Skocz do zawartości
Jackson Kelly Ke3 + Extrasy Sprzedam/Zamienię

Cena - 1.400,00 zł

Do zamknięcia - 20 Dni, 18 Godziń

Proszę się zalogowaćDo sprzedania Jackson Kelly KE3, made in Japan. Rok produkcji przyznam, że nie jest mi znany, nie dociekałem tego, ale można to sprawdzić.

Gitara przytuliła set Seymour Duncan SH-6 (w pozycji bridge dedykowany TB-6) zamiast dedykowanych Duncan Designed.

Dodatkowo wymienione zostały sprężyny na nowe od Schallera, tak samo jak wajcha oraz zaciski blokady strun od OFR kupione w Guitar Project.

Wymieniony również potencjometr volume na CTS.


Gitara w dobrym/+ stanie, jedynie górny róg ma malutki odprysk lakieru.

Do gitary dorzucam statyw Harculesa, dedykowany pokracznym kształtom gitar, a także pokrowiec GATOR, również do niestandardowych kształtów.

Dorzucam też czarny, szeroki, skórzany pas Liszko, plus straplocki marki Grolsch :D

*Gitara posiada mostek Jackson JT580lp i wymaga naostrzenia ostrzy - mostek nie zawsze wraca do pozycji zero.

*Elektronika też potrzebuje przelutowania. Ostatnimi czasy nie ja się bawiłem gitarą i wróciła do mnie w trochę gorszej kondycji jeśli chodzi o kabelki, a ja sam już się tym nie zajmowałem, bo na tej gitarze już po prostu dawno nie grałem

Gitara będzie miała założone stare struny, jedna jest zerwana, ale dorzucam komplet Ernie Ball Cobalt 10-46, bo wiosło grało z takim właśnie rozmiarem strun (strój E).

Gitarę można dość szybko doprowadzić do stanu pełnej używalności i cieszyć się dobrym instrumentem, nie ukrywam - bardziej do ostrych brzmień.

Gitara w kolorze jak na zdjęciu, ale nie jest to zdjęcie mojego egzemplarza. Osprzęt mojego Jacksona jest chromowany. Dla zainteresowanego zrobię real foto. Nie mam drygu do zdjęć ani odpowiedniego sprzętu :P, ale na życzenie się postaram cyknąć kilka zdjęć ;)

Nie mam pojęcia do co ceny za cały ten zestaw.. Powiedzmy na start 1500 (same pickupy kosztowały około 600zł), do lekkiej negocjacji. Sam tez wysłucham propozycji.

Wiem, że gitara nie jest obecnie w najlepszej kondycji, ale można to szybko zmienić i łyknąć cały zestaw ;)
Brak pytań

Wystawiający

Reputacja: 316


Powered by Classifieds