Krank Rev. Jr PRO 20W. Świetny mały head do metalu czy ciężkiego rocka. Pełna lampa, małe rozmiary i waga, ogromne możliwości i duża moc.
Według mnie okazja, bo tych wzmacniaczy jest bardzo mało na rynku i nieczęsto się pojawiają na rynku wtórnym. Nowy około 3000zł,

Podstawowe zalety według mnie:
- kompaktowe rozmiary,
- dwa kanały KLEEN i KRANK sterowane footswitchem (w zestawie),
- pętla efektów z regulacją poziomu i boostem,
- zmiana impedancji 8/16 ohm,
- pokrętło sweep - parametryczny środek - robi cuda ;)
- wersja PRO ma master volume.

Dokładne dane techniczne można sobie znaleźć w sieci, od siebie mogę dodać jeszcze, że:
- jest bardzo głośny, nigdy chyba go nie rozkręciłem do końca, a grałem na nim koncerty w klubach i na większych scenach. Współpracował z kolumną 1x12 V30 i brzmiało to świetnie, ale po podłączeniu do większych paczek dopiero zyskiwał "oddech",
- lampy są dość świeże, długo jeszcze pograją - w końcówce JJ, w preampie JJ i jedna fajna lampka NOS - dobierana pod moje ucho u sztukmistrza z Lublina - Pana Ryszarda Pawłowskiego. On też robił przegląd tego wzmacniacza i poprawił pokrętło presence - nie kłuje tak po uszach ;) Wszystkie lampy sprawdzane u p. Pawłowskiego, na końcówce parowane itd.
- posiada oznaki użytkowania, może nie był bardzo tyrany ale pare koncertów i prób zjeździł. Ostatnie dwa lata właściwie stoi w pokoju, gram koncert 5x w roku plus może drugie tyle prób ;)
- Okleina w całości, jakieś rysy na panelu, narożnikach czy tolexie się trafią (lepsze zdjęcia moge dosłać). Długo jeździł w kejsie rackowym z multiefektem, ostatnio przełożyłem go spowrotem do oryginalnej obudowy.
- Dodaję do niego oryginalny footswitch jednoprzyciskowy z długim kablem i przewód zasilający.
- Posiadam oryginalne logo, przykleję nowemu właścicielowi ;), miałem go od nowości, niestety nie posiadam pudełka i papierów.
- Możliwość ogrania w Piasecznie pod Warszawą (lub Puławach) po umówieniu się. Można przywieźć swoje graty (ale to 4 piętro bez windy ;))

Sprzedam lub zamienię na inne graty do gitary. Nowy wzmacniacz już mam, chętnie przygarnę jakąś kolumnę 2x12, może być sama buda. Masz propozycję? Pisz! Chcesz negocjować? Pisz!

Jako ciekawostkę dodam, że zawsze jak go wnoszę na scenę to widzę uśmieszki gitarzystów w stylu "tylko halfstack", a potem opadające szczeki jak ten wzmacniacz zagra ;)

W razie pytań proszę pisać śmiało na karollichota@gmail.com (rzadko tu zaglądam).
Wolałbym odbiór osobisty, zrobię kawę, pogadamy i pogramy ;) Mogę też wysłać kurierem.

Pozdrawiam
Lish
Brak pytań

WystawiającyPowered by Classifieds