Skocz do zawartości
Cornford Mk50H Sprzedam/Zamienię

Cena - 5.790,00 zł

Do zamknięcia - 10 Dni, 1 Godzina

Proszę się zalogowaćCześć, na sprzedaż leci jeden z najlepszych wzmaków na tej planecie, Cornford MK50H. W zasadzie tyle powinno wystarczyć za opis bo jeżeli ktoś jest nim zainteresowany to doskonale wie co to za sprzęt. Napiszę jednak, że mimo iż wzmak jest jednokanałowy, można go używać jak pseudo dwókanałowca. Gain na godz 9:00 i mamy czysty, naprawdę świetny dynamiczny czysty, gałkę OD odkręcamy tak jak lubimy, ustawiamy drugi master na odpowiednią głośność i na footswitchu wciskamy przy zmianie oba przyciski. Tak powstaje "drugi kanał" :) Jako ciekawostka, dopalenie EP boosterem dodaje gainu prawie identycznego jak gałka gain. Można śmiało wykorzystać cały potencjał, u mnie był spięty z looper/switcherem więc wszystko obsługiwało się bardzo prosto, przyjemnie i skutecznie.
Wzmak jest w idealnym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym, śmiało mogę napisać, że stan jest kolekcjonerski. Ma założone nowe lampy JJ 6L6GC, testowałem różne i tylko na nich gada tak, że szczęka opada na podłogę.
Zawsze pada pytanie, taki super, to czemu sprzedajesz, odpowiadam, przez pół roku próbowałem sprzedać Bognera ecstasy, bezskutecznie. Bogner się nie sprzedał może Corn się sprzeda, nie potrzebuje obu.
W komplecie footswitch z kablem (oryginalnym), case paco i pokrowiec hesu.
Zapraszam do kontaktu.
Mile widziany odbiór osobisty, zapewniam dobrą kawę, będziesz z kierowcą to i inne dobre napoje :) Mogę również (niechętnie) wysłać kurierem DPD :)
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 45


Powered by Classifieds